Haló, tady tvoje láska! Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Haló, tady tvoje láska!

Příběh rozhlasové moderátorky Mileny Maxové, do jejíhož klidného života s přítelem Dušanem vtrhne jako lavina její divoký kolega Ben. I když se od prvního setkání vzájemně nesnášejí, život je staví před celou řadu překvapení a vtipných situací, které mnohdy řeší dynamickými a jiskřivými slovními půtkami. Převrátí toto setkání jejich životy naruby? Kdo pronásleduje Milenu? Čím ji Ben šokuje? Příběh o tom, že i když jsme často zmatené a nejisté, ta pravá láska si nás přesto najdeKniha v českém jazyce!


Stažení Haló, tady tvoje láska! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Haló, tady tvoje láska! (0.00 EUR)


Stažení Haló, tady tvoje láska! zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Ben a Maxová (2.)

  Originální název:

  Haló, tady tvoja láska! (2013)

  Žánr:
  Literatura slovenská
  Vydáno: , Brána
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Modrásek16

  25.12.2017

  Ale jo, docela dobra knížka. Šlo to.

  alnahu

  18.11.2016

  V tomto příběhu na Milenu ,teprve pravá láska čeká . Příběh ze života.

  luciefeix

  27.10.2016

  Klasický příběh ze života . Byl trochu slabší a mohl být kratší ale jináč super odpočinek .

  kristyna2349

  12.08.2016

  Ze začátku jsem si myslela, že by to mohla být pěkná knížka, taková oddechovka. Ale, celé se to strašně vleklo a pořád se jakoby k něčemu schylovalo, ale vlastně se nic nedělo. Pak najednou přišel konec a ten zas byl rychlý a strohý.

  jasmína

  06.08.2016

  ………….opravdu takhle ne 🙂

  DominaCZ

  28.02.2016odpad!

  ….
  Absolutně naivní, blbácké, nicneříkající, otřesné a debilní.
  Ona je trochu dost unylá, její pořad je neskutečně nudný a nemá nějak tak nápady. Chce to přervat sexy vzhledem, díky němuž jí každý padá k nohám, a logicky tím pádem i ten nejfantastičtější buran, kterej nemá v hubě nic jinýho, než jak ji vidět svlečenou nebo pod sebou.
  Jí bylo skoro třicet, jemu čtyřicet, ale chovali se jako dva blbci na základce. Nad jejich "vtipnými a horkými" půtkami jsem jen kroutila očima a při scéně, kdy se fotili do časopisů formou playboy – tiskni se k ní a líbej ji na krk ( tak se fotí moderátoři rádia ???!?!) a on jí napřed sežral náušnici, potom rozkousl korále na krku a šeptal jí SPAPÁM TI OUŠKO, mi oči už ale fakt vypadly. Nevěřícností.
  Part, kde ho neustále přirovnává k Marešovi-nejlepšímu moderátorovi mě fakt rozsekal… ten se mezi ty nej nikdy neřadil, AIDSák jeden, takže to má paní pisatelka špatné info.
  Děj je vskutku o ničem, jsou tam vlastně jen místa v rádiu, popisují se stránky jejich moderování, pak trapných hádek a popisů, v čem ho ona okouzlí a jak jí každej sjíží postavu ableble.
  Autorka očividně čerpala u sebe, neboť je také focena v uplých džínách, bílém tričku a rudých minišatech…
  Prostě kráska musí psát o krásných lidech, kterými cloumá povrchní vzhledolove, jak jinak žejo… co na tom, že se to nedá číst.
  Nevím, proč si ji Martinus tak protláčí, vskutku není proč.
  To už děcko na základce napíše lepší pojednání JAK JSME TRAPASILI S MÝM MLADÝM.

  greetchen

  28.01.2016

  Náhodou se mi dostaly do rukou hned dvě knihy této autorky – pro mě dosud neznámé, na Slovensku zřejmě populární, ale bohužel nijak převratné. První kniha (Až po uši) mě nijak zásadně neoslovila, ale nebylo co číst, tak jsem autorku zkusila znovu – a znovu bez valného dojmu. Příběh je trochu mdlý, klišovitý a předvídatelný, autorka nemá moc poutavý styl, neumí story gradovat, ve větách se hodně opakuje. Píše prostě, díkybohu ne kostrbatě, takže se kniha dá učíst vcelku rychle – a vcelku rychle také odložit. Nic mocpřevratného a po dalším titulu Jany Benkovské už asi nesáhnu, škoda investovaného času na tak slabé knihy.

  Niki

  07.11.2014

  Konečně autorka napsala knihu s dobrým koncem!

  Sosovica

  09.01.2014

  Dej veľmi, veľmi jednoduchý, ľahko predvídateľný. Priveľmi reklamy v texte, niekedy si vety za sebou oponujú a protirečia, ako keby autorka po obednej pauze pokračovala v písaní bez toho, aby si skontrolovala, kde skončila, prípadne, čo odsek vyššie uviedla. Aj keď by som bola rada, ak by som dokázala ja napísať aspoň niečo také, viac by som sa k tejto knihe určite nevrátila.