Horečka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Horečka

Pomalým, majestátním pohybem klesal do hlubiny. Slaná voda teple a měkce halila jeho tělo. Z temna jezera se nořily šarlatově rudé a jedovatě zelené skupiny korálů na útesech, které trčely jako bizarní drápy.
Tady byl domov kanibalů, místo bez návratu…
Sy Kidredge nevěděl, že se mu to zdá. Pro něj to byla skutečnost. Záhadná nemoc, kterou ho nakazil moskyt starý sto dvacet milionů let, zatemňovala jeho ducha šílenstvím… Když Jim Harryhausen setřásl pouta neklidného spánku, seděl mu Sy Kidredge jako mohutná žába na břiše a svíral mu oběma rukama krk.

— zdroj: www.legie.info —
Kniha v českém jazyce!


Stažení Horečka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Horečka (0.00 EUR)


Stažení Horečka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Dinoland (8.)

  Originální název:

  Dino-Fieber

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné, Sci-fi
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  yaoiyuri

  07.09.2017

  Je trochu škoda, že kvůli „mimořádným událostem“ na základně žádní dinosauři do děje prakticky nezasáhnout a stále větší prostor dostávají „nedinosauří“ formy pravěké fauny. Navíc mě mrzí, že se všichni tři autoři v rámci série nevyvarovali časté laické chyby – pterosauři ani mořští plazi nejsou dinosauři, jak bohužel mnohdy tvrdí i postavy, které mají být erudovanými odborníky. No, snad se opět brzy propojí obě časové linky.
  Z technického soudku – nevím, jestli jsou „menší Carnivorové“ (spolu s „herbivorem“ z minulého dílu) a „vnější podoba s dnes žijícím Rhinocerem“ nějaký (autorský?) záměr nebo pořádný překladatelský kiks. Hádám spíš to druhé.