Horká půda Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Horká půda

Hluboko ve švédských lesích v první den podzimních honů je zastřelen starší muž. Nejednalo se však o náhodný výstřel. Hedda Hellbergová měla odjet na tři týdny do Itálie, aby se tam vzpamatovala ze smrti svého otce. Do hotelu ale nedorazí, veškeré její stopy končí na osloském letišti Gardermoen. Zarážející je i skutečnost, že se Heddino jméno objeví ve spojitosti s vraždou ve Švédsku. Novinář Henning Juul, kterého čtenáři znají již zpředchozích knih mimořádné série, se k tomuto případu dostane zprostředkovaně a tentokrát se ocitá na opravdu nebezpečné půdě. Brzy totiž zjišťuje, že ten, kdo chce ochránit své tajemství, které sahá až do temné kapitoly evropské historie, se nezastaví před ničím…Kniha v českém jazyce!


Stažení Horká půda zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Horká půda (0.00 EUR)


Stažení Horká půda zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Henning Juul (4.)

  Originální název:

  Våpenskjold (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  ddkk

  19.11.2017

  Čím dál tím lépe…naštěstí jsem nakoupila všechny díly najednou.

  JezinkaJ

  11.11.2017

  Nejlepsi na tom vsem bylo, ze jsem si mohla precist tenhle a ten dalsi dil hned za sebou. Je to kazdopadne skvela serie. Pro me tak dobre napsane, ze je mi nekterych postav s tragickym koncem lito.

  lenulitah

  09.09.2016

  Všechny díly se mi líbily. Jediné co mi vadilo, že po napínavém konci si musím počkat na další pokračování..Kdy už se ksakru konečně dozvím, jak to všechno bylo?:-)

  vincek1

  22.07.2016

  Pěkné a povedené pokračování. Sice opět dosti, až na hraně, nebezpečné situace hlavních hrdinů, ale už si zvykám.

  1v8na

  05.05.2016

  SPOILER – Příběh se mi neskutečně líbil. V knize to bylo jakoby se odehrávaly dva příběhy zároveň a ke konci se spojily v jeden. První a zároveň dle anotace hlavní dějová linka pojednává právě o rodině Hellbergových. Nicméně situace v rodině Hellbergových skvěle zapadá i do soukromého Henningova vyšetřování, o tom, kdo zapálil jeho byt.
  Nutně, opravdu nutně potřebuju další díl série!!!
  Jediné, co se mi trošku nelíbilo a trochu mě zaráželo, bylo to, že Nora podle mého názoru na sebe nedávala moc pozor a na můj vkus riskovala až příliš, nicméně dalo se to odpustit.

  Danago

  11.02.2016

  Toto pokračování je ze všech knih super nejlepší!!! Příběh napsaný z pohledu Nory mě úplně nadchl. Nechci nic prozrazovat, ale nečekala sem tak zdařilé pokračování. Jestli bude poslední díl v tomto duchu budu velice spokojená . Škoda ,že vyjde až v roce 2017, protože knížka skončila tak, že bych potřebovala hned sáhnout po pokračování. Můžu jen doporučit.

  šipek

  02.01.2016

  Tak tato série kriminálek od Thomase Engera je jak se říká šálek mého čaje. Jen mě mrzí, že jsem nečetl třetí díl série. Děj velice dobře zpracovaný. Výborně je na jedné straně sepsán rodokmen ke kterému jsem se ne jednou vracel. Hlavní hrdina Henning Juul je sympatický novinář. Moc se těším na další pokračování série již kvůli otevřenému a překvapivému závěru této knihy.

  Aniga

  25.10.2015

  Zdařilé pokračování této série. Je nutné si přečíst předešlé díly, aby "okrajový a zároveň hlavní" příběh Henninga dával smysl.
  Bylo velmi příjemné, že příběh byl napsán i ze strany Nory.
  Samotný děj o Heddě a celé její rodině byl promyšlený a pěkně autorem zpracovaný.
  Nejvíce se mi líbilo, že zápletka "Heddino zmizení" se protne z minulých knih, najednou se objevují nám známé postavy v novém světle, jak bychom je nečekali.
  Na obálkách knih se dozvídáme, že by celkem mělo být v sérii šest knih, na obálce Horké půdy se najednou mluví jen o pěti knihách…. už nyní se však těším na další a uvidíme, zda bude poslední nebo se nakonec dočkáme ještě jedné 🙂