Faktor třetího člověka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Faktor třetího člověka

Nejpozoruhodnější případy lidí, jimž se na pokraji vyčerpání a smrti podařilo přežít. Vedle extrémních situací, v nichž se nacházeli, spojuje jejich osudy stejný zážitek: v bezprostředním ohrožení života měli pocit, jako by po jejich boku stanula nějaká bytost, která je povzbuzovala, aby se nevzdávali a bojovali o přežití. Nedávné lékařské výzkumy však naznačují, že by se mohlo jednat o neurologickou reakci lidského organismu na extrémní situaci.Kniha v českém jazyce!


Stažení Faktor třetího člověka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Faktor třetího člověka (0.00 EUR)


Stažení Faktor třetího člověka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The third man factor (2009)

  Žánr:
  Literatura světová, Literatura faktu
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  tereza2627

  17.09.2015

  po přečtení o čem kniha je, jsem neváhala, ale nakonec to dopadlo pod moje očekávání, příběhy mě moc nebavily, pro mě nudné a nejspíš si ji znova nepřečtu, ničím nezaujala

  monudostal

  06.07.2015

  Přečetla jsem na jeden zátah a moc se mi líbila..Určitě doporučuji přečíst.

  Yaruschka

  28.07.2014

  Když jsem si knihu kupovala, zaujala mě svým tématem a očekávala jsem, že se autor nebude držet přízemních vědeckých faktů typu „ co nemohu 100% dokázat – neexistuje“. V celé knize se odkazuje na statistiky a studie doktorů, vědců, kteří nejsou schopni přijmout skutečnost, že existuje také něco mimo náš smyslový svět. Neustále v různých obměnách je omíláno to, že realita, kterou vidíme je ta jediná a každý duchovní zážitek je vlastně halucinace, blud, ne-li příznak schizofrenie. Nechápu tedy, co je tak pozoruhodného (jak se uvádí v anotaci) na tom, když lidem v extrémním nebezpečí začne šplouchat na maják :-)):-)) O tom není potřeba psát knihu, stačí se podívat denodenně kolem sebe, na to nepotřebuji lézt na nejvyšší horu světa. Prostě Američani, ti mají pro všechno medicínské vysvětlení. Ztráta času a plýtvání energie něco takového číst, spíš to člověka negativně naloží a to by nemělo být účelem knihy.

  mahil

  10.09.2013

  Velice zajímavá knížka, místy jsem z ní měla pocit trochu neodbornosti, naopak místy se mi hrozně líbily souvislosti, ketré autor nabízel, viz kapitola 9 a názor psychologa Juliana Jaynese. Určitě nutí k zamyšlení.