Expert Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Expert

Hrdinou napínavého románu je Tony Beach, obchodník a skvělý znalec vína a alkoholických nápojů. Pochází z dostihové rodiny a nedokáže se vyrovnat s odkazem svých předků, které provázela nezměrná statečnost a odvaha, vlastnosti, jichž si Tony velice váží, ale u sebe je postrádá. A zcela nepřipraven se ocitá v situaci, kde by je tolik potřeboval. Spolu se soukromým detektivem se totiž vydává po stopách velkého průmyslového podvodu s vínem a whisky, za kterým stojí majitel plnírny lahví.Kniha v českém jazyce!


Stažení Expert zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Expert (0.00 EUR)


Stažení Expert zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Proof (1984)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  baacinka

  10. března

  Klasická Francisovka. Postavy barvité, ale typické – ať už jde o hlavního hrdinu nebo o záporáka. Záplatka pěkná, ale včetně rozuzlení jasná pro každého, kdo od autora už dřív přečetl nějakou jinou knihu. Jako obvykle rozvláčný začátek a posledních 10% knihy, kdy nejde odložit (když jsem v jedenácti letech četla Smrt favorita, nechtělo se mi ho odkládat ani kvůli rozbalování dárků na Štědrý den). Rozvláčné to možná ale připadá jen mě – nečtenáři detektivek – nebaví mě přemýšlet, kdo asi je vrah a rozřešit případ, proto knihy nečtu. Na druhou stranu, v těch dvanácti jsem francisovky četla kvůli těm koním (kterých tam ani moc není), Expert ale vyniká v popisu výroby a ochutnávání vína, whiskey, brandy a ginu tak, že vás to nutí otvírat bar. A taky se člověk v tomto oboru lecčemu přiučí, což se pro dospěláka, buďme upřímní, hodí víc než ti koně 🙂

  Mellania

  07. března

  Moje první setkání s panem Francisem a musím říci, že určitě ne poslední. Díky výzvě jsem si našla Experta a nelituji. Kniha měla spád, střídaly se u mě emoce jak na běžícím páse, od smutku, překvapení, strachu, naštvání, radosti až po uspokojení, že to dopadlo, jak dopadlo…jen po dočtení jsem měla sto chutí sáhnout po další knize s Tony Beachem a moc mě mrzí, že žádná další není. Každopádně se těším na další jeho knihu a jak koukám, je jich na výběr víc než dost.

  Jack93

  26.08.2017

  Chcete-li zvolit detektivní jistotu, vytáhněte si z knihovničky (případně zajděte do městské knihovny) Dicka Francise. Netoužíte-li po detektivce, ale oddychovce, jste rovněž na správné adrese. A i když čtete už třeba čtyřicátou "francisovku", nepřestáváte se divit, kam na zápletky a jednotlivé postavy tato dostihová legenda chodila.
  Jak už název napovídá, v Expertovi se tentokrát setkáváme s prvotřídním (byť by to o sobě neřekl) odborníkem na alkohol, kterému netrvá dlouho, než přijde na velký podvod. Hlavní postava je vylíčena procítěně, dostáváme se až do samé duše Tonyho Beache, jemuž před pár měsíci zemřela žena. To je velká změna oproti jiným Francisovým hrdinům, jelikož ti pokaždé v průběhu příběhu životní lásku naleznou.
  Přiznám se, že děj se mi až tolik nezamlouval, rozhodně nešlo o nejlepší Francisovo dílo, chybělo mi více zvratů a napětí, pět hvězd je ale zasloužených, byť se přiznám, že jsem váhal.
  Finis coronat opus neboli závěr korunuje dílo říká se. Přesně tak to v Expertovi bylo. Tony Beach se celý život styděl za svůj strach a vzhlížel k otcově odvaze, kterou odjakživa postrádal, aby se nakonec ukázalo, že i on pochyboval o sobě samém.

  Finskej

  19.04.2017

  U jiných románů pana Francise jsem poznamenal, že spisovatel daleko přesáhl žánr, tento mě však dostal do kolen. Tak strašlivě přesný popis životní ztráty a všech iracionálních, ale naprosto oprávněných pocitů a zábran, které následně duševno provázejí, je… neúprosný. Je hrůzně přesný, a proto krásný, a je o to neobvyklejší, že většinou se v podobném tématu romanopisci zmítají na x-set stranách. Expert tentýž poznatek servíruje plynule a přesně a "bokem". Bolest ze ztráty je ošklivá věc, ale autor, který dokáže jinak nepřenositelnou zkušenost přenést, je… no génius.

  hana4834

  09.01.2017

  napínavá kniha až do konce asi začnu víc chutnat víno 😀

  Disease

  19.12.2016

  Díky téhle knize jsem ochutnal Laphroaig 🙂

  Rup

  09.10.2013

  Ve své třídě je prostě špica.

  kattyV

  22.09.2013

  Boj hrdiny s vlastními démony. Po smrti manželky se Tony vyrovnává s pocitem vlastní nedostatečnosti. Snad nejvíce mne zasáhla vlastně krátká pasáž v závěru knihy, kdy si čte otcův deník. Velmi emotivní.

  delena4ever

  21.06.2013

  Je škoda, že Dick Francis nenapsal více knih, ve kterých by vystupoval Tony Beach. Kniha se mi líbila, je to jedna z mých oblíbených.

  merrinka

  24.10.2011

  tenhle titul patří k mým oblíbeným Francisovkám. Přečteno snad 10 x