Fénixova věštba Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Fénixova věštba

Osm zemí tíží dávná kletba a naděje ubývá. Království postupně padají do rukou nelítostného krále a zdá se, že jeho rostoucí moc a sílu dávného prokletí už nic nezastaví. Zbývají poslední dvě svobodné země… Riana slýchala celý svůj život útržky dávné legendy. Podle ní má země jejího otce jedinou naději, která ji může zachránit před krutým osudem. Otázek kolem dávné minulosti je však mnoho a času ubývá. Riana se společně s malou skupinou bojovníků vydává na dlouhou cestu, aniž by tušila, kde je jejich cíl. Společně rozplétají stará tajemství a do cesty se jim staví nejen překážky mocného nepřítele, ale i cizí zájmy a nečekané události.Kniha v českém jazyce!


Stažení Fénixova věštba zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Fénixova věštba (0.00 EUR)


Stažení Fénixova věštba zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Beletris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Veronika03

  23. února

  Poměrně dobrá knížka, zaujala mě obálkou. Klasická fantasy zasazená do doby středověku, o dlouhém putování, kde je sice cíl poměrně předvídatelný, ale důležitější je samotná cesta. Ocenila jsem, že děj se nevleče a je protkaný spoustou drobných příhod. Prostředí divoké přírody a středověkých měst, kde se děj odehrává, mi bylo sympatické. Knížka je asi spíše pro mladší čtenáře, nic složitého.

  Aelka

  12. února

  Knížka mě bavila, příběh je čtivý, postavy dokázaly zaujmout a některé jsem si docela oblíbila. Pro náročnější čtenáře to možná bude oddechovka, na mě děj působil mile a sympaticky, dobrodružná cesta hrdinů divokou měnící se krajinou a časté zápletky přináší napětí, postavy mi byly blízké, takové lidské, žádné přehnané akční scény s nesmrtelnými bojovníky. Prostředí děje je pestré, střípky z minulosti postav a občasné vtipné nebo naopak dojemné momenty jsou příjemným zpestřením. Na další díl se budu těšit.

  Eslem

  29.10.2017

  Pokus o klasickou výpravnou fantasy v hodně začátečnickém provedení. Dialogy působí hloupě až nesmyslně, děj se vleče a nudí, postavy nejsou víc než seznam jmen a zápletky se neustále opakují (přepadení zloději, ubytování v hostinci, pronásledování vojáky, večery u ohniště, hledání moudrého dědka…). Na 400 stranách se o nás fénix málem ani neotře a z popela nevyskočí sebemenší jiskřička, která by čtenáře dokázala zaujmout.