Fantastická cesta II – Místo určení: Mozek Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Fantastická cesta II – Místo určení: Mozek

„V roce 1966 vyšel můj román Fantastická cesta. Byla to vlastně novelizace filmu, který napsali jiní. Sledoval jsem dějovou linii tak těsně, jak jen to šlo, až na to, že jsem vyměnil pár nepřijatelných vědeckých nesouvislostí. Nikdy jsem s tím románem nebyl moc spokojen, třebaže byl velm dobře přijat a stále se vydává, jak vázaný, tak brožovaný, protože mně prostě nikdy nepřipadal dokonale můj.

Když se mi naskytla příležitost napsat další román na toto téma – zminiaturizované plavidlo s lidskou posádkou, nacházející se uvnitř živého lidského těla – souhlasil jsem jen s podmínkou, že jej napíšu výlučně podle sebe. Zde je tedy Fantastická cesta II; Místo určení: mozek. Možná by podle ní mohli natočit film a pokud to udělají, kniha mu nezůstane nic dlužna. Ať lepší či horší, tento román je můj.“

Isaac Asimov
Kniha v českém jazyce!


Stažení Fantastická cesta II – Místo určení: Mozek zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Fantastická cesta II – Místo určení: Mozek (0.00 EUR)


Stažení Fantastická cesta II – Místo určení: Mozek zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Fantastic Voyage II: Destination Brain (1987)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Slan
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Terva

  09.06.2015

  Místo robotů mozky lidí. Jen průměrná kniho od mistra robotiky.

  Lubor123

  21.05.2014

  Nejprve jsem viděl film, kolem roku 1973, byl to úžasný zážitek. Nedávno jsem opět shlédnul tento snímek, opět se mi líbil. Tak jsem si nakonec díky Databází knih koupil knihu. Začal jsem si číst a opět skvělé. Dávám pět palců.

  Phoenix16.cz

  07.01.2013

  Asimov výjimečně opustil své roboty a (vý)lety do vesmíru a zůstal pěkně při zemi. Nikoliv však co se technologie týče. Příběh nás zavede na fantastickou cestu do lidského těla v ponorce zminiaturizované na velikost molekuly. A miniaturizace je pouhý prostředek pro mnohem vyšší technologické cíle.
  Příběh knihy není nijak zvlášť nápaditý. Ze začátku se seznamujeme s politickou scénou dvou soupeřících mocností (kterýchpak asi?), pak se zabýváme miniaturizací, vyrážíme na cestu a nakonec se dovídáme v čem a jak moc jsme byli úspěšní. Žádné nečekané události se nekonají, příběh se logicky odvíjí a samozřejmě, aby to nebyla naprostá nuda, sem tam se něco nepovede a tým průzkumníků si musí poradit i v omezených možnostech.
  Fantastická cesta není žádný superpříběh nabitý akcí, spíš je to takový výlet do neznámých krajin, který neurazí a ani příliš nenadchne.