Hudba: Kompletní obrazové dějiny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hudba: Kompletní obrazové dějiny

Hudba je encyklopedie, jaká tady ještě nebyla. V chronologickém pořádku a v doprovodu exkluzivního obrazového doprovodu představuje vývoj hudby celého světa od prehistorie až po současnost. Provází nás postupně všemi hudebními žánry, seznamuje s nezbytnou hudební teorií, uvádí známé i netradiční hudební nástroje. Zmiňuje množství skladatelů a interpretů, těm největším z nich věnuje obsáhlejší medailonky. Všichni, kdo se zajímají o hudbu ve všech jejích podobách, se mohou těšit na unikátní poznávací cestu napříč žánry a staletími. Možná se pak budou umět zaposlouchat do hudby novýma ušima.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hudba: Kompletní obrazové dějiny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hudba: Kompletní obrazové dějiny (0.00 EUR)


Stažení Hudba: Kompletní obrazové dějiny zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Music, The definitive visual history

  Žánr:
  Literatura naučná, Umění
  Vydáno: , Euromedia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Pablo Kral

  30.04.2015

  Sáhodlouze přemýšlím co o tomto zvláštním díle napsat a nakonec se rozhoduji pro doslovný přepis narychlo načmáraných poznámek, jež vznikly, když jsem byl asi v půlce. Zde jsou: Přede mnou leží pozoruhodný opus. Jde o pestrý obrazový kaleidoskop o hudbě všech věků a stylů, a já – pln zvláštních pocitů a dojmů – přemýšlím, co vlastně říct. Úspěšně jsem se prokousal velkolepě podaným příběhem hudby a, snad se mi to jen nezdá, získal jsem slušnou představu o tom, co obnáší profesionální i amatérské muzicírování i zasvěcený poslech. Ač název zní „Kompletní obrazové dějiny“, výklad nebyl nijak systematický. Prostě do značné míry všehochuť. Nebyl bych upřímný, kdybych tvrdil, že texty se mi vždy četly pohodově a bez občasného zápasu s odborným výkladem kořeněným poetickými obrazy . Nicméně i právě v tomto směru je možno tušit jeden z uměleckých rozměrů knihy. V každém případě míří moje díky všem, kteří se na projektu podíleli. První moudro, které mě napadlo po přečtení díla, lze říci krystalicky jasně: "Řekni mi, co posloucháš, a já ti povím, kdo jsi." Kniha mne naplnila obdivem k tomu, co bychom společně s Arthurem Schopenhauerem mohli chápat jako královskou cestu do podstaty přírody i vší existence, totiž k hudbě. Tahle práce měla smysl.