Hlubinná bouře Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hlubinná bouře

Bývalý námořní lékař Peter Crane je urychleně povolán na ropnou plošinu v severním Atlantiku, aby pomohl diagnostikovat zdravotní stav posádky. Jakmile dorazí na místo, zjistí, že skutečné potíže leží hluboko pod ním – v „Hlubinné bouři“, výzkumném zařízení vybudovaném na dně oceánu, neuvěřitelně pokročilém podmořském zařízení, které bylo vybudováno s jediným cílem: prověřit nedávno objevené podmořské naleziště, které by mohlo obsahovat odpovědi na tajemství zahalená stoletími mýtů a spekulací.
Poté, co složí slib utajení, může sestoupit na dno oceánu na výzkumnou stanici, kde vědecký tým pod přísným utajením prověřuje významný objev. Crane se dozvídá, že před rokem byly při rutinních těžebních pracích odkryty zbytky legendární Atlantidy.
S probíhajícími vykopávkami se však u posádky začínají objevovat neobvyklé choroby. Vědci i dělníci vykazují zvláštní škálu příznaků – od obyčejné únavy k násilným psychotickým případům. S tím, jak se Crane ponořuje do zvláštního světa Hlubinné bouře a zahajuje svůj průzkum ve snaze objevit příčinu těchto onemocnění, získává pocit, že ta přísně střežená operace skrývá možná cosi mnohem složitějšího než jen zdravotní tajemství a že ona zmiňovaná „Atlantida“ může být něčím mnohem děsivějším a vražednějším.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hlubinná bouře zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hlubinná bouře (0.00 EUR)


Stažení Hlubinná bouře zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Jeremy Logan (1.)

  Originální název:

  Deep Storm (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Thrillery
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (22)

  Přidat komentář

  N.I.C.K.

  07.10.2017

  Přečtena na jeden nádech. Pan Child je vynikajícím autorem. Sci-fi žánr jsem dosud vyhledával spíš okrajově, avšak po přečtení této knihy se knihovna rozrostla o další tituly p. Childa.

  DickBach

  05.08.2017

  Zajímavý námět, celkem dobrý příběh, psychologie postav propracovaná… Ale mimo mně. Pro mně to bylo nevhodným výběrem, prostě nemám ráda příběhy tohoto žánru.

  evka11

  18.07.2017

  Zajímavý námět, výborně napsaný příběh, autor mě stále baví a překvapuje. Doporučuji!

  Romžiry

  11.07.2017

  Super. Knihu jsem přečetla jedním dechem.

  Elea

  08.09.2016

  Kniha se mi hodně líbila, zajímavá, napínavá, od autora zatím nejlepší, co jsem četla.

  milunka21

  18.03.2016

  Pecka,kniha me naprosto pohltila

  PočetBook

  07.03.2016

  No tak knihu ještě nemám dočtenou, ale jedna věc je jasná – další sci-fi pecka se stala obětí špatného překladatele. Skoro všude je vidět, že překladatel to pálil bez hlubšího přemýšlení z voleje rovnou na papír, aniž by se snažil to nějak stylově učesat. Ovšem zejména mne popudilo, že STEGANOGRAFII překládá jako STENOGRAFII (asi si myslel, že se Lincoln překlepl 🙂 a pak taky by mu měl někdo sdělit, že v kryptografii se "brute force attack" fakt překládá doslova jako "útok hrubou silou" a nikoliv jako "násilný útok" 🙂 Už jsem se přeplazil přes půlku, takže to asi ze zvědavosti dočtu, ale trpím, fakt trpím!!!

  dikobraz

  07.02.2016

  Ale ano, fajn citanie. Scifi mam rad, toto bolo skvele.

  Pavlnka

  22.01.2016

  Moc napínavá a zajímavá kniha. Moje první od tohoto autora a určitě si přečtu další.

  jefff

  07.11.2015

  Docela slušné sci-fi, které ač se zprvu nezdá, je poměrně komorní. Child píše čtivě, jednoduše. Příběh je přímý, bez nějakých obsáhlejších odboček. Je to takové lehčí čtení na pár večerů, nic převratného, na druhou stranu podobných knih na toto téma není, takže jsem za Hlubinnou bouři rád.

  balu

  23.09.2015

  Země jako skládka mimozemské civilizace . Výborná zápletka děj má rychli spad
  člověk to přečte a zároveň ho potěší že i mimozemšťane mají problém s odpadem pokud ovšem existují !?

  BukaJ

  13.12.2014

  Moc dobrá kniha, z níž jsem pochytil spousty nových a zajímavých věcí. Děj byl z mého pohledu velice napínavý a dobře promyšlený. A až na pár drobností a mírných nedostatků, které se však objevují v téměř každé knize – už jen z principu oponování, či odlišných názorů – se mi toto dílo L. Childa velice líbilo a musím jej rověž hodnotit plným počtem hvězd.

  mausevir

  20.11.2013

  Tuto knihu jsem si koupil v roce vydání jako novinku v knihkupectví. Tehdy jsem si říkal: "Neznám, nevím, zkusíme a uvidíme".
  První stránky pro mně byly těžké, protože jsem nebyl zvyklý na tento styl literatury, ale asi po 3. kapitole jsem se začetl a už jsem nemohl přestat, nutno dodat, že to bylo sladkou zvědavostí, co se v hlubinnách oceánu skrývá za tajemství a jak celý příběh skončí. Dle mého názoru napínavé skoro od začátku až do úplného konce, místy jsem se trochu pobavil a konec, jak jsem se přesvědčil později u dalších knih autora jako obvykle zcela nečekaný. Knihy L.Childa navádějí čtenáře k tomu, aby si konec domyslel sám, což je skvělé. Knihu doporučuji. Jinak oddychové příjemné čtení, jako všechny autorovy knihy.

  honajz

  13.11.2013

  Začátek vypadal slibně – slušný styl psaní, navození jakés takés atmosféry, tajemno. Jenže pak se začínají objevovat první trhlinky – v logice, v chování postav, objeví se náznaky, které nejsou nijak dořešeny a dořečeny, a protože zhruba od třetiny knihy není moc o co hrát, je děj nastavován zbytečně zdlouhavě popisnými scénami o ničem, a kdyby se vyškrtly, nikdo by si toho nevšiml. Zpočátku mnohé zajímavé technické údaje (podané docela věrohodně, a u toho, čemu rozumím, i poměrně věcně správně) se časem rovněž vytratí nebo slouží jen jako ozdobička nějaké scény. Od poloviny knihy jsem se modlil, ať je konec, ale autor přidal ještě tohle a támhleto, a čišela z toho těžká nuda. Také z postavy doktora Flytea jsem myslel, že vykřeše autor víc. Jako kdyby měl nápad, v půlce ho to přestalo bavit, tak to jen rutinně dokopal do konce.

  Solverino

  04.09.2013

  Velmi dobře se to čte, příjemná oddychová knížka. Nic nepřečnívá, dobré téma, popisy i charaktery postav.

  Hespik

  27.08.2013

  skvěle vymyšleno, ukazuje se že autorova fantazie je nekonečná

  HonzaT

  06.08.2013

  Dobrá kniha, jak jinak. Čekal jsem, že s Korolisem to bude delší a napínavější. Každopádně perfektní myšlenka s opět gradujícím zamyšlením na konci 🙂

  petka-2007

  27.03.2013

  Včera jsem dočetla. Moje první kniha od tohoto spisovatele, takže jsem nevěděla "do čeho jdu". Musím ale říci, že rozhodně nelituji stráveného času – autor píše velmi poutavě, kniha mě bavila od začátku do konce. Rozhodně to není poslední, kterou si s chutí otevřu.

  Kortexo

  06.03.2013

  Podle mně to není moc originální, ale napínavé od začátku až do konce.Čte se to velmi dobře.

  modroocko

  31.05.2012

  Kniha se čte jedním dechem, napínavá od začátku do konce. Super!

  Jack Bauer

  08.02.2012

  Vynikající čtivý sci-fi román z pera Lincolda Childa o tajemství skrývající se v hlubinách oceánu.

  mitahari

  08.06.2011

  Autor je dobrý vypravěč.Umí čtenáře zaujmout,ne každý autor toto dokáže.