Hrabě z Balfouru Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hrabě z Balfouru

Ian MacGregor, hrabě z Balfouru, je podobně jako mnoho ostatních šlechticů donucen provozovat své panství ve Skotsku jako hotel, kam se na léto sjíždějí bohatí angličtí snobi. Příjmy sice vystačí na podporu celého klanu, ale bohužel se již nedostává na ostatní výdaje.
Ve snaze zachovat rodinný majetek se musí Ian oženit s bohatou anglickou dědičkou. Jako vhodná partie se jeví Genie Danielsová, které může výměnou za tučné věno nabídnout hraběcí titul.
Spolu s budoucí nevěstou a početným příbuzenstvem, přijíždí na panství i Geniina nemajetná sestřenice Augusta. Když Ian začne přemýšlet nad strategií, jak svou nevěstu zaujmout, zjišťuje, že mnohem více v něm vzbuzuje zájem Augusta. Ovšem nic z toho nemůže otřást jeho přesvědčením o správnosti své volby – o ruku požádá bohatou Genii…
Netrvá však dlouho a Ianovo pevné přesvědčení začíná mít trhliny. Nejen, že si s Augustou rozumí mnohem více, než se svou budoucí nevěstou, ale navíc si ho dívka dokáže podmanit svým bystrým rozumem, láskou ke Skotsku a neuvěřitelně krásnýma očima. I přesto, že Augusta k sobě přitahuje jednu katastrofu za druhou, beznadějně propadá jejím půvabům.
Jenže navzdory všemu musí Ian především myslet na záchranu rodinného jmění…Kniha v českém jazyce!


Stažení Hrabě z Balfouru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hrabě z Balfouru (0.00 EUR)


Stažení Hrabě z Balfouru zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  MacGregor Trilogy (1.)

  Originální název:

  The Bridegroom Wore Plaid (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Galatea
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Kakatja

  20.09.2017

  Vcelku dobré čtení, ale čekala jsem víc, ne, že by mě příběh zklamal, ale určitě by si ostatní bratři zasloužili vlastní knihu, chvílemi mě více bavily vedlejší dějové linky. Naivní Augusta – ona nezná své postavení?

  mac.martina

  18.11.2014

  knížka se mi líbila, doufala jsem že Augusta nakonec získá svou lásku a zlý strýc bude potrestán.
  Překvapilo mě že vlastně všichni z MacGregorových našli a získali lásky svého srdce.
  ráda si přečtu i nějakou další knížku do autorky. 🙂

  narisa

  10.11.2014

  Bohužel tato kniha mě celkem zklamala. Měla docela potenciál, těšila jsem se na ni, ale během četby příběhu mé nadšení vyšumělo. Kniha postrádala spád, chvílemi jsem se nudila. A mohu říci, že náznaky příběhů vedlejších postav (Ianových bratrů) byly zajímavější než ústřední příběh. Ian byl zajímavou postavou, hlavně zpočátku, ale pak měl člověk pocit, že se dále nevyvíjí a stagnuje. O Augustě nemluvě. Ta navíc byla velice naivní ve vztahu ke své rodině. Pro mě prostě zklamání, jsem zvědavá, jestli si to u mě autorka druhým dílem vyžehlí.
  A malá poznámka. V angličtině vyšel 1,5 díl o Ianově sestře a Augustině bratranci. Bohužel v ČR zatím nic.