Hnízdo na Zemi Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hnízdo na Zemi

Přicházejí v noci, tiše jako smrt…. Rozmnožují se v těle svých obětí a při narození svůj živý inkubátor zabijí… Jsou to dokonalé vražedné stroje z cizího světa… Jsou to VETŘELCI

Wilks byl vesmírným mariňákem s téměř osudnou chybou: měl srdce. Billie byla děcko, jediný přeživší z odlehlé základny kolonistů. Pekelná hrůza invaze vetřelců je svede dohromady, Billie a Wilks pomáhají jeden druhému přežít.

Třináct let poté je Wilks ve vězení a Billie žije v sanatoriu, příšerné vzpomínky na masakr na Rimu ustavičně trápí její mysl. Nyní však vláda pověřuje Wilkse, aby vedl expedici na planetu vetřelců s cílem získat živého vetřelce. Boj korporací na Zemi ve vývoji vetřelců jako zbraně pro válku je však veden dosti bezohledně. Když se Wilksův tým vydává na cestu, po jejich stopě vyráží nájemný zabiják. A co následuje, není nic jiného než partyzánská válka na planetě vetřelců – a tažení vetřelců na Zemi!
Kniha v českém jazyce!


Stažení Hnízdo na Zemi zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hnízdo na Zemi (0.00 EUR)


Stažení Hnízdo na Zemi zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Vetřelci (1.)

  Originální název:

  Earth Hive (1993)

  Žánr:
  Horory, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Perseus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  frantisek8863

  10.12.2017

  Postavy se společnou vetřeleckou minulostí se setkávají po mnoha letech aby se pokusili zničit vetřelce na jejich planetě. Mezitím si náboženští fanatici vytváří na Zemi svůj ráj.Docela to ušlo, jen my to přišlo trochu neučesané a strohé.

  yaoiyuri

  26.06.2016

  Konečně po tolika letech jsem si tuto knihu mohla přečíst a přidat do své skromné vetřelcopredátoří knihovničky! Když jsem si asi před 10 lety kupovala všechny knihy, které s tématikou vetřelců a predátorů česky vyšly, první díl této série se mi nepodařilo sehnat. Příběh je super (konečně mi pár věcí z dříve přečtených, ale navazujících dílů, začalo dávat smysl). I když ta romance Billie/Mitch mi přišla hodně uspěchaná a přidaná jen na efekt.
  Netvrdím, že anglický originál je po literární stránce dílo hodno nobelovky, ale myslím, že v češtině veškeré literární ambice knihy pohřbil ne moc povedený překlad a odfláknuté korektury. Na moha místech z českého textu vyloženě čpí odér původní angličtiny. „Serge“ je přece familiárnější forma od anglické podoby hodnosti seržant (tzn. náš „serža“), tudíž nechápu, proč to v knize zůstalo nepřeloženo! Překladatel spoustu věcí pouze otrocky převedl z jednoho jazyka do druhého a vůbec se nezamyslel na tím, že fráze fungují v různých jazycích jinak (ó můj bože, ó můj bože, ne každé anglické sh*t přece musí být do češtiny přeloženo jako h***o) – dialogy mezi postavami pak působí příšerně strojeně a uměle. A co to podivné (ne)skloňování vlastních jmen, občas se z textu nedalo pochopit, zda je postava muž či žena.
  Je velká škoda, že něco takového může, především lidem, kteří nejsou nijak zarytí fanoušci vetřelčího univerza (protože fanoušek dokáže pro svou lásku překousnut leccos) zkazit prožitek ze čtení a odradit je od dalších dílů (které díky bohu už překládal někdo jiný).

  Terva

  08.11.2015

  Přicházejí v noci tiše jako smrt…….. První knižní díl série Vetřelci, je v podstatě povinností pro člověka jako jsem já. Milovník Vetřelců a Predátorů si tohle nemůže nechat ujít. Tato kniha popisuje setkání Wilkse s Vetřelcem. Má totiž za úkol přivést jednoho živého. A nebude to žádná sranda. Zdařilé dobrodružství plné krve jsem přečetl jedním dechem. …..jsou to dokonalé vražedné stroje z cizího světa. Kdybych byl Bůh, sám bych se smál lidské hlouposti.

  cantona

  10.04.2015

  Vetřelci jsou můj nejoblíbenější sci-fi film. Je fakt, že tento žánr mi moc neříká, ale Vetřelci jsou klasika. To nemůžu říct o této knize. Příběh byl fajn, ale četlo se to dost špatně a chvílemi to byla dost nuda. Takže tady průměr.

  Jack Bauer

  17.03.2014

  Být to lépe napsané, hodnotil bych plným počtem. Příběh je dost dobrý, ale četlo se to jak nějaký brak.Hrozně primitivní styl psaní. Samé „Ó, bože,ó bože " a vůbec divná mluva. Přesto si rád přečtu další díly mého neoblíbenějšího sci-fi filmu, nejedná se o doslovný přepis, ale o navazující pokračování.

  Adria Orici

  13.02.2014

  Moc pěkná "divočina" . Sedlo mě to dokonale, chybělo mě v příběhu více citových situací, nejspíš jsem "zkažený " Space operou . Děj velmi akční . Pro některé předvídatelný , ale jak sem psal v jiných příspěvcích , vypnu a bavím se . Rozhodně nenudila .

  MildeZ

  27.10.2013

  Pro mě jakožto fanouška série Vetřelce a všeho dalšího do toho zasahujícího byla tato kniha balzámem na duši. Jedná se o dílo, kdy jak psal kolega předemnou – vypnu a bavím se. To je myslím úplně nejvýstižnější 😉