Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dvanáct - Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky

Ještě větší vzrůšo než mít jedenáct je mít DVANÁCT! Viki, veselá, milá a vtipná hrdinka úspěšné knihy JEDENÁCT, je zase o rok starší a dospělejší. Ovšem její někdy spíše úsměvné, jindy vážnější trable a nedorozumění s rodiči, sourozenci, ale hlavně kamarádkami současnými i bývalými a těmi, s nimiž se nikdy přátelit nehodlá, jí život rozhodně neulehčují. Viki zjišťuje, jak hořce chutná zrada ze strany blízkého člověka, ale zakouší i stud nad svým chováním, když i ona dokáže ublížit. A navíc si musí zvyknout na spoustu novinek, jako jsou například lesky na rty, noví spolužáci, letní tábory, ženské prádlo a hlavně KLUCI!Kniha v českém jazyce!


Stažení Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky (0.00 EUR)


Stažení Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Viki (2.)

  Originální název:

  Twelve (2007)

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  SmallLucia

  16.09.2017

  Moc pěkná kniha o dospívání, první lásce a přátelství. Jako mladší mi hodně dala.

  zdenicka586

  21.08.2017

  Tato série knih o Viki mě zaujala. První díl mě moc nebavil, ale druhý je mnohem lepší.

  Topsinka

  26.05.2017

  V tomto díle se s Viki sbližujeme ještě víc. Oproti prvnímu dílu mi připadá dospělejší, což je celkem pochopitelné, ale taky méně sebestředná a sobecká. Myslím, že pokud vás nezaujal první díl, směle se pusťte do druhého, protože je mnohem lepší!

  brčko-A

  07.01.2017

  Vážně pěkný. Dokonce mě i překvapila.

  kajčamach

  20.07.2016

  Tahle knížka byla opravdu úžasná. Nevím jak to popsat takovou knihu jsem ještě nečetla bavila mě od začátku do konce.

  MirijamFrankl

  09.05.2016

  Knížka se mi líbia,Viki byla sympatická a často jsem se s ní ztotožnila.
  Nebylo to nic přemrštěně náročného,hezký oddech od dystropie a fantasy.

  sonisek123

  02.05.2016odpad!

  Tuhle knížku už jsem četla celkem dávno, ale pamatuju si že se mi moc nelíbila protože hlavní postava byla někdy taková divná, první díl byl lepší a teď se chystám přečíst si třináctku; )

  KnihomolAnn

  26.03.2016

  Tato kniha je velmi čtivá, zábavná a hlavně vtipná! Líbí se mi jak je hlavní hrdinka Viki svá. 🙂
  První puberťácké trable mě opravdu pobavily, protože je to docela dost výstižné. Ovšem mám docela problém s tím, že už nejspíš nebude pokračování. Doporučuji!

  HannaFuchs

  05.03.2016

  Celá série je bezva. Četla jsem ji přesně v těchto letech. Doporučuji…

  Magie102

  11.02.2016

  Tato kniha se mi moc líbí díky humorným zápletkám , které můžou i ve skutečnosti 🙂

  ellypusik

  02.01.2016

  Knížka byla krásná. Jako vždy mě mile překvapila, jak je všechno podobné na můj vlastní – tehdy – 12 letý život 🙂

  MarkétJJ

  19.07.2015

  Super knížka na léto /nejvíce záživná/ 🙂

  Always a reader

  09.07.2015

  Kdysi se mi tyto knihy moc líbily 🙂

  BojácnéKuře

  31.03.2015odpad!

  Tahle kniha mi přišla strašně trapná. Byla o hodně horší, než 11 a vůbec se to nedalo číst. Tím jsem se rozhodla, že v dalších dílech pokračovat nebudu. Nedoporučuji! 🙁

  Sabka123

  24.08.2014

  Opravdu dobrá kniha. Musím ohodnotit 5 hvězdičkami

  jolli

  14.06.2014

  Kniha byla vtipná a celkem se mi líbila až na to, že viki je nejspíš takováte klasická holka bez originálního názoru na oblečení atak. A navíc je to zas další kniha, kde hlavní hrdinka našla 1. lásku…

  Kyta

  11.08.2013

  Přestože byly vydány i dřívější díly, já jsem tenhle díl začala číst jako první. Myslím ale, že to vůbec nevadí; i tak jsem tomu výborně rozuměla. Musím uznat, že to autorka měla dobře vymyšlené. Je to kniha pro puberťačky, takže nečekejte žádný zázrak, ale protože já jsem tenhle díl četla právě když mi bylo dvanáct, měla jsem k tomu dobrý vztah a něco jsem si z knihy vzala. Kniha je o hrdince Viki, která se seznamuje s tím, že je puberťačka a už není jen "malá holka". Má takové ty holčičí trable, i když některé se mi zdály až moc přehnané.
  Do čtení zbývajících dílů se pustím už brzy a jsem zvědavá, jaké starosti Viki čekají za rok či za dva.

  Kariol

  09.08.2013

  Stejně jako první díl, ani tenhle mne nijak zvlášť nezaujal.

  terkas2001

  17.02.2013

  Tato knížka se mi moc líbí. Je poutavá, ale zase mi vydržela asi jenom čtyři dny! (Tak dlouho jsem četla i 11.) Je super! Akorát mi přijde zvláštní, že až teď – potom, co je vydána 12 – je desítka. Ani nevím, jestli si tu desítku přečtu, protože s Viki jsem už někde jinde a nechce se mi vracet ještě před 11…

  MilovniceKnih

  03.07.2012

  Ketly,já vím že jsem asi o dost mladší než ty,ale to je jedno.Mě tyto knihy poutají už velmi dlouho a Lauren Myracle je vinikající spysovatelka.Nevím jak by jsi ty něco takového vytvořila.Chtěla bych vidět tebe jak napíšeš pořádnou knihu.Vím,nejsem vševěd ale knihy 11,12,13,14, a 10,jsou napsané velmi dobře.tak nevím,co se ti na nich nelíbí.

  Ketly

  27.08.2011odpad!

  Tak tohle je opravdu vrchol všech braků pro dospívající dívky. Nevím, z jakého důvodu vydalo americké nakladatelství Dutton Children’s Books a následně české nakladatelství JOTA. Vyskytuje se tu absolutně amatérská chyba, lépe řečeno, že tohle ví i předškolkové dítě. Tahle kniha nemá absolutně žádnou zápletku, žádný děj. Pokud se autorce nedaří psát "deníkovým" stylem tak ať tak prostě nepíše. Vůbec jí tenhle styl nesedl. Sice jsem o několik let starší, než bych jako čtenářka knihy měla být, ale když už píši knihu pro dívky tak ať za něco stojí. Tady nebylo vůbec nic, za co by mi stálo vydat knížku. Možná jen část s menstruací, ta je napsána vcelku dobře. Jako další mi tu hodně vadilo to, že jsou tu nepřehledně sepsány kamarádky Viky. Hodně autorů se ztrácí už při třech přátelích a nedokáže si v nich udělat pořádek, tak proč jich tam dávat rovnou deset?! Čtenář se prostě nemůže seznámit s pěti lidmi na deseti stránkách (pokud je to srozumitelně napsané a není to jak na běžícím páse tak ano), přičemž s dalšími dvěma se v též kapitole rozejde. S něčím se může obyčejný čtenář ztotožnit, ale to je tak asi všechno. Připadalo mi, že mezi jednotlivými měsíci byla pauza tak jeden den, protože hlavní postava jakoby vůbec nestárla. Jediný rozdíl je, že na začátku si jde kupovat první podprsenku a na konci se chlubí, že si jde koupit košíčky B. Shrnuto a podtrženo – odpad! Tohle bych své dceři rozhodně číst nedávala, ani kdyby to mělo sebelákavější obálku. Autorka by se měla vrátit přinejmenším na základní školu.