Freddie Mercury – The King of Queen Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Freddie Mercury - The King of Queen

Fascinující životopis, který byl při svém prvním vydání ve Spojených státech kladně přijat nejen fanoušky, ale i zbývajícími členy kapely Queen. Známá hudební publicistka se v knize zabývá nejen okázalým veřejným vystupováním tohoto charismatického zpěváka a frontmana jedné z nejslavnějších skupin všech dob, ale také méně známými stránkami jeho osobnosti – zábavností, vstřícností, loajalitou či štědrostí na straně jedné, a opakujícími se excesy vyplývajícími z nadměrného užívání kokainu na straně druhé. Kniha obsahuje také dosud nezveřejněné intimní vzpomínky těch, kteří zpěváka dobře znali – Tima Rice, Richarda Bransona nebo Cliffa Richarda.Kniha v českém jazyce!


Stažení Freddie Mercury – The King of Queen zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Freddie Mercury – The King of Queen (0.00 EUR)


Stažení Freddie Mercury – The King of Queen zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Beta-Dobrovský
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  TomiB23

  03.04.2014

  V tejto knihe mi FM neprišiel ako hrdina a nebol tak pekne vykreslený ako inde, bolo to také surové, pravdivé? podáva trošku iný obraz o ňom ako iné knihy. nemal som ho až tak rád. samozrejme veľa informácii sa v tých knihách opakuje, ale aj tu som našiel niečo nové. niečo je opísané viac do detajlov niečo menej. zarazila ma kapitola, ktorá pojednáva o Freddieho posledných dňoch – vždy mi je smutno keď sa k takejto kapitole alebo časti dokumentu prepracujem, ale tuto mimoriadne, až mi prišlo lúto, že som ho v celej knihe "nemal rád" vadilo mi, že tu bol vykreslený ako strojca všetkých skvelých nápadov Queen atď atď a frontman a také označenia. no prekvapilo ma tu veľa vecí, rozhodne odporúčam prečítať si.