Jackie – 4 dny, které jí změnily život Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Jackie - 4 dny, které jí změnily život

Když se Jacqueline Kennedyová chystala 25. 11. 1963 vykročit z Bílého domu na pohřební průvod svého muže do Kapitolu, bylo jí doporučeno jít s dětmi zadním vchodem. Odmítla. Myslela si, že tisk by měl zachytit i dvě děti se zlomeným srdcem, které byly součástí události. V pátek 22. 11. 1963 se v Dallasu svět Jackie rozpadl. JFK byl zastřelen. A ona má poslední 4 dny, kterými může určit, jak bude její muž zapamatován celým světem. „Budou další velcí prezidenti, ale nikdy už nebude další Kamelot.“ Do kin byl 2. 2. 2017 uveden film Jackie, který vyobrazuje první dámu v těchto 4 dnech. Hlavní roli mistrovsky ztvárnila Natalie Portman. Scénář filmu i kniha čerpají ze stejného zdroje, jediného rozhovoru, který Jacqueline, po ztrátě svého muže a prezidenta, poskytla novináři Whitovi z LIFE Magazinu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jackie – 4 dny, které jí změnily život zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jackie – 4 dny, které jí změnily život (0.00 EUR)


Stažení Jackie – 4 dny, které jí změnily život zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Jackie, une femme d’influence (2014)

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Bourdon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  machelka

  26.09.2017

  Líbilo se mi prolínání minulosti a přítomnosti. Jackie mám velmi ráda a miluji o ní každou knihu.

  rozvera

  17.07.2017

  Velmi zajímavé čtení o životě nevšední ženy, není chvílemi snadné se v příběhu vyznat, ale dobře doplňuje film, který čerpá ze stejného zdroje jako kniha.

  dee95

  17.07.2017

  No páni. Nikdy jsem moc nemusela životopisy, ale Jackie mě přesvědčila, že i tenhle žánr dokáže nabídnout "něco víc". Naprosto nepřikrášlený příběh někoho, komu se zhroutil svět ze dne na den. I přes veškerou kritiku na její osobu, po přečtení knihy zastávám názor, že Jackie je jednou z nejsilnějších žen. Děkuji, že jsem měla možnost tzv. nahlédnout pod pokličku.

  Globuska

  02.05.2017

  Pokud jste viděli stejnojmenný film, tušíte, že ani jako kniha to nebude lehké téma. Jackie strne ve čtyřech dnech po smrti JFK a vzpomíná na doby minulé. Jackie byla a je stále ikonou své doby a popsat ji "lidsky" je o to těžší. Tady ale máte pocit, že se ukazuje ve všech barvách, objektivně, bez příkras. Prostě tak, jak to bylo a jaká byla ona. Doporučuji přečíst ještě Tajemný život v Bílém domě, protože tam ji vidíte z pohledu služebnictva. Je to zajímavý kontrast. 🙂

  Za mě trochu těžší udržet pozornost, ale její příběh je opravdu zajímavý.