Hledání Jaromíra Nohavici Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hledání Jaromíra Nohavici

Přestože je Jaromír Nohavica naší nejvýraznější písničkářskou osobností, která v mnohém přesahuje rámec folkové hudby, dosud o něm nevyšla žádná monografie. Rozsáhlá publikace z pera hudebního publicisty Josefa Rauvolfa je tedy svým způsobem unikátní. Autor se na základě mnoha pramenů, ale také přímých svědectví pokouší rozklíčovat fenomén Nohavica. Dává jeho tvorbu do kontextu s písničkářovým životaběhem i s dobovými událostmi. Rauvolfův knižní portrét je pestrý a detailní, zároveň ale komplexní, přesvědčivý a veskrze objektivní. A to i díky tomu, že svými svědectvími přispěly takové osobnosti folkové scény, jako např. Pavel Žalman Lohonka, Wabi Daněk či Pavlína Jíšová.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hledání Jaromíra Nohavici zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hledání Jaromíra Nohavici (0.00 EUR)


Stažení Hledání Jaromíra Nohavici zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Daranus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  aralka

  28.02.2016

  …. ať už to bylo, jak bylo, já mám prostě Nohavicu ráda a tahle knížka mě v tom nijak nezviklala, jsou v ní životopisné údaje, průřez jeho tvorbou od jejích úplných začátků až do současnosti, texty písní, rozhovory, dotýká se i jeho kontroverzní spolupráce s StB atd. Monografie písničkářského šamana, za mě skvělých pět hvězdiček!

  Zmražená Opic

  29.01.2012

  Velmi zajímavá knížka, díky ní jsem se toho o panu Nohavicovi dozvěděla hodně. Zároveň je to i skoro učebnice dějin druhé poloviny dvacátého století.