Dracula & syn Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dracula & syn

Ferdinand Poteivin je synem upíra Draculy a smrtelné ženy Herminie. Odešel ze své vlasti Sedmihradska do Francie, kde pracuje jako noční hlídač. Jako každý upír však musí také pít krev, a tak se jednou vydá do nočního baru, aby si našel nějakou ženu a mohl se nasytit. Potká tu ale Jenovéfu, do které se zamiluje. Celkově ho potkají zábavné životní zkušenosti: první milování se strašně tlustou dámou, návštěva krevní banky – kde aby místo ukradl trochu krve, tak ji daruje. Zlomí si zub. Je vyhozen z práce a v zimě dokonce pálí svou rakev, ve které každý den spal. Stane se člověkem. Ferdinand si nakonec Jenovéfu vezme a otec mu sežene práci – Dracula totiž pracuje jako herec (hraje hraběte Draculu). Po smrti Dráculy, kterého zastihne sluneční svit, upíři vymírají. (Takzvaně po meči…) Na motivy této knihy byl i v roce 1976 natočený film – stejného názvu, s Christopherem Leem v hlavní roli.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dracula & syn zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dracula & syn (0.00 EUR)


Stažení Dracula & syn zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Dracula père et fils (1976)

  Žánr:
  Humor, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  daza.dt

  18.05.2016

  Jako fanynka díla Dracula jsem byla docela zklamaná. Knížečka je velmi útlounká četla se velmi rychle. Chvílemi až tragikomické.

  cathyblack

  25.04.2012

  Tato kniha je podaná takovým tím starodávným způsobem. Je ale strašně legrační a člověk nemusí patřit mezi upírské fanatiky, aby si knihu náležitě užil. Já ji četla už dvakrát a je to taková ta pravá odychovka, když už nevíte co by… Film jsem prozatím nevidělala, nicméně to plánuji už jako dobu, nejen kvůli "Sarumanovi" Leemu.