Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku IV – Západní Čechy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku IV - Západní Čechy

Sedmidílná encyklopedie zpracovaná kolektivem autorů zahrnuje hrady, zámky a tvrze na území Čech, Moravy a Slezska, včetně řady již zaniklých. Popisuje panská sídla vzniklá přibližně od počátků 10. století do roku 1848, jednotlivé díly jsou členěny podle historických oblastí, které jsou zhruba totožné ze současným krajským členěním našeho území. Obsahuje relativně značné množství černobílých fotografií, případně dobových vyobrazení z obrazů, vedut a obdobných zdrojů, v jednotlivých dílech jsou v menším množství i barevné fotografie. Jednotlivé díly jsou doplněny rodokmeny a erby nejvýznamnějších rodů na daném území a podrobným jmenným a věcným rejstříkem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku IV – Západní Čechy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku IV – Západní Čechy (0.00 EUR)


Stažení Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku IV – Západní Čechy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (4.)

  Žánr:
  Literatura naučná, Encyklopedie, vzdělání
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Sandik

  15.03.2015

  Velmi nekvalitní zpracování tématu, v podstatě vykrádající Sedláčka, Menclovou, staré i nové soupisy památek a další publikace. Navíc je plná chyb. V žádném případě nedoporučuji ani pro základní orientaci. Dneska máme k dispozici celou řadu kvalitnějších publikací.