Inverze Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Inverze

Román vychází z dětských zážitků autora, který žil v jedné se zanikajících severočeských obcí v období pohnutých šedesátých let. Ve dvou dějových rovinách se střídají vzpomínkové pasáže se scénami líčícími vypravěčovo bloudění opuštěným rodným domem, který má být zanedlouho zbourán, a v těchto vzájemně se doplňujících pásmech se v celé pestré škále střídají vypravěčské přístupy od ironicky zlehčujícího přes lyricky teskný až k hororově děsivému. Próza má všechny předpoklady k tomu, aby vtáhla čtenáře do příběhu s takovou přesvědčivostí, že nepřestane číst, dokud nebude na samém konci.Kniha v českém jazyce!


Stažení Inverze zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Inverze (0.00 EUR)


Stažení Inverze zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Bor
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Clairka

  01.12.2014

  mě se líbila :))

  Livien

  28.11.2012

  K Inverzi jsem se na počátku stavěla poměrně skepticky, ale uznávám, že překvapila. V paralelní kompozici se ocitáme současně v autorově dětství a přítomnosti, takže jsme na jednom místě vždy současně ve dvou časech. Ačkoli nejde o žádné převratné dílo přinášející něco zásadně nového a neotřelého, myšlenka toho, jak se v dospělosti autor postaví svému dětskému strachu, je vcelku zajímavá. Ukazuje, že ačkoli dospíváme, kus v nás vžycky zůstane věčným dítětem. Dílko je napsané čtivě, takže stránky utíkají poměrně rychle. Co mi ovšem poměrně vadilo, byly občasné gramatické chyby v s/z ve druhém a sedmém pádě, stejně jako špatně použité slovo dvěma ve tvaru dvěmi. Nejspíš už jde v mém případě o nějakou deformaci, ale vždycky mě takové věci nemile praští do očí.