Hymnus Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hymnus

Podivuhodný příběh o tom, že když někdo zemře za přesně stanovených okolností, nemusí být ještě mrtev. Na parkovišti zahyne v plamenech mladá klavíristka a tím je spuštěn běh děsivých událostí. Ty postupně směřují k jedinému cíli. Nesmrtelnosti. Příběh o boji se Zlem v atmosféře horkých sanfranciských nocí… Co se skrývá za tajemstvím zlatého přívěsku a kdo je Samiel? Lze zabránit Zlu, aby vykonalo, co si zamane?Kniha v českém jazyce!


Stažení Hymnus zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hymnus (0.00 EUR)


Stažení Hymnus zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Hymnus (1991)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory
  Vydáno: , Laser-books (Laser)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  moudivlacek

  14. února

  Ze začátku jsem si říkala, to není horor, to je nereálnost, no ale stejně jsem četla dále. Mohu napsat, že přes můj odpor k počátku mě to zaujalo, věděla jsem, že hlavní hrdina se pokusí o pomstu či alespoň zvrácení děje a znovunastolení dobra, ale netušila jsem jak.
  Vím, že to není reálné, aspoň silně doufám, ale pořád touha někoho ovládat, mocnit a vyvyšovat se nad někým – to je asi ta největší hrozba lidstva, co jej může potkat, a opravdu stačí jediný "nemocný fanatický" mozek"!
  A já doufám, že nikdy nic podobného nezažiji a že mě to bude strašit pouze ve vzpomínkách na tuto knihu.

  jiri77

  28.05.2016

  Velmi čtivé a napínavé hororové čtení ve kterém snad nechybí nic,když si vezmu že autor do tohoto příběhu namíchal upálení,nacismus,indiány,erotiku,sex,vážnou hudbu,lásku,napětí a přesto to jde všechno skvěle dohromady.

  marek6463

  17.06.2015

  Celkem napínavé čtení.

  eraserhead

  13.02.2012

  Díky mě zcela nepochopitelné absenci většího počtu děl (dva romány a 3-4 povídky v antologiích) tohoto anglického autora přeložených do českého jazyka je až zbytečně jednoduché prohlásit, že je to to nejlepší co jsem od Mastertona četl. Jednoduché proto, že ze dvou knih se ta lepší vybírá snadno. Hymnus je ale pohodová horrorová jízda se vším všudy, co k ní patří – kouzla, tajemno, erotika, mrtvoly, bolest, krev + několik věcí jako bonus – upalování, indiánská magie, okultismus nacistické třetí říše a možná přijde i strejda Adolf. Lehké bezproblémové čtení, ovšem s notnou dávkou té správné horrorové atmosféry. Dobře promyšlený příběh, jdoucí trochu do hloubky jak historické, tak i etnografické (náckové, amíci a indiáni v jednom), využívající zajímavých komponent a zápletek či velmi příjemný humor. Fakt nechápu, proč nikdo Mastertonovo rozsáhlé dílo nepřekládá, když podle mých informací je např. v sousedním Polsku oblíbenější a prodávanější než S. King.