Hrdinové Gungfu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hrdinové Gungfu

Hrdinové gungfu je první původní česká kniha dobrodružných povídek s tématikou bojových umění, kterou na základě dlouholetého výzkumu přímo v Číně napsal Eduard Štěpař.
V knize se čtenář setká s mnoha slavnými jmény legendárních čínských mistrů a cvičenců jihočínských stylů, ať už Wing Chun (Yun Kaisaan, Yun Jaiwaan, Fung Siuching, Leung Jaan), Hung Kyun (Tit Kyu Saam, Wong Feihung, Lam Saiwing) či Choi Lei Fat (Chan Heung, Jeung Yim). Setkáme se i se slavným „Malým drakem“, Brucem Lee.
Předmluvy napsali George Hušek sifu, Ivana Rzounek sifu a Pavel Macek sifu.
Úvodní povídka knihy se dočkala také filmového zpracování, jehož uvedení je plánováno na rok 2012 v rámci festivalových filmů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hrdinové Gungfu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hrdinové Gungfu (0.00 EUR)


Stažení Hrdinové Gungfu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Sport
  Vydáno: , Zoner Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Tsurara

  14.12.2016

  Do čítania tejto knihy som sa pustila s nejednoznačným pocitom. Musím povedať, že som jej moc na začiatku nedôverovala vďaka tomu vzhľadu a nie moc lichotivým ilustráciám. Avšak táto knižka ma príjemne potešila. Jednalo sa o zbierku 10 dobrodružných poviedok, z ktorých niektoré na seba nepriamo nadväzovali. Príbehy boli svieže a častokrát aj dosť vtipné. Síce som niekedy nevedela ako správne čítať názvy techník, nejak som sa cez to prekúsala a zdarne sa dopracovala k záveru knihy. Je to prvá kniha so žánrom wuxia, ktorú som čítala, takže nemám s čím porovnávať, ale ak by sa podarilo vydať Eduardovi Štěpařovi ďalšiu knihu, bez váhania by som sa vrhla aj na ňu.
  Osobne by som však preferovala menší formát ako dostala práve táto kniha. Jej rozmery sa mi zdali dosť nepraktické a ozrutné vzhľadom k malému počtu strán, ktorými oplývala.