Irena Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Irena

Irena, osaměle žijící překladatelka na volné noze v těsně předdůchodovém věku, se chystá na návštěvu své starší sestry Marie. Je nutné všechno úzkostlivě připravit, protože Marie byla, na rozdíl od své sestry, odjakživa puntičkářka. Při chystání se Irena hrouží do vzpomínek, které nás zavedou do začátku šedesátých let a odkrývají tajemství, jež vztah obou sester nenávratně poznamenalo… Strhující příběh celoživotní nenaplněné a utajované vášně švagra a švagrové je současně zajímavou analýzou rodinných vztahů a zvláště života v šedesátých letech minulého století. Kolik muselo být neuvážených sňatků po jedné zábavové noci, kolik usedlých, v podstatě apolitických konzumentů a přisluhovačů režimu mělo totálně změněný osobní mikrosvět po osmašedesátém roce… Poutavá, velmi autentická četba pro více generací.Kniha v českém jazyce!


Stažení Irena zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Irena (0.00 EUR)


Stažení Irena zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Eroika
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  lapagerie

  05. února

  Náhodně popadnutá knížka v knihovně. Cílevědomá Irena, její domácká sestra Marie, jejich společný osudový muž Pavel a plynoucí roky. Trojúhelník, kde dvě osoby se milují, dvě spolu žijí, dvě pojí krevní pouto. Do toho totalitní režim, který dokresluje obraz doby. Příběh se hezky četl, i když nevím, jestli nebyl trochu přitažený za vlasy. Tak velká láska s odříkáním na celý život snad ani neexistuje. I když v knížkách je povoleno vše, tak proč ne.