Hlouběji do podzemí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hlouběji do podzemí

Pokračování bestselleru Ztracený svět v podzemí.
Záhadné PODZEMÍ odhaluje nová hrozivá tajemství! Tam, kde se Will nachází právě teď, by nechtěl být nikdo z nás. Důlním vlakem proniká hlouběji do útrob Země, kde se svým bratrem Calem a kamarádem Chesterem pokračuje v pátrání po zmizelém otci. Na vlastní kůži zjišťují, že v neznámých Hlubinách číhá nebezpečí doslova na každém kroku. Prchají před krutými Styxy vedenými Rebeccou, kteří se co nevidět chystají spustit svůj dlouhodobý plán s nedozírnými následky pro všechny lidi na Povrchu… Nenechte si ujít světový bestseller, který zná již celý svět!Kniha v českém jazyce!


Stažení Hlouběji do podzemí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hlouběji do podzemí (0.00 EUR)


Stažení Hlouběji do podzemí zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Podzemí (2.)

  Originální název:

  Deeper (2008)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (42)

  Přidat komentář

  pavelvanura

  14. března

  Oproti prvnímu dílu opravdu velký kvalitativní skok směr nahoru.

  evickakyticka

  07. února

  Do podzemí jsem se ráda vrátila. První díl byl fajn. Tady jsme se ocitli hlouběji a pocítili sílu podzemí. Líbily se mi popisy prostředí, spousta zajímavých tvorů, průlezů, jezírek…vše co si jen člověk dokáže v podzemí představit. Potud skvěle. Co se mi ale nelíbilo už bylo jednání postav. Jejich ustavičné "zmrtvýchvstání" už mě ke konci docela štvalo. A co nejvíc zabilo moje dvě hvězdy hodnocení je vývin postavy Rebeccy. Kdo dočetl až do konce, ví proč. Taky dost nechápu, proč se k povrchu chová tak, jak je v knize psáno. Příští díl už asi číst nebudu. Škoda. Kniha měla spoustu plus, ale přes její mínusy se nedokážu přenést.

  VojtaRada

  14. ledna

  Ahoj nevíte jak se jmenuje film podle teto serie?

  Jeynka

  05.06.2017

  Nevím, jestli se mi víc líbilo dobrodružství v Podzemí nebo v Hlubině..každopádně tento svět se mi stále víc a víc zamlouvá a už se těším na další pokračování.

  petra3242

  18.04.2017

  Ve srovnání s 1. dílem se tato kniha dost vleče. Štve mě, jak dětinsky se postavy chovají (jasně, jsou to děti, ale i tak – nemuseli by se hádat kvůli každé pitomině). Více se mi líbil příběh, který se odehrával na povrchu. Za mě 2 hvězdičky, a i tak si myslím, že je to docela vysoké hodnocení.

  PanTomina

  06.03.2017

  SPOILERY!!!! .. Druhému dílu jsem dal šanci i přes velkou nespokojenost s dílem prvním. Druhý díl mi sedl více, ačkoliv to stále není žádná hitparáda. Velice plochý styl psaní (či překladu?) se nemění. Příběh je zajímavější, avšak předvídatelný a to i přes to, že se několikrát snaží zvednout zájem čtenáře takzvaným wow či až wtf efektem (např. brutalitou smrtí Cala, odporností scény zárodků dětí ve sklenicích). Znovu ale zdůrazňuji, že pro čtenáře cca12-17ti letého to může být velice dobro(či zlo?)družná kniha, ač přehnaně agresivní. Původně jsem chtěl druhým dílem skončit se sérií, ale jelikož jde kvalita mírně nahoru, zkusím jít i já ještě jednou společně s Willem a jeho přáteli hlouběji.

  radusak9806

  17.02.2017

  Po prvním díle je očekávání dosti veliké a tato kniha ho naprosto uspokojí ale nepředčí. Opět se nemůžete odtrhnout od knihy a naprosto hltáte magický svět podzemí. Nicméně první díl se mi líbil více a s dost se ve mě probouzeli obavy, kam se celá série vyvine. Jestli to bude pokračovat v nastaveném standartu nebo to přejde do prodlužování dílů jen za účelem zisku. Bohužel nebudu napínat, varianta 2 je správně 🙁

  NairaTwinte

  17.11.2016

  První díl měl originální příběh a byl celkem pěkně napsaný. Na tomtu dílu si ale pamatuji jen nekonečné bloudění tmou bez světla a života…

  Sariska

  27.10.2016

  Výborná série. To, že se něco děje uvnitř zeměkoule bylo hodně nereálné, ale i tak jsme tomu věřila, protože třeba postavy působila skutečně a realisticky – ale ten podivný konec to bylo navíc.

  Domca1

  24.10.2016

  Najprv pozitíva… áno, boli aj akčnejšie časti, dokonca zopár zvratov a trochu napätia. Ale polovicu knihy (!) tvorili opisy jaskýň. Aj keď treba uznať, že na trojstranový opis každej jaskynnej diery, do ktorej sa Will a spol. dostali (a nebolo ich málo) je potrebné mať veľkú predstavivosť. Dej bol v podstate o ničom, jednoducho utekali, občas na nich niekto postrieľal a potom objavili novú jaskyňu. Kniha má takmer 500 strán, ale dej by sa dal zhrnúť do pár riadkov.
  Ďalšia vec je postava Chestera, ktorá ma neuveriteľne iritovala. Nebudem spoilerovať, ale mala som chuť ho riadne vyfliaskať, nech sa už chlapec konečne spamätá. Kapitoly s dr. Burrowsom boli rozvláčne a mala som chuť ich preskočiť.
  Drake a Elliotová boli v pohode, aspoň kvôli nim dám 2 hviezdičky.
  Po tomto nemám ani najmenšiu chuť na trojku, žiaľ.

  sssmile

  26.07.2016

  Celkem nic moc. Děj protáhlý, přišlo mi, že tam pořád spí, jí, chodí a dost se hádají.

  technolog

  28.04.2016

  Možná povedenější díl, než ten první.

  nikikostadinova

  04.03.2016

  Upřímně. Vzhledem k tomu, že první díl, i když se mi líbil, byl ze začátku poněkud utahanější, bála jsem se většího rozsahu druhého dílu. Ale nezklamalo mě to. Mělo to daleko větší spád. Moc jsem si užívala večery, i dny ve škole ( o volných hodinách samozřejmě :-D) kdy jsem knihu četla. Takže za mně lepší než Ztracený svět. Úkol splněn. Jinak co se příběhu týče děj se Sárou tomu dodal šťávu a konec mě teda dostal vzhledem k předchozímu ději. Takže co nejdřív se mi snad do rukou dostane třetí díl, tak uvidíme.

  Benjiki

  30.12.2015

  Platí stejný názor jaký jsem vyjádřil u prvního dílu. Jen s tím rozdílem že tohle je horší jako celek ještě víc. Opět si rituálně odplivuji nad místním nadhodnocováním.

  Delinka

  28.12.2015

  První díl této série mě docela bavil a chtěla jsem se dozvědět, jak příběh bude pokračovat. Dlouhou dobu se v knize nic nedělo, pak pár stran trocha napětí a následně opět nuda. Zklamaně jsem knihu musela odložit a začít číst něco jiného, abych si zpravila náladu. Abych to shrnula: některé knihy jsou krátké a nejlepší a často spousta lidí nadává, proč ta kniha není delší. Možná to je dobře (fanoušci této série se mnou nebudou souhlasit), protože kdyby byly zbytečně natahovány stala by se kniha nudnou.

  Sarfias

  15.11.2015

  Další díl, který mě přesvědčil o tom, že pánové Gordon a Williams mají neuvěřitelnou fantazii! Těžko se od knihy odtrhnout a těžko se s knihou loučí.

  ŠtěpánJícha

  08.10.2015

  Výborná kniha!!!!

  Jana_Z

  21.09.2015

  Jako dětská knížka je to dost drsné. Zajímal by mě názor některého z nich – možná už jsou z všudypřítomného násilí otupělé a potřebují hlavně tu akci, které je tu spousta… Kdybych tohle měla číst v dětském věku, asi bych to nedočetla a vězte, že další díly budou v tomto směru mnohem horší.
  Nicméně dnes mě to baví.

  tisha8409

  05.08.2015

  Panebože, tak v podzemí není báječný svět jako v tom filmu, ale nacisti, kteří jsou tak odporní?
  No pro děti tohle asi vážně nebude.

  TheDeepe

  22.04.2015

  .supr čupr

  felix6338

  15.02.2015

  Jedna hvězda za celkové pojetí nápadu. Jinak se to dá přirovnat k Potterovi – čtení pro děti a mkládež prostě nemá být zahlceno rozervanými těly, krutostí, hnijícími mrtvolami a už vůbec nemá být zasazena hlavní úloha na bedrech dětí.
  Dlouho dlouho se nedělo nic, děcka jsou uhádaní trotlové, všude okolop brousí až nacisticky zlí podivňáci, jsou zachráněni někým, kdo jimi vlastně pohrdá a kašle na ně…uniká mi nějak tak smysl tohoto dílu a děje.

  Otázkou je, jak je možné, že fantasy v UK je tak strašně moc si navzájem podobná.

  Matt Baker

  04.01.2015

  Druhý díl skvěle navázal na díl první. Přibylo tajemnosti a mnou milovaného objevování neznámého světa. Dále se mi zamlouvá větší a dynamičtější akčnost a rostoucí napětí. Výborným nápadem je zde i odhalení dlouhodobého globálního spiknutí obyvatel podzemního světa.

  Alma-Nacida

  21.08.2014

  Ani další díl nezklamal, moc pěkná kniha pro větší děti, doporučuji! 🙂

  InstanTia

  24.07.2014

  Neuvěřitelně mě kniha bavila od začátku až do konce. Asi o 50% zábavnější a akčnější než předchozí díl, to musím prostě říct. Trochu jsem se bála, že mě druhý díl zklame (přecijenom se stává, že je lepší jen jeden díl), ale nezklamala.

  kutikk

  15.07.2014

  Dle hodnocení lidí jsem se na druhý díl těšila, měl to být nejlepší díl z celé série, ale při čtení na mě příslo spíše zklamání. Vadilo mi až přílišně zdlouhavé popisování, postavy se pořád jen dohadovali a haštěřili, že mi ani jedna nepřirostla k srdci a vadilo mi přílišné umírání a náhlé zmrtvýchvstání. Hlavně postavy nejsou propracované, takže, když náhle nějaká "zemřela" ani mě to nevzalo za srdce. Ale posledních cca 50 stránek mě začalo opravdu bavit a nalákalo mě to na další díl, takže ještě tomu dám šanci 🙂 Uvidíme.

  DračiceLaura

  03.06.2014

  Velmi povedený díl. Napětí, dobrodružství a záhady dodávají příběhu spád. Byl mnohem lepší než 1. díl. Rozhodně mě čekalo několik velkých překvapení.

  Katela

  22.05.2014

  Nové postavy přinesly čerstvý vzduch, takže i u druhého dílu jsem zůstala nadšená.

  Aniga

  06.03.2014

  Druhý díl navazoval na první, takže hned od začátku mi kniha bavila, moc pěkné, jen jsem někdy pochybovala, zda se jedná o knížku pro děti …. :o)

  Kmotr99

  04.02.2014

  Kniha podobně kvalitní jako první díl, možná i o něco lepší a zábavnější. cesta do hlubin planety byla zajímavá a opět mírně pochmurná a depresivní.

  xflori01

  29.12.2013

  Díky tomuto dílu mě série chytla a už nepustila. 80%