Harlekýnovy miliony Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Harlekýnovy miliony

Setkáváme se zde s postavami známými z předchozích knih Postřižiny a Krasosmutnění, tentokrát ale mnohem staršími, ve zcela jiném světě, v domově důchodců, ve světě na který se díváme především očima maminky a spolu s ní se i vracíme ve vzpomínkách na místa mladších let, do městečka, do pivovaru, k historkám podávaným se stejnou živostí ale nahlíženým spektrem životních poznatků.
1.vydáníKniha v českém jazyce!


Stažení Harlekýnovy miliony zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Harlekýnovy miliony (0.00 EUR)


Stažení Harlekýnovy miliony zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  mirektrubak

  24.10.2017

  Narazil jsem na knihu náhodou při úklidu knihovny (kde se tam vzala?) a tak jsem si řekl, že to s mistrem Hrabalem ještě jednou zkusím. Pár pěkných míst jsem v knize našel, především tam, kde Hrabal opustí svůj obvyklý rozmáchlý styl a přestane se bát osobních, intimních vzpomínek. Jinak je to typický Hrabal – tedy pro mnoho čtenářů zážitek, ale pro mě – bohužel – bez zásahu.
  V předchozí knížce, kterou jsem od Hrabala četl (Městečko, kde se zastavil čas) mě některé části štvaly, což ve mě alespoň vyvolalo nějaké emoce, vnitřní polemiku s autorem. To je, myslím, lepší než případ Harlekýnových milionů, které jsem přečetl, založil a za měsíc o nich nebudu umět říct víc než jednu-dvě věty.

  Jana_Z

  28.07.2014

  Kniha se mi líbila – Hrabal je zkrátka Hrabal – jen mě nedokázala pohltit tak, abych jí přečetla na jeden zátah. Proto čtyři hvězdičky.

  WEIL

  10.08.2011

  Jací byli ti hlavní hrdinové Hrabalových próz, když zestárly? Smutný čtení, ale jak jinak déle pobýt na zemi jako člověk, než díky prodlužování vlastního života? A to jde jen na úkor kvality života.

  nightlybird

  12.06.2011

  Harlekýnovy miliony, poslední část tzv.nymburské trilogie je sice pořád ještě typický Hrabal, zdá se mi ale z té trojice knih nejslabší. Zdá se mi navíc jakoby prodchnuta jakousi melancholií, postrádám tu živelnost předchozích vyprávění. Nevím, jestli je to dáno zestárnutím hlavních aktérů a prostředím DD, nebo tím, že tíhu vyprávěných vzpomínek převzala maminka a její pohled zpátky do minulosti je dozajista jiný – prostě nevím, ale z téhle konkrétní knihy na mne padá jakási nostalgie, ne-li přímo smutek. Nemusí to ale být knihou, možná je to v mně, možná jsem ji poprvé četl v nějaké špatné konstelaci hvězd či čeho. A jak známo první pocity a dojmy stejně jako první lásky přetrvávají v paměti.
  A úplná zajímavost se ukrývá na konci knihy : Hrabal uvádí, že tentokrát do knihy zakomponoval skutečné a reálné dobové vzpomínky konkrétních třech lidí, vystupují pod svými jmény.