Ilustrované včelařství Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Ilustrované včelařství

Ilustrované včelařství je ojedinělý průvodce světem včel. Jeho autor Yves Gustin s humorem a lehkostí (používá prvky komiksu) a zároveň realisticky popisně provází čtenáře základy teorie i praxe včelaření. Dozvíme se zde o včelách a včelařství vše: od anatomie včely, přes skladbu a proměnu včelstva během roku, k popisu, jakým způsobem včely mezi sebou komunikují, o významu opylení nebo variantách krmení, až k návodům jak se stáčí med, vyrábí medovina nebo jak ochránit včely před nemocemi. Kniha je inspirující četbou pro každého. Začínajícího včelaře srozumitelným způsobem seznámí se základy včelařství a také pokročilý včelař najde v knize inspiraci a zajímavá fakta. Nesporným kladem je fakt, že forma vyprávění je přístupná i těm nejmladším včelařům, a knihu ocení i úplný laik nebo učitel biologie. Pro české vydání byla kniha odborně lektorována a přizpůsobena tuzemské praxi a předpisům.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ilustrované včelařství zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ilustrované včelařství (0.00 EUR)


Stažení Ilustrované včelařství zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  L´Apiculture Illustrée (2008)

  Žánr:
  Literatura naučná, Hobby
  Vydáno: , Baobab
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Military

  31.07.2014

  Nejsem včelař! Včel se bojím a med nejím.
  Ale tahle kniha s krásnou ilustrací přivede k lásce a zájmu o včely i takové jako jsem já!

  valda

  12.11.2013

  Myslím, že tahle kniha je nejvhodnější pro mladou rodinu, která se potřebuje rozhodnout, jestli si pořídit včely. Dozví se z ní zábavným způsobem, co všechno včelaření obnáší ze všech možných úhlů pohledu. Vše je ukázáno na obrovské spoustě obrázků, a řekl bych, že každého kdo si tuhle knihu přečte nebo aspoň do ní nahlédne, inspiruje k pořízení včelstva, nebo v něm alespoň vzbudí zájem o tento obor. Celé podání mi připomínalo taky francouzské seriály Byl jednou jeden … člověk. Včely vypravování zkušeného včelaře různě vtipně komentují. Někdy přijde pro radu i soused taky včelař. Povedené jsou kresby různých včelích parazitů, kteří tropí podobné neplechy jako bacily z Byl jednou jeden … život, přitom si ale nemyslím, že by se jednalo o nějakou kopii seriálu. Jenom je autor prostě naladěný na podobnou notu, inteligentního humoru s nadhledem, který baví i mladší čtenáře.