Exkluzivně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Exkluzivně

Barrie Travisová není slavná, je však velice dobrou reportérkou nízkorozpočtové televizní stanice. Možná právě proto se s ní spojí první dáma země a nabídne jí životní příležitost. Prezidentova žena, zničená žalem ze ztráty jediného syna, naznačuje, že její dítě mohlo být zavražděno. Přestože oficiální verze Bílého domu to nepřipouští, zoufalá matka chce sjednat pro své dítě spravedlnost. Je odhodlaná zjistit pravdu za každou cenu – a Barrie se náročného a nebezpečného úkolu nezalekne a přislíbí jí pomoc. Nikoli nezištnou – boj o exkluzivní příběh prověří její etiku, patriotismus a také odvahu. S pomocí záhadného Graye Bonduranta, který býval prezidentovým asistentem, tajemství Bílého domu, jehož zveřejnění by mohlo být hlavě státu osudným, odhalí. Barrie musí svést boj s mocnými silami, které se snaží skandální minulost jednou provždy pohřbít a všemi prostředky usilují o to, aby jistá mladá reportérka zmizela…Kniha v českém jazyce!


Stažení Exkluzivně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Exkluzivně (0.00 EUR)


Stažení Exkluzivně zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Exclusive (1996)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (24)

  Přidat komentář

  georginaa

  27. února

  Autorčin styl je vždy důkazem pěkného čtení. Vždy u knih čekám, s čím Brown přijde. Je tolik neskutečných příběhů, že člověk jen žasne, kde všude se berou nové a nové náměty. Jelikož politice moc nefandím, v knize především jde o spravedlnost, moc a vztahy. Určitě stojí za přečtení.

  ma35

  14. února

  Skvělá detektivka s překvapivým závěrem.

  TaLu

  18. ledna

  Tentokráte autorka napsala příběh spíše detektivní, jindy to bývá ženský román s detektivní zápletkou. Vzala si za jeviště opravdu atraktivní prostředí nejvyšší politiky. Vzhledem k naší prezidentskými volbami rozjitřené atmosféře jsem si říkala, že román čtu ve vhodné době. Chci věřit, že lež se ukáže, zločin nezůstane nepotrestán a Boží mlýny melou někdy opravdu pomaleji, než bychom si přáli, ale určitě jistě. Kniha byla dějově zajímavá a bohatá, jen mi tam chyběl takový nějaký větší náboj, který znám z jiných autorčiných knih. Ale ten chlap si hvězdičku navíc určitě zaslouží…
  Překvapení v posledních větách čeká málokdo, i když mít podezření, podle určitých náznaků, můžeme.

  Kerberos

  13.09.2017

  Dobrá detektivka,trochu lásky,intrik a vysoké politiky ,dobrý mix jak to Sandra umí.

  Trpiska04

  15.01.2017

  Knihu jsem přečetla za dva dny. Skvělý příběh když už jsem myslela že je všechno vyřešené tak mě konec úplně dostal. Doporučuji

  moudivlacek

  11.10.2016

  Fantastický příběh z vysoké politiky a žurnalistiky a zároveň snahu po spravedlnosti pro všechny bez rozdílu. Skrytá láska, která má strach se prodrat na povrch, a touha potrestat viníky.
  A až si na konci pomyslíte, že vše je tak, jak má být, autorka vám tento pocit rozcupuje na posledních řádcích, budete lapat po dechu a říkat si: Je to vůbec možné…???

  akdar72

  19.09.2016

  Moje druhá kniha od autorky a jsem opět nadšená, napínavé až do poslední stránky. Těším se na další…

  Selinute

  19.03.2015

  Výborná detektivka, dobře se četla, napínavá až do konce.

  Pest

  20.02.2015

  Kniha je žánrově někde jinde, než je zde udávána, ale skladba děje je typicky tradiční autorčina stylu. Je čtivá, o napětí není nouze i když politická role nejvyššího představitele je ztvárněna dle autorčina záměru do ad absurdna. Co by však nemělo ujít pozornosti čtenáře, je dvojí téma knihy. Mediální prostředí na jedné straně a politické na straně druhé. Kdo nevnímá obsah jen z jeho akční stránky, může posoudit, zda realita v obou oblastech nevylučuje alarmující podobnost.

  Zdenda20

  21.12.2014

  Kniha velmi čtivá. Všichni chlapi mimo milence hlavní hrdinky jsou slabomyslní chlípníci
  a všechno dobře dopadne.

  Prateri

  20.12.2014

  Tak to bylo dost dobrý:-)

  tess.de.veles

  16.12.2014

  Tři momenty mě překvapily…to se mi moc často nestává…Ne všechny její knihy jsou lahůdky….., ale tahle ano…:)

  ina77

  05.11.2014

  Hodně dobře napsaná kniha a zajímavý konec!

  vlastus52

  05.02.2014

  Napínavá kniha, dobře se četla, ale měla nějaký divný konec…

  Evaevelína

  12.12.2013

  plně souhlasím s hodnocením /vším/ pode mnou.Ale ten konec jsem tak trochu nepochopila..asi v tom první dáma měla vražedné prsty…??

  Laf

  05.12.2013

  Moc se mi tato kniha líbila. Je to tak dobře napsané, že jsem měla často problémy se odtrhnout :). Vřele všem doporučuji, za ten čas to rozhodně stojí 🙂

  Val

  17.09.2013

  Kniha rozhodně není špatná…. Pěkně to odsýpá, pořád nějaká akce…ale…. Při představě takového člověka jako prezidenta USA, mám hrůzou šedivé vlasy. Připadlo mi to chvílemi akční až moc a občas i hodně přitažené za vlasy. Každopádně má autorka mnohem reálnější a uvěřitelnější knihy. Tím samozřejmě nevylučuju, že by americký prezident nemohl být padouch nejtěžšího kalibru 🙂

  Jitush

  16.04.2013

  Tato kniha se mi líbila snad nejvíce ze všech autorčiných knih. Pro mě přesně ta kniha, která mě nepustí spát, dokud jí nedočtu. :))

  jaja10

  04.04.2013

  Napínavý, překvapující román o tom, co vše je možné ve světě mocných….

  zoew

  14.02.2013

  Má to švih a docela překvapivý konec.

  kika 13

  06.11.2012

  Jako skoro vždycky pěkné čtení.

  maruna

  14.01.2012

  Jedna z nejlepších jejích knih. Napínavá od začátku do konce.

  meduzka123

  22.03.2011

  Podobná tematika ( z novinářského prostředí) jako Kouřová clona. Hezká

  astarte

  Napínavá kniha, velmi dobře "čtivá" a plná překvapení.