Francouzská slovesa Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Francouzská slovesa

Příručka je určena pro začátečníky nebo i pokročilé studenty a samouky francouzštiny. Umožní procvičit si slovesa, která tvoří jednu ze základních mluvnických kategorií francouzského jazyka, bez níž se prostě nedomluvíte.

Látka je rozdělena do dvou hlavních částí: stručná gramatika francouzského slovesa, slovní zásoba a cvičebnice.

Část gramatika francouzského slovesa se věnuje následujícím jazykovým jevům: přítomný čas, otázka, zápor, rozkaz, příčestí, vyjádření minulosti, budoucnosti i podmínky, infinitiv v příslovečných větách, subkonjuktiv a časová souslednost. Výklad gramatiky je doplněn řadou vzorových příkladů – vět a frází.

Část slovní zásoba má za úkol naučit vás 500 nejužitečnějších francouzských sloves doplněných vazbou, překladem a třídou, jak se časují. Nabízí i přehled časování nepravidelných sloves.

Cvičebnice obsahuje desítky cvičení na doplňování správných tvarů sloves. Samozřejmostí je i klíč ke cvičením, nacházející se na konci této kapitoly.

Ke knize je připojeno ineraktivní cd, které obsahuje přehledy časování, infinitivy, slovesné tvary, ale i především množství cvičení, a to jak s psanými i mluvenými odpověďmi.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Francouzská slovesa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Francouzská slovesa (0.00 EUR)


Stažení Francouzská slovesa zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Jazyky, lingvistika
  Vydáno: , Computer Press (CPress)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  f.enjoy69

  13.08.2016

  Výborná učebnice zaměřená asi na nejkomplikovanější aspekt francouzské gramatiky – slovesa. Výklad gramatiky, příklady užití, cvičení a 500 základních sloves i s návodem na časování. Určitě dobré pro začátečníky pod vedením učitele, pro pokročilejší na zopakování a doplnění znalostí. Po dlouhé době jsem moc spokojený s nějakou učebnicí francouzštiny! 🙂
  Moc CD-romy nepožívám, po spuštění CD k učebnici jsem věděl, proč se toho budu držet i nadále. Nic moc provedení…