Fidel a Julie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Fidel a Julie

Dobrodružství chtivá Julie očekává od svého pobytu na Kubě především dva zážitky: naučit se tančit a prožít milostnou avantýru s urostlým kubáncem. Realita na karibském ostrově je však přece jen jiná než trochu ztřeštěné představy mladé dívky. Značně neortodoxní styl debutující autorky s neobvyklými zápletkami nejen pobaví, ale donutí čtenáře zamyslet se nad některými paradoxy dnešního světa, které často díky nedostatku nadhledu nedokážeme vnímat.Kniha v českém jazyce!


Stažení Fidel a Julie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Fidel a Julie (0.00 EUR)


Stažení Fidel a Julie zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Jirinamac

  21.02.2017odpad!

  Knížku jsem dočetla,ale divim se, že tuto slátaninu vůbec někdo vydal. Já jí měla půjčenou z knihovny, ale koupit si jí, tak jsem naštvaná. Vyhozené peníze.

  Mufka

  17.02.2017

  Fidel a Julie je naprosto "masakrální" kniha.. 🙂 Nemohla jsem uvěřit vlastním očím a v tichu místnosti, kde se odehrával šachový turnaj jsem jen nevěřícně kroutila hlavou.. V práci jsem předčítáním určitých pasáží bavila kolegyně a ještě i dnes při vzpomínce na tuto knihu nemůžu věřit vlastním očím, jestli jsem tuto knihu vážně četla, a že si určité pasáže vybavuju.. 🙂 Což ale musím připsat knize k dobru, protože na jiné, podle mě lepší, jsem zapomněla – kromě toho, že jsem je někdy opravdu četla.. ale tato ve mě stále zůstává… 🙂 Trochu zlomyslně jsem ji pak podsouvala dalším čtenářům.. 🙂

  aralka

  08.02.2016

  Jelikož je autorka moje spolužačka, asi nejsem schopná nějakého objektivního pohledu… je to knížka psaná s velikou nadsázkou a ironií, proplétají se tam postavy a zážitky skutečné s vymyšlenými, fantazie s autobiografickými prvky, je to celé takové praštěné…. mě to bavilo, ale jak říkám, nejsem objektivní 🙂 Lucka prostě byla vždycky taková…

  atakp

  19.07.2013

  Kniha se mi libi a cetla jsem ji asi ve 4. Skoro až do konce jsem si myslela,ze je to pravdivý příběh.

  Folleta

  29.06.2013odpad!

  Nechápu jak tuto knihu mohlo nakladatelství vydat. Toto je totálně slátanina. Poté co jsem knihu dočetla jsem jen kroutila hlavou. Rozhodně nejhorší kniha co jsem četla.

  Rafa-P

  30.12.2012

  :o) No prvních pár stránek to vypadalo, že to může být i reálný příběh, ale potom……naprostá "blbost", ale číst se to dalo, další stránky už bych ale nepotřeboval…..50%

  fransi

  21.04.2011

  Mě se tato kniha líbila, nevím jak vám, ale každý máme svůj názor, že jo… 🙂
  mimochodem četla jsem ji když mi bylo míň roků, takže je asi pro menší 🙂

  hobelka

  17.03.2011odpad!

  Naprosto tuhle knihu nenávidím a nemůžu si pomoct, vážně je to ta nejpříšernější kniha jakou jsem kdy četla a nebo jsem jen nepostřehla skrytou ironii. Omlouvám se všem a hlavně autorce za tenhle komentář, ale přijde mi jako by tohle napsala nějaká naprosto vypatlaná slepice co neumí ani do pěti napočítat.