Fluke Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Fluke

Pes,který je člověkem.Anebo člověk,který se stal psem? Toulal se v ulicích,poháněl jej hlad a pátrání po čemsi neurčitém.Šlachovitý psí kříženec.A byl ještě něco víc.Kdesi hluboko v podvědomí nosil vzpomínku a ta s každým dnem nabývala ostřejších obrysů.Trápila jej a nedopřávala mu klidu.Vzpomínka na to,kým byl dříve.Člověkem…Kniha v českém jazyce!


Stažení Fluke zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Fluke (0.00 EUR)


Stažení Fluke zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Fluke (1977)

  Žánr:
  Horory, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Mustang
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  danny_21

  29.11.2017

  Velmi povedený nápad, rozhodně to nejlepší, co jsem od Herberta zatím přečetl. Milý příběh o jedné nečekané inkarnaci s báječně vystihnutým popisem psího života a taky o tom, co se může stát, až jednou naše lidská životní pouť dojde ke konci. V jednom mám ale jasno, rozhodně bych nechtěl být mouchou 🙂 – 85 %

  eraserhead

  15.07.2014

  Asi nejpodivnější kniha co jsem od Herberta četl. Vůbec ne špatná, naopak, jen je to cokoliv jiného, než od toho budete čekat. Horror jen lehce (nejvíce v části, kdy Fluke na čas zakotví u paní Birdleové, ta je místy dost děsivá – a ostatně již ta samotná premisa, "probudit" se v těle psa je dost mrazivá), fantasy trošku více (příběh prožíváme očima psa), v závěru pak, při odhalování pointy, dochází až k mysterióznímu dramatu hodně říznutým budhismem. Je to dojemné, čtivé, svým způsobem zajímavé. Od Herberta bych něco takového vůbec nečekal. A pozor, může vás to nakopnout k vegetariánství nebo přehodnocení svého vztahu ke zvířatům. Ale taky nemusí.