Hlavní trať věčnosti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Hlavní trať věčnosti

Mimozemšťané nabídnou budoucím obyvatelům Země nesmrtelnost, ovšem za cenu přechodu do netělesného stupně bytí. Zatímco většina nabídku přijímá, někteří se vydávají na cestu časem do minulosti, kde hodlají najít klidné místo pro život…

Hlavní trať věčnosti je jedním ze Simakových nejbarvitějších a nejpůvabnějších románů. Autor sám jej považoval za svůj nejlepší a lze jedině potvrdit, že se pravdě příliš nevzdálil. Vypravíme se na cestu časem do hluboké minulosti i do vzdálené budoucnosti, zúčastníme se pátrání po podivné rase Nesmrtelných, po tajemném šedivém světě Hlavní trati věčnosti i po tajuplném stromě, který připomíná mýtický kosmický strom a vine se okolo něj schodiště až do nebe. Při četbě se před námi postupně odhalí tajemství, navštívíme nejrůznější kouty galaxie, setkáme se s lidmi zvláštních schopností, mimozemšťany všeho druhu a dočkáme se i závěrečného rafinovaného rozuzlení…

Přeložil Václav Petr.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Hlavní trať věčnosti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hlavní trať věčnosti (0.00 EUR)


Stažení Hlavní trať věčnosti zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Highway of Eternity (1986)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Zelený_Drak

  10.06.2017

  Pro mě pátá Simakova kniha a stále stejný celkový dojem. Dobrá zápletka, snad poprvé postavy, které mě i trochu zaujaly (hlavně Vlk, ale dobrý byl i Henry, Ostnáč, Kužel, Koňák a roboti), ale zpracování je jako obvykle tak vleklé a autor se tak vyžívá ve zbytečných dialozích (např. o tom, kdo bude mluvit první), že se v tom všechny zajímavé prvky ztrácí. Rozuzlení je sice překvapivé, ale těch 7 stránek už nedokázalo vyvážit četná hluchá místa v knize.

  opic 12

  23.02.2015

  Poslední Simakuv román si mě nezískal a přeskakovací časovka u které se nedostavil ten správný čtenářský pohlcující efekt nenadchla. Dějově dost nevyvážený,jinak zaděláno na origoš zápletku,ale tady se spíš jenom potápí,na záchranu nezbyl čas. Tak nějak,jsem všem těm postavám zapomněl fandit. Rafinované rozuzlení mě rozhodně neuspokojilo,vše celkově rozpačitě vyšumělo i s koncem. Nejsvětlejší chvilky,prasečí kolena se zelím a klepání katapultem-Uvítali bychom,kdyby to tlučení do zdi skončilo:-) Pro mě zatím nejslabší Cliffordova kniha.

  Daxie L. Jesus

  09.09.2013

  Nestačím se divit…Všechno dává smysl, ikdyž je všechno taky naprosto nemožné, ale co já vím.