Hra s čísly Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hra s čísly

Jonathanu Derrymu, středoškolskému učiteli fyziky, se shodou náhod dostane do rukou počítačový program, který je schopen určit, který kůň vyhraje dostih. Do nebezpečné hry se zamotá i jeho mladší bratr William. V okamžiku, kdy se bratři střetnou s bezohledným zločinem, dokáží se násilnickému majiteli herny a jeho synovi postavit. Román výjimečný ve Francisově bibliografii i tím, že představuje dva hlavní hrdiny, neztratil nic z vypravěčské brilance krále dostihových detektivek.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hra s čísly zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hra s čísly (0.00 EUR)


Stažení Hra s čísly zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Twice Shy (1981)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Disease

  21.09.2017

  Jedna z mých nejoblíbenějších.

  TomK

  20.06.2017

  I když je mi prostředí dostihů velkou neznámou, v této knize jsem se do něj velice rád podíval, napsané formou, která mi vyhovovala a i když jsem pár výhrad k příběhu měl, jako např. velké napětí se bohužel u mne nedostavilo, rád jsem zkusil něco nového 🙂 Příjemné čtení.

  Jara 56

  04.03.2015

  Klasický Francis, krásná čtivá detektivka.

  Finskej

  09.02.2014

  Drtivá většina Francisovek se tak či onak točí kolem (anglického) dostihového sportu. (A celého souvisejícího byznysu, pochopitelně.) Autor musel být skutečně vynikajícím znalcem. Ale je fascinující, jak z velice různých úhlů pohledu a s jak velice různými, více či méně zaujatými a zúčastněnými, hrdiny k tomu dokázal přistoupit. A hrozně dobře se to čte. Skoro bych se přimlouval, aby kromě "literatury oddychově-zábavné" začal tento autor jednou být vykládán i jako "literatura kulturně-fenomenálně-naučná" 🙂

  gabrimi

  30.03.2013

  Tato kniha i toto vydání, bylo mé první setkání s Dickem Francisem. Chytla mne natolik, že jsem pak pátrala co dalšího napsal a stala se tak jeho věrnou čtenářkou. Nemůžu jinak než doporučit.

  rakakan

  20.03.2013

  Dick Francis se mnou trávil mateřskou dovolenou. A že byla se třemi dětmi dlouhá! Myslela jsem si, že mám všechny jeho knihy, ale díky databázi knih jsem zjistila, že mi ještě nějaké chybí a dokonce, že mám jeden titul 2x. Databáze je super, jen jsem na ni měla přijít dříve. Bude mi dlouho trvat, než všechny knihy uložím do knihotéky 😀

  vitavita

  06.03.2012

  Přečetl jsem knihu na dvakrát – velmi dobrá.