Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku VII – Praha a okolí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku VII - Praha a okolí

Sedmidílná encyklopedie zpracovaná kolektivem autorů zahrnuje hrady, zámky a tvrze na území Čech, Moravy a Slezska, včetně řady již zaniklých. Popisuje panská sídla vzniklá přibližně od počátků 10. století do roku 1848, jednotlivé díly jsou členěny podle historických oblastí, které jsou zhruba totožné ze současným krajským členěním našeho území. Obsahuje relativně značné množství černobílých fotografií, případně dobových vyobrazení z obrazů, vedut a obdobných zdrojů, v jednotlivých dílech jsou v menším množství i barevné fotografie. Jednotlivé díly jsou doplněny rodokmeny a erby nejvýznamnějších rodů na daném území a podrobným jmenným a věcným rejstříkem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku VII – Praha a okolí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku VII – Praha a okolí (0.00 EUR)


Stažení Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku VII – Praha a okolí zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (7.)

  Žánr:
  Literatura naučná, Encyklopedie, vzdělání
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Sandik

  15.03.2015

  Velmi nekvalitní zpracování tématu, v podstatě vykrádající Sedláčka, Menclovou, staré i nové soupisy památek a další publikace. Navíc je plná chyb. V žádném případě nedoporučuji ani pro základní orientaci. Dneska máme k dispozici celou řadu kvalitnějších publikací.

  nightlybird

  02.01.2012

  Tahle sedmidílná encyklopedie se pro mne stala velkým zklamáním. Jistě, je zde uvedena spousta zajímavých informací v množství nevídaném. Na druhé straně jsem ale narazil na netu na tvrzení, že je ve všech dílech celá řada nepřesností a dokonce chyb. Konkretizováno to ale nikde nebylo a já sám nejsem v problematice historie obecně a hradů obzvlášt natolik sběhlý, abych si jich povšiml a vadily mi tedy. Vadilo mi naopak to, že knihy měly být na křídovém papíře, obsahovat architektonické studie a plány budov, které jaksi ve finální podobě knih jednoduše vypadly. To jsem pochopitelně zjistil až po objednání a dodávce prvního dílu a tak jsem rezignoval a odebral je všechny, jak postupně vycházely. Omluvou mi budiž skutečnost, že v té době nebyla možnost si vlézt na net a na http://www.castles.cz/ si najít hradů, co jen libo a Durdíkovy a Plačkovy knihy byly rovněž nedostupné. S publikacemi o hradech apod. se roztrhl pytel až mnohem později. Takže bych zájemcům o tuto problematiku tohle ještě „socialistické“ vydání zrovna dvakrát nedoporučoval. Hodnocení dávám výslovně jen za kvantitu údajů.