Extrémní oběť Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Extrémní oběť

Kvůli narůstajícím sporům s vedením opustil Lucas Davenport minnesotský Státní kriminalistický úřad a po mnoha letech je náhle bez práce. Pověst špičkového vyšetřovatele mu však zůstala, a to i v nejvyšších politických kruzích. Jeho služby si vyžádá guvernér Elmer Henderson, který kandiduje na úřad prezidenta proti Michaele Bowdenové. Henderson očekává, že jeho soupeřka v primárkách uspěje a nabídne mu post viceprezidenta. Během předvolební kampaně však přijde do styku s krajně vyhrocenými výhrůžkami, které jsou namířené proti Bowdenové. Požádá Lucase, aby vše prošetřil a aby prezidentskou kandidátku ochránil. Lucas začíná v podstatě od nuly: má k dispozici jen špatnou fotografii jednoho z možných atentátníků a velmi málo času. Tradiční státní zemědělská výstava se totiž rychle blíží a Bowdenová právě zde, mezi statisíci návštěvníky, plánuje svoje klíčové vystoupení…Kniha v českém jazyce!


Stažení Extrémní oběť zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Extrémní oběť (0.00 EUR)


Stažení Extrémní oběť zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Lucas Davenport (26.)

  Originální název:

  Extreme Prey (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  biki

  11. března

  Úplně odlišná dynamika příběhu oproti minulé knize. Na počátku stojí jen velmi vágní podezření na možnost potenciálního zločinu, přesto nudící se Lucas neodolá nabídce na takové menší polooficiální vyšetřování. A pak se to pomalu rozjíždí – na jedné straně skupina pseudopatriotů se svými nekalými plány, na druhé straně mravenčí práce Lucase a jeho spolupracovníků. Bylo skutečnou lahůdkou sledovat, jak se postupně stahuje smyčka okolo již nikoli jen potenciálních zločinců, až do závěrečného akčního finále.
  Zkrátka a dobře, Sandford je čím dál tím lepší.

  rimar

  01. března

  Velmi zdařilé dílo. Dej je napínavý a hezký jede. Davenport se dostává opět na vyšší level tak jsem zvědavý na další díly.

  čef

  17.08.2017

  Tato kniha by měla být povinnou četbou pro studenty oboru bezpečnost a ochrana obyvatelstva. Skoro dokumentární, ale o to více poutavou formou je odvyprávěn napínavý příběh snahy o zabránění přípravy a provedení atentátu. Tentokrát sice nejde o islamisty, ale o jiné podobně poblázněné fanatiky, kterých je v tomto světě více než bychom si přáli. Škoda, že BBart ještě ani nepřipravuje k vydání zatím poslední Golden Prey, hned bych po ní skočil.

  Peršanka

  25.06.2017

  Místy jsem se ztrácela v množství postav, což mě trochu rozptylovalo. Nerada ubírám jednu hvězdu.