Gravidita Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Gravidita

17 poviedok zbierky GRAVIDITA talentovaného prozaika čitateľa zavedie do tajomných zákutí ľudskej existencie, do krajiny temna, osamelosti či čierneho humoru. A to všetko prostredníctvom brilantného jazyka, ktorý vie prefíkane šľahnúť, keď treba byť ironický, ktorý vie byť kaviarenským tárajstvom, keď si próza vyžaduje kaviarenské táranie, ktorý je zrazu dynamický, keď sa začne akcia a ktorý sa vie aj zadrhávať, keď rozprávač tápe. Dobrým spisovateľom Ballu robí práve schopnosť vyjadriť jazykom to, čo je za jazykom.Kniha v českém jazyce!


Stažení Gravidita zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Gravidita (0.00 EUR)


Stažení Gravidita zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Gravídita (2000)

  Žánr:
  Povídky, Literatura slovenská
  Vydáno: , Koloman Kertész Bagala
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  deirdre

  10. ledna

  Tak toto bolo veľké prekvapenie. Dlho som sa v knižnici preberala miniknižkami od Ballu, nevedela som sa rozhodnúť, ktorú si v rámci výzvy prečítam. Kam mi padol zrak, tam vulgarizmus, akosi toho bolo veľa a to ja naozaj nemusím. O čom to vlastne píše?! Napokon som si vzala domov Graviditu a začítala sa do jednotlivých poviedok, a zistila som, že ten svet mi je akosi blízky a tak nejak mu rozumiem. Tak nejak. Páčili sa mi cestičky, ktorými sa uberal (teda zväčša) a nástojčivosť, ktorou hľadal odpovede. A pre niektoré zvlášť zaujímavé myšlienky, a mnohé medziriadkové, ktoré som na prvý raz nepobrala, a pre jednu dokonalú bradburyovskú poviedku, ktorá sa mi veľmi páčila, si tú knižku kúpim. Bolo to fakt dobré čítanie. Až na niektoré tie vulgarizmy, pokojne ich mohol vyškrtať.

  marka

  24.03.2011

  Prva knizka ,ktoru som od Ballu precitala. Bola az taka zaujimava, ze si asi od neho precitam vsetky… Konecne nieco nove, originalne a ozajstne. Hej,asi sa stavam fanusikom:))))