Dýchání pod vodou Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dýchání pod vodou

Nick je jedním z vyvolených. Studuje vysokou školu, je inteligentní, oblíbený, bohatý. Lidé si myslí, jak snadný má život. Až na jednu věc. Nick nikdy nikomu neřekl o otcově násilnické povaze. Když se Nick setká s Caitlin, myslí si, že se všechny jeho problémy vyřeší. Caitlin má všechno, co Nick kdy chtěl – je krásná, talentovaná a miluje ho. Najednou se všechno změní. Nick se musí smířit s tím, že mu jeho otec dal víc než jen zelené oči a peníze. V trýznivé cestě sebeobjevování se Nick dozví pravdu o sobě samém – věta „jaký otec, takový syn“ v sobě může skrývat i cosi děsivého.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dýchání pod vodou zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dýchání pod vodou (0.00 EUR)


Stažení Dýchání pod vodou zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Dýchání pod vodou (1.)

  Originální název:

  Breathing Underwater (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (59)

  Přidat komentář

  Ila117

  01. března

  Mě se kniha líbila, i když možná se neodvíjela typická zápletka s vyvrcholením jako v jiných knihách, ale podle mě to byl i tak hluboký příběh o emocích, kdy "hrdina" nevěděl, co si počít se svými city, sklony k násilí, které ani nechápal a a následné činy, které pochopil až na konci. Při čtení knihy se dá pozorovat jeho měnící se názor na svoje chování. Je to zajímavý, nutí mě přemýšlet, zda se opravdu aresor může změnit či nikoliv.

  Marekh

  07. února

  Kniha se mi celkově líbila, ačkoliv je určená pro mladší čtenáře.

  Jaké poučení plyne z této knihy? Pokud někdo stáhne ruku na ženu anebo ji psychicky terorizuje, žena by měla okamžitě od takové chlapce (muže) odejít, pokud je to samozřejmě proveditelné. Je neodpustitelné a nedá se to ničím omluvit, když se takto muž (chlapec) k ženě chová.

  Nita17

  15. ledna

  Hluboký námet, a jsem ráda, že je příběh zpracován z této strany. Pro mě hodně čtivá a velmi zajímavá kniha, což jsem opravdu nečekala.
  Druhý díl a druhý pohled už však nejsou tak povedené.

  MarKy95

  07. ledna

  No, těšila jsem se, až knihu dočtu. Stránky jsem musela přeskakovat, a byla jsem ráda, že mám dočteno.. 🙂 Jinak námět knihy skvělý, takový lidi mezi námi opravdu jsou… bohužel.

  hroneczek

  27.10.2017

  Dobře vystavěný příběh, kdy v průběhu vůbec nevíte, na čí stranu se postavit, komu věřit. Bohužel takoví manipulátoři a bájní vypravěči mezi námi opravdu jsou.

  Jass

  21.05.2017

  Bohužel jsem si knihu maximálně nevychutnala kvůli tomu, že jsem ji četla nadvakrát, a tak mi unikly nějaké detaily. I přesto ovšem knihu vnímám jako skutečně podařenou sondu do duše kluka, kterému život nerozdal právě ty nejsluníčkovatější karty a on se nezachoval zrovna tím nejobdivuhodnějším způsobem. Nick rozhodně není žádný sympaťák a většinu knihy se chová jako sráč (to jsou jeho vlastní slova, ne moje…), ve výsledku vám ho ale musí být líto, protože život prostě není fér.
  P.S. Vážně nechápu, že knihy autorky tu nejsou moc dobře hodnocené, protože dle mého názoru patří mezi relativně hluboké, přesto, že jsou určeny mládeži.

  martina5069

  24.04.2017

  Tenoučká knížka přečtená za 2 dny tak moc mě zajímal děj že sem jen četla a četla při volných chvílích. Najivně jsem si myslela že půjde o romantickou knihu takovou tu přeslazenou a ono prd. Kniha pojednává o tom, jak rodiče dokáží tvrdě vychovávat svoje děti a ty děti se nakonec stávají násilnými stejně jako oni. Docela mě mrzí,že si Caitlin nechala všechno líbit ale tak to bohužel je i ve skutečném životě.Posloucháte, že se změní a že už to nikdy neudělá a vždycky to sou jenom keci a většinou to vyhustí v něco ještě horšího. V tomto případě jde říci, že je láska slepá ale nakonec si člověk uvědomí. že je to špatně. Za mě kniha super a měli by si ji přečíst všichni koho toto téma zajímá. Určitě sem tentokrát nesáhla špatně. Za mě 5* z 5.
  "Je snadné uvěřit tomu, co čteme v knihách, dokonce i tomu, co slyśíme v televizních reklamách, ale nikdo nás neučí věřit sami sobě. Naši rodiče něco propásli nemyslíte? "

  Recenze zde : http://knizkypodleelfika.blogspot.cz/2017/04/utery-25duben-2017.html

  EvikU.

  04.04.2017

  Kniha se mi líbila. Vžila jsem se do toho, že všechny vztahy s lidmi tě nějakým způsobem ovlivňují i v chování pak v dalším roce. Bylo dobře, že si to nakonec uvědomil, že své přítelkyni ubližoval.

  Mišule_11

  20.01.2017

  Byla to moje první kniha od autorky, tak jsem nevěděla, co čekat! Ale rozhodně není poslední! Kniha ve mně nechala jakési rozpoložení, že jsem chvílemi nevěděla, koho mám nenávidět a na čí stranu se přiklonit! Ani jeden nemohl za to, co jim život přidělil! Konec mě překvapil, ale asi mi v knize ještě něco málo chybělo! 🙂

  sofo

  19.10.2016

  Kniha se mi líbila. Hlavní hrdina tam byl pěkně zpracován, nebyla jsem si jistá, zda ho nesnášet nebo litovat. Ale od konce jsem čekala něco víc, nějaké pořádné překvapení. No bohužel, proto dávám jen 4 hvězdy.

  Aaliyan

  29.08.2016

  . No, co se mi líbilo: nečekaný děj, žádná romantika, naopak spíš taková ukázka toho, jak to vypadá, když něco pokazíte. Líbily se mi psychologické rozbory, i vcelku reálné situace, které v knize nastávaly. Události nebyly přitažené za vlasy, ale vyplývaly ze skutečného života, což je super. Pohled na násilí, jak doopravdy může vypadat, za to ty hvězdičky.
  Co se mi nelíbilo: styl psaní, kniha pro mě degradovala tím, že jazyk, kterým autorka píše, je tak strašně jednoduchý, obyčejný … no, naplnil mé "neočekávání", nad knížkou se nemusíte zamýšlet, všechno je v ní jasně a zřetelně napsáno. Čímž u mě trochu degradovala.
  Ten, kdo si chce odpočinout, kdo nechce přemýšlet a přitom se setkat se zajímavým dějem, nechť po knize sáhne. Ta kniha je na mě hodně povrchní.

  Reewee

  05.07.2016

  Zajímavá kniha, která donutí člověka se zamyslet, bohužel – sama nevím proč – se mi nečetla úplně nejlíp. Hlavní postavu jsem chvilku milovala, chvilku nenáviděla za to, jaký je to sobec. Konec mě překvapil a díky němu si u mě kniha trochu šplhla, každopádně do dalších knih autorky se pouštět v nejbližší době nebudu.

  PetraDýdý

  27.06.2016

  Byla to má první kniha, kterou jsem od téhle spisovatelky četla… Hned mě zaujala měla jsem jí přečtenou hned…. Téma je hodně dobře zpracované…

  Mishak

  03.06.2016

  Musím říct, že téma bylo zpracováno skvěle a velmi poutavě napsáno! Líbilo se mi, že má kniha dvě dějové linie v jiném čase. Jedna zobrazuje přítomnost a druhá minulost psanou v deníku Nickem. Krásně je v ní ukázáno, jací jsou agresoři jako Nick a jeho otec a co jejich agresi předchází a vyvolává. Je to téma, o kterém je podle mě důležité mluvit. Je dobře, že Nick viděl, jak se Leo choval ke své dívce, protože až tehdy si uvědomil, že se opravdu choval špatně i on. Ano, postavám bylo 16, proto nebyl vztah tak vyspělý, ale kdo měl v 16ti vyspělý vztah, no ne? Je sice pravda, že si řeknete, že ho měla nechat dřív, ale kdo si tohle nezažije, nepochopí.

  Za mě velmi dobrá kniha… 4 hvězdičky

  stolbice

  19.05.2016

  Tak jo….kdo čeká klasickou teen romanci, bude zřejmě hodně překvapený. Vůbec to není romantické a vlastně to vůbec není hezké, ale i o takových tématech je třeba psát a určitě to stojí za přečtení. Hlavní hrdina je pěkný surovec a nebyla stránka, abych si neříkala, co to je ale za hajzla! Jeho chování možná do jisté míry omlouvá prostředí, ze kterého pochází, ale rozhodně ho to nezbavuje viny. Jsem ráda, že ke konci knihy alespoň pochopil, že to, co udělal a jak se choval, nebylo správné a chce se změnit. Nevím, jestli bych označila konec za happy end, spíše za slibný začátek. Kéž by takových případů bylo ve světě víc…

  alex_foster

  14.05.2016

  Poměrně dobře zpracované téma. Nick, ačkoliv sám odsuzuje svého otce, se ke své přítelkyni začne chovat jako on k němu… líbilo se mi retrospektivní líčení, dějová linka byla pěkná, jen se z tématu dalo vyždímat určitě ještě víc.

  Mirime13

  23.03.2016

  Od této knihy jsem očekávala dost a dost jsem i dostala. Někdy jsem měla chuť profackovat Nicka, někdy Caitlin. Alex Flinn má neobyčejný styl psaní a knížku jsem nemohla odložit a přestat číst. Doporučuji!

  milamarus

  09.03.2016

  Za každou Nickovou nadávkou, za každou ponižující větou namířenou vůči Caitlin jsem měla chuť tu knihu zavřít a zahodit. Párkrát jsem to udělala a hrála s ní kdo s koho. Ona jen ležela na mém stole, černobílou fotkou dolů, a já chodila po pokoji jako lev v kleci. Pár minut to šlo. Odolávala jsem. A pak jsem jí spadla do pasti. Ano, byla silnější a přechytračila mě! A stačila jí k tomu jedna jediná otázka:

  ,,Co je ochotný obětovat pro to, aby získal ztracenou lásku?“

  Leonteenka

  25.02.2016

  Nick se choval opravdu jako kretén, ale nakonec jsem ho měla i ráda a bylo mi ho líto. Knížku určitě doporučuji.

  PiperW

  22.02.2016

  Po precteni Netvora jsem si rekla wow, ta autorka je vazne dobra. Tato knizka mne dost zklamala. Hlavni muzska postava mne neskutecne otravovala, byl to strasnej spratek typu ja vsechno musim ridit a pres to vlak nejede. Doufam, ze dalsi knizky od Alex budou lepsi

  Markette

  17.02.2016

  Kniha se mi velmi moc líbila. Ze začátku jsem měla Nicka ráda, ale opravdu byl strašně ,,Buď já nebo nikdo" Caitlin jsem měla ráda až u konce, nějak nevím, byla taková bez kuráže, sebevědomí. Kniha mě u konce mírně nebavila, ale i tak si zaslouží 5 hvězdiček

  blanickaa1

  10.02.2016

  Kniha mně bavila, sama se tomu divím. Ze začátku mi byl hlavní hrdina sympatický, ale pak ….. neskutečnej spratek, frajírek a namyšlenec. A Caitlin? Ufňukaná káča. Ale zase na druhou stranu, je jim sladkých šestnáct, nebyla jsem jiná.

  jitka7

  08.02.2016

  Tak musím dát plný počet hvězdiček. Naprosto skvělé téma… zpracování jednoduché, ale v tomhle případě to bohatě stačilo, jelikož příběh byl vážně silný. Jak hodnotit příběh, když člověk takovouto situaci nikdy nezažil (bohudík)… jak popisovat, kdo ho štval či komu fandil. Nedokáže se přímo ztotožnit s hlavními postavami. Chvilkema mě štvali oba, chvilkema jsem oba litovalal a příběh mě naprosto dostal. Myslím, že to je to hlavní. Až mě z tohoto příběhu mrazilo. Skvělé

  Andy0892

  31.01.2016

  Myslím, že téma knihy bylo velmi dobré, ale dalo se zpracovat o dost lépe. Autorka nám ukázala druhou stranu, temnou stranu hlavního "hrdiny" knihy. Poprvé jsem četla knihu, kde hlavní postava stála na obou stranách – násilník/oběť, ale ničemu to nevadilo, protože svět takový je. Kniha Dýchání pod vodou není úžasný trhák, ale donutí vás vidět tenhle problém z druhé strany, zamyslet se nad násilím a mě osobně poděkovat svojí rodině za to jaká je.

  Pedruska01

  14.01.2016

  Moje druhá záležitost od této autorky. Kniha se četla dobře, leč přiznám se, trochu mě mátla. Jednou přítomnost, pak zápisky, měla jsem v tom guláš. Ale příběh jako takový se mi líbil. Krásně vyobrazeno, jak člověk může být něčím posedlý, a jak něco není dle něho, už sype kolem sebe blesky. Nick byl tak majetnický až to bolelo. K té holce se choval jako ke kusu hadru, ale jen když se cítil ohrožený, jen když pocítil vzdor. Kopal do něj, vytíral s ním podlahu, ale i tak věděl, že ten hadr přeci potřebuje, že je vlastně užitečný a krásný.
  Caitlin se ho evidentně bála, ale omlouvala ho pro svou lásku. Tomu se snad ani nemůžeme divit. Láska je mocná čarodějka a pravidelně zatemňuje mozek. Dělala ústupky, vydržela hodně, ale jednou ten pohár trpělivosti prostě přeteče. Pak záleží, zda ta holka je slabý nebo silný jedinec, který s tím dokáže něco udělat a postavit se tomu. V Caitlinině případě se tomu tak stalo, takže hurá.
  Takových výbušných magorů je, až to hezké není. Jistě, pravda bude i v tom, že to mají v sobě zakořeněné díky výchově. Díky rodičům, kteří to mají zas od svých… I když to bylo pro děti/mládež – je tohle silné téma/kafe, nad kterým se každý musí pozastavit. Nejde jen tak kolem projít.
  Nick dopadl dobře, protože happyendy jsou přívětivější než jejich pravé konce, ale teď je otázkou, zda tohlo chodí i za "dveřmi", tam venku. Někdy to klapne, někdy ne.
  Příběh v sobě cosi ukrývá, má moc a obsahuje ponaučení a sdělení. Takže, proč si ho nepřečíst. 🙂

  vlkove

  29.11.2015

  Kniha je dobrá k zamyšlení ale to je asi tak vše. V příběhu se celkem nic neděje, jsou zde popisovány scény buď z hodiny angličtiny, sezení v nápravné skupině nebo se hlavní hrdina lituje sám doma.
  Téma se dalo lépe zpracovat.
  Také mi vadili deníkové zápisky, ne svou formou ale to písmo bylo hrozné! Trvalo věčnost než jsem si na něj zvykla a také dost zpomalovalo luštění každého druhého slova.
  Nick je namyšlený kretén, který se nedokáže ovládat. Caitlin si nechá vše líbit, což není normální a navíc mi nebyla ani moc sympatická. A na konec ta hrozná kamarádka Caintlin, (myslím že se jmenovala Elsa) takhle se může chovat jen úplná …
  Celkově knize dávám ★★ hvězdy, za originální námět a krásnou obálku. 🙂

  janka2000

  23.08.2015

  Kniha se mi líbila a donutila mě přemýšlet. Bohužel se to děje i ve skutečnosti. Doporučuji

  Petísek

  21.07.2015

  Kniha ve mě zanechala hluboké pocity a i na fikci mi to přišlo v dnešní době dosti realistické.Knížku vřele doporučuji.

  misazemanka

  23.06.2015

  Ze začátku se mi kniha moc nelíbila.Přišlo mi to jako příběh namyšleného kluka,který si nedokáže přiznat,že udělat něco špatného.Ale nakonec jsem se do knihy více začetla a začala se mi hodně líbit.Rozhodně můžu doporučit.

  Ruxandra

  24.04.2015

  Téma knihy je skutečně silné a čtivě napsané. Přečetla jsem příběh na jeden zátah navzdory tomu, že hlavního hrdinu – Nicka, jsem ze srdce nesnášela. Psychická nerovnováha z něj přímo čišela a omlouvat terorizování a následné bití své přítelkyně násilným otcem, to ne, to mu "nežeru". Na začátku jsem si říkala, že jedna facka se přece dá ještě odpustit, ale to bylo před tím, než Nick začal předvádět své majetnické, žárlivé a násilnické sklony. Chápu, že je to jen příběh, ale já bych tedy s Nickem nezůstala, už po prvním výstupu, co by předvedl.
  Konec knihy mě příliš nepřesvědčil, těžko uvěřit tomu, že by Nicka pár sezení a chování a smrt Lea tak změnilo, podle mě má tohle člověk prostě jednou pro vždy v sobě.