Hra Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hra

Průnik do tajné společnosti mistrů svádění

Autorovo dobrodružství, které mu převrátilo život na ruby, začalo na internetu. Dostal jako pracovní úkol dát dohromady knižní brožurku "balicích" strategií, které obíhají na internetu a těší se oblibě. Strauss, kterého vždy zajímal víc James Joyce než sex na jednu noc, se nicméně velmi profesionálně vrhl do "hry", přestal se načas stýkat se svými kamarády, na rady svých nových učitelů si oholil hlavu, přestal nosit brýle, nechal si vybělit zuby a drasticky změnil šatník. Prošel několik seminářů a "škol", vystřídal několik mistrů onoho umění a pod přezdívkou Style (protože se spisovateli prý nikdo nechce spát) začal mít nebývalé úspěchy s takovými ženami, o kterých by se mu před pár lety ani nezdálo. Hra vypráví o skutečných událostech, a přestože působí velmi humorně, domyslit ji do důsledků není pro lidský druh zrovna lichotivé.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Hra zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hra (0.00 EUR)


Stažení Hra zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Game (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  ivana1975

  29.12.2017

  No co dodat… kreslena blbost pre chlapa ako zbalit zenu…

  Shindo

  04.12.2017

  Knihu som si prečítal ešte pred pár rokmi na odporúčanie kamaráta a kedže som vtedy nemal žiadne skúsenosti so ženami, zhltol som ju a istý čas ju bral takmer ako bibliu, riadil som sa Stylovymi radami a tak. Po čase som zistil, že takýchto baliacich knih je spolu s webmi takéhoto rázu na trhu obrovské množstvo, celý tento PUA biznis mi pripadal miestami až silený a hraný, akoby som šiel sám proti sebe. Paradoxne, ked som si našiel (teraz už bývalú) prvú priateľku, rady z tejto knihy mi pomohli iba minimálne, ak vôbec. V skratke – číta sa dobre, možno donúti nás chlapov k zamysleniu, no nebral by som ju ako manuál.

  O77

  13.08.2017

  Všechno, co jste chtěli vědět o západní společnosti 21.století a báli jste zeptat. Jsem žena a doporučuji to přečíst opravdu každému. Ženám tahle kniha určitě prospěje víc než romány od Jojo Moyes.

  dadako

  27.04.2017

  Tahle kniha mi otevřela oči jako málokteré před ní (spíš žádná). Ženy jsem si stavěl na piedestal a vzhlížel k nim. I když už to po svých zkušenostech dlouho nedělám a romantické představy o dokonalých partnerkách dávno nemám, díky Neilovi jsem pochopil proč tomu tak je. Ke knize jsem se dostal jako typický PFU. I když ze sebe nehodlám udělat PUA robota, myslím že i tak je spousta věcí, které může kniha nabídnout. Ukáže v jakém směru na sobě může člověk pracovat, aby se stal lepším, zábavnějším, charismatičtějším.
  S počátku byla kniha na jasných 5*, ale jakmile se dostala do fáze budování Projektu Hollywood, ztratila své kouzlo. Myslel jsem si, že dám 4*, ale konec mě přesvědčil.

  negramota

  18.04.2017

  Knížku jsem četl asi před desti lety. Přiměla mě tehdy směšně se obléct, navštěvovat ve velkém diskotéky a recitovat svým obětem nejrůznější zaříkávadla. Během let jsem ji přečetl ještě třikrát a pokaždé mi přišla pitomější. Český překlad je neuvěřitelně zbabraný. Na knížce, která se tváří dokumentárně, mě ruší velké množství fabulací. Ne co se týče úspěchů autora, nýbrž hyperbolické zveličení jeho předchozí nemohoucnosti. Krom toho jde vlastně o reklamu na jeho další knihy na rozehrané téma. Faktem je, že jsem skrze tuto knihu poznal krom tuctů tupců i několik dobrých přátel.

  Rastik

  01.05.2016

  Četl jsem to pár let zpět, ale co si vzpomínam, tak mě to neskutečně bavilo a četlo se to samo.
  Zábavné příběhy ze života, Neila, jak balil holky. Furt jsem musel číst dál a dál, abych věděl, jestli jí/je dostal nebo ne 😀
  Doporučuju 🙂

  gersie

  17.11.2015

  Absolutně souhlasím s tím , že je to hezky a čtivě napsané.Je v tom spousty zajímavých a poučných myšlenek. Někoho mohou šokovat , někomu mohou pomoci lecos pochopit. Moc se mi to líbilo.

  Ta holka za mnou přijede na tejden na návštěvu do Los Angeles.Koupil jsem ji letenku.I když jsme spolu strávili všeho všudy jen sedum minut, troufám si předpovídat, že se s ní ožením, budu s ní žít, a možná spolu budeme mít děti.

  Zaparkovali jsme u terminálu a čekali jsme. "Připravte se na seznámení s mojí budoucí ženou", řekl Mystery své rodině.
  "Jen ji zase nevyplaš, jako tu předchozí", zasmála se jeho matka. Zkušenost ji zřejmě naučila, že jediný způsob, jak přežít všechny stresy, kterým ji její manžel a děti vystavovali, byl nebrat nikoho a nic příliš vážně. Život se pro ni stal interním vtípkem mezi ní a pánem Bohem.

  mpb1913

  08.10.2014

  No zhruba po 150 stránkách mě to přestalo bavit. Neil psát umí o tom žádná (snad jen proto jsem knihu dočetl),Pravidla hry už ale asi nedám.

  freelex

  01.06.2014

  Jednou větou: Tato kniha, může změnit Tvůj život.

  Disease

  18.02.2014

  Nebýt to tak dobře napsané, asi bych knihu tak nějak za půlkou odložil. Přece jen komparační čtení se dá užít tak do kroku 6 🙂

  3DD!3

  12.09.2013

  Strauss umí psát a vypadá, že to je celkem rozumný a citlivý člověk. Jeho přerod ve Styla a entré do světa pickuperské komunity tak dává naději všemožným PFU a hlavně jim dává víru ve Hru. (Ano také jsem po knize sáhl v mylném přesvědčení, že má cosi podobného s Fincherovým filmem.) Prvotní nadšení, rady, které mohou být pro mnohé (i mě, i vás) neocenitelné se v prvních kapitolách jen a jen vrší. Následné proplétání aktérů s Hollywoodskými (či hudebními) hvězdami (má nejoblíbenější pasáž a vrchol knihy – rozhovor s Tomem Cruisem) a přesunutí hráčství na jinou úroveň jsou skoro neuvěřitelné. S nástupem Tylera Durdena a blíže konci, Hra připomíná něco jako Klub rváčů light, s méně fatálními následky. Kytaristka pak v závěru ze Styla udělá zase Strausse a on dochází k závěrům, ke kterým já před několika lety. Což je velice potěšující a je i uklidňující o tom číst v podání někoho jiného. To nejlepší na tom je, že se Hra dá číst jako román, dobrý román, který vás i něco naučí. Pokud se chcete naučit jen něco, ženy kolem vás budou šťastné a budou si vás vážit. Pokud se naučíte všechno, stanete se sociálním robotem, který jako takový nemá šanci koexistovat s kýmkoliv jiným.

  Otto von Pluto

  03.02.2013

  „Vokoun si objednal luxusní prostitutku a zaplatil ji 350 dolarů za hodinu. Jeho cílem bylo udělat na ni takový dojem, že za každou další hodinu, kterou spolu stráví, zaplatí ona jemu. Slušně si tu noc přivydělal…“

  Neil Strauss aka Style, uznávaný novinář a ukázkový PFU (průměrný frustrovaný ubožák), penetruje tajnou společnost profesionálních svůdníků a pod vedením nejlepších „pickuperů“ planety se z něj stává mistr, jenž nakonec překonává své učitele.

  Autor velmi čtivou a neuvěřitelně zábavnou formou (zajímavý mišmaš publicistického stylu, návodu a klasického vyprávění) seznamuje čtenáře s fenoménem „pickupingu“, líčí rychlý vývoj komunity z více méně podzemního bratrstva na gigantickou komerční mašinérii (nejednou jsem si při četbě vzpomenul na Klub rváčů), mapuje své pokroky v terénu („přísahám, že na mě sedí holka, když píšu tenhle odstavec“), a reflektuje změnu svého vnímání světa. Postupně však zjišťuje, že nový životní Styl, jemuž propadl, nevede k duševní spokojenosti („kde chybí závazek, chybí i hloubka“), nýbrž do horoucích pekel („zvenku jsme možná vypadali jako supermani, ale uvnitř jsme pomalu uhnívali“).

  Dovolím si ještě postřeh k zde prezentovaným balicím fintám, o jejichž efektivitě nepochybuji (minimálně těch, kterými „pickuper“ pracuje sám se sebou), neboť mnohé z nich nápadně připomínají ověřené psychoterapeutické techniky (přerámování, časová tíseň a další).

  VERDIKT: HRA nesmí chybět v knihovničce žádného řádného vošousta.

  *Mystery má vlastní reality-show, ne úplně nezábavnou.

  kiddlinka

  29.09.2011

  Že hra v atomizovaném západním světě dojebaném feminismem a obraném o většinu starých hodnot a vzorců chování vážně funguje, může popírat jen žena (v neochotě přiznat si, že vlastně není ve srovnání s ostatními nijak výjimečná) a beta (v hrůze, že by na jeho květinku postavenou na piedestal mohlo fungovat něco tak hrubě přízemního). Naproti tomu muži, kteří včas vytáhnou hlavu z prdele a začnou se učit, můžou jedině získat. Jako docela staromódní ženě je mi z toho trošku smutno.

  pe3czech

  Ke knížce jsem se dostal velkou náhodou. Shlédl jsem film Hra s Michaelem Douglasem a po pár dnech jsem si v jednom z regálů místní knihovny periferně všiml knihy Hra. Nebylo času příliš knihou listovat, a i když mi již podle přebalu bylo jasné, že to nebude předloha známého filmu, rozhodl jsem se půjčit.

  Vůbec jsem netušil, že jde o pickuping a ani, co vlastně pickuping je. I když po přečtení jsem se pickuperem nestal a příliš rad si mé srdce k sobě nevzalo, šlo o zábavně strávená odpoledne ve společnosti této knihy, a mohu ji doporučit, myslím, i dívkám, které také mohou u Neillových příběhů nalézt pobavení.