Jak Krtek ke kalhotkám přišel Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jak Krtek ke kalhotkám přišel

Jedna z nejznámějších a nejpůvabnějších knížek o tom, jak se dílo podaří, když se všichni spojí a každý dělá, co umí. Krtek zatouží po krásných modrých kalhotkách, sám ale neumí ani tkát, ani stříhat, šít nebo barvit látku. Poprosí tedy o pomoc své kamarády – raka, rákosníčka, žabku, čápa, ježka, pavoučky a mravenečky. Ti mu rádi pomohou, a Krtek se nakonec může radovat z nových kalhotek s velkými kapsami, kam může schovat své malé poklady.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak Krtek ke kalhotkám přišel zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jak Krtek ke kalhotkám přišel (0.00 EUR)


Stažení Jak Krtek ke kalhotkám přišel zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pro nejmenší
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Litocha

  11. března

  Kouzelná záležitost napsaná krásnou, jednoduchou češtinou, takže je pro prcky(jako) stvořená. Mám ráda dětské knížky, které nenásilně a jakoby mimoděk poučují o tom, co se děje kolem nás.

  jamesek007

  22.06.2017

  všichni vidí millera, ale cítí a slyší eduarda petišku. nevím jak to bylo, ale doufám v symbiosu. snad se radoval v povzdálí, že jeho představa dostala tvar a těší toho kdo ji vidí )

  jitka7

  25.10.2016

  Nádherná pohádka… krtek je prostě nepřekonatelný.

  Luccy78

  14.01.2016

  I tato knížka nechyběla u nás doma a byla velmi oblíbená mnou i mým bráškou. Nevím, kde za ta léta skončila, ale jak "se vyráběly" a chystaly kalhotky pro krtečka mám živě v hlavě a vzpomínkách dodnes.. 🙂

  Florimel

  22.10.2015

  Nezapomenutelná pohádka pro všechny textiláky. I na TUL nám to na přednášce o lněných vláknech připomínali slovy – vzpomeňte si na krtečka 🙂

  ladyfromskye

  05.11.2014

  Kouzelný příběh o tom, co všechno je (no… vlastně spíše už bylo 🙂 ) potřeba udělat k získání kusu oblečení. Ačkoliv je to už opravdu nejspíš passé, řekla bych, že ta knížka má dětem, které často chtějí vědět všechno o všem, stále co říci.