Fullmetal Alchemist 1 – Ocelový alchymista Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Fullmetal Alchemist 1 - Ocelový alchymista

Když si dva bratři, Edward a Alphonse Elricovi, zahrávali s mocnými silami, aby si splnili své největší přání, přišel jeden z nich o ruku a nohu a z druhého nezůstalo nic jiného než duše, uvězněná v mohutném brnění. A teď je Edward ve službách vlády – slouží vojensko-alchymistické organizaci, která jeho síly používá na řešení nebezpečných problémů… a občas i zabíjení. Jenže není sám, kdo má tyto schopnosti. Díky zneužívání alchymie je svět v troskách a všichni, jak hrdinové, tak jejich nelítostní protivníci, hledají ten největší poklad – mýtický Kámen mudrců.Kniha v českém jazyce!


Stažení Fullmetal Alchemist 1 – Ocelový alchymista zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Fullmetal Alchemist 1 – Ocelový alchymista (0.00 EUR)


Stažení Fullmetal Alchemist 1 – Ocelový alchymista zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Fullmetal Alchemist – Ocelový alchymista (Hagane no Renkinjutsushi) (1.)

  Originální název:

  Hagane no Renkinjutsushi (2001)

  Žánr:
  Dobrodružné, Komiksy, Fantasy
  Vydáno: , Crew
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Covenant

  16. března

  Tak tady to bylo jasné. Jedno z mých nejoblíbenějších anime, vychází jako manga i u nás. Nemohl jsem to nemít a v zápětí jsem si musel objednat i druhý díl a budu s tím pokračovat, dokud budou další vycházet. I když musím říct, že první příběh mě nenadchl, jelikož byl plný doslovného vysvětlování všeho a bylo to až trapné. Matně si, ale vzpomínám, že tak to bylo i v anime a pak se to rozjelo v lepší příběh. Jelikož je manga, samozřejmě předlohou pro anime, je tomu tak i zde a sága bratrů Elriců se odvíjí v tom pravém duchu…

  mangagirl

  11. března

  K manze jsem se sice dokopala až za nesmírně dlouhou dobu, přesto stála rozhodně za přečtení. Fullmetal Alchemist, neboli v cz Ocelový alchymista je mangou jednou z nejznámějších, proto se taky nedivím, že jí Crew začalo nakonec taky překládat. Tato manga rozhodně zabírá hlavně prostor u komedie a adventure – dobrodružné. Je taky pěkné, že pozadí (tím myslím místo kde se nachází) je často jiné a mění se hlavně cestováním a dobrodružstvím, kterým hlavní hrdinové procházejí.
  Rozhodně stojí za přečtení. Aspoň ten první díl 😉

  silvara

  05.12.2017

  Sourozenci Elricovi dorazili i do Česka! ANO! KONEČNĚ! 🙂
  První díl série se nese na rozpustilé vlně, která nám představí vzrůstem sice malého (o to je větší jeho osobnost) státního alchymistu Edwarda a jeho mladšího a tiššího bratra Alphonse, ale je zcela patrné, že tohle je jen začátek dlouhé jízdy plné dobrodružství, napětí a nebezpečí. Máme se na co těšit a věřte mi, že po přečtení prvního dílu budete netrpělivě očekávat měsíc únor (to máš totiž vyjít další svazek) 🙂

  SedllY

  03.12.2017

  Po delší době se mi do rukou opět dostal manga klenot. Společně s Narutem a Death Note má top3! 🙂