Dračice Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dračice

Draci. Zlovolné plémě dštící oheň a zkázu, kamkoliv přiletí. Když se navíc spojí pod velením své Matky, království nemá šanci. Existuje je jediná síla schopná jim účinně vzdorovat. Jenže… je dobrý nápad pozvat si do země mocný řád nekromantů? O jeho představené se tvrdí, že je horší než všichni draci dohromady. Navíc si klade podmínky. A princ Kelem sice není sladká, bezbranná panna, ale přesto brzy pozná, jaké to je, být předhozen skutečné dračici…Kniha v českém jazyce!


Stažení Dračice zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dračice (0.00 EUR)


Stažení Dračice zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká, Fantasy
  Vydáno: , Epocha (ČR, od r. 1989)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Terva

  05. ledna

  Dračice je vlastně kniha o dvou povídkách. Tvůrci jim dali jednoduché názvy. Příběh první a Příběh druhý. Obsazení je vesměs stejné, jen děj každého příběhu se vydává jiným směrem.

  První příběh je více založen na povahách hlavních hrdinů. A můžu klidně napsat, že pan Hlávka si se svými postavami hraje. Předhodí je čtenáři, vyžvaní na ně snad ty nejhorší věci a pak si vyberte tu nejlepší. A já si vybral. Některé postavy mě byly nesympatické už od počátku a jedna se jevila jako celkem slušná. Jenže, čím víc čtete, zjišťujete, že nic není tak jak to vypadá. Během příběhu musíte pak totálně přehodnotit své priority a než se nadějete, zjistíte, že vlastně fandíte té postavě, kterou jste chtěli už na začátku zastřelit a že ta malá milá blond princezna je svině na entou. Ano, to je mistr Hlávka.

  Malá ochutnávka:
  Knihovna?!?! ucedil Kelem opovržlivě.
  Který pitomec tráví večery čtením?!?!

  Příběh druhý je posazen o pět let dále. Ti, co měli chcípnou jsou již dávno po smrti a ti co žijí, na ty smrt teprve čeká. A nemusím snad ani psát, že smrt postihne postavu, která není zas tak špatná i když v Přiběhu prvním byla skoro tou nejhorší postavou. A ti nejhorší jí musejí uctít a pomoc jí smrt překlenout. Opět bravurně napsané povahy hlavních postav. Jejich činy mluví za ně, ale na počátku příběhu by jste to do nich neřekli. A pozor, protože je to fantasy, nesmí chybět cesta, že ano pane Tolkiene? Jenže, pan Hlávka si cestování trochu zkrátil a tak nemusíme třináct hodin jen číst o chození tam a zase zpátky.

  Malá ochutnávka:
  Potřebuji se sebrat, trochu si vyčistit hlavu. Jdu skočit z věže……

  Jako celek jsou oba Příběhy čtivé, se spoustou černého humoru a ironie. Postavy jsou barvité se sklony vás nejdříve nasrat a pak vám zase chvilku podlézají až si je nakonec oblíbíte. A ty dobré postavy zase dělají úplný opak. Já se bavil, já si užíval a jen mě to potvrdilo mé tvrzení, že pan Hlávka je prostě mistr a mě může jen mrzet, že toho zatím nenapsal víc.

  Citát: Jeden pohřeb nikdy nestačí.

  K oboum Příběhům jsem napsal obsahy, přidal komentář, ochutnávku a samostatně jsem je ohodnotil. Vše najdete v kolonce povídky u této knihy.

  jan14s

  21.03.2017

  I přes prvotní nechuť k hlavním postavám, se kniha četla skoro sama.

  Temná.Maky

  24.02.2016

  Musím říct, že tohle je dost dobrá kniha.Příběh s draky, čaroději a sjednaným manželstvím.S princem který si dělá co chce a jeho budoucí chotí.Co víc si přát?Kniha byla zábavná,krásně napsaná a hlavně bylo vidět jak se postavy pomalu mění.Což není tak časté a když ano,tak to stojí na houby.Oba dva příběhy se mi líbily a brala bych i nějaké pokračování.
  Tuhle knihu doporučuji k přečtení.Budete se smát,divit,úžasně si odpočinete.

  Nagadir

  17.10.2015

  Tohle bylo nečekané! Tahle útlá knížečka si mě získala už od první stránky a to naprosto skvěle udělanými postavami, které prostě doslova žijou a dýchají. Kelem je sice představen jako fracek, který si stěžuje na každou pitomost, ale skrz příběh prodělává naprosto dokonalý vývoj charakteru a chemie mezi ním a Sillion? To prostě byla sakra zábava číst, na takhle dynamickou dvojici jem už pěknou dobu nenarazila.
  Samotný příběh plyne velmi dobře a nikde se nezadrhává, akorát druhá část mi přišla lehce slabší. Klidně bych dala plyný počet, ale prostě chci víc. Chci víc morbidního a černého humoru, chci víc škádlení mezi Kelemem a Sillion, chci vědět víc o světě kde se to odehrává a o ostatních postavách. Tahle kniha klidně mohla být mnohem delší, protože příběh má sakra velký potenciál.
  9/10

  Lusa

  20.07.2014

  Musím říci, že jsem se při čtení opravdu bavila a musela smát. Skvělá oddechovka, která člověka vtáhne ani nemusí být moc napínavá a přesto to prostě chcete dočíst.

  orson

  12.04.2014

  Docela překvapivé dvě povídky o čarodějích a dracích. Zprvu hodně nesympatické hlavní postavy se postupně zajímavě vyvinou… no příjemná oddechovka.

  Anibag

  17.03.2014

  Užila jsem si čtení. Doporučuji!

  markuc

  03.12.2013

  Clovek by nerekl, ze se bude dobre bavit u takoveto knihy. Velmi prijemne pocteni, od ktereho jsem se po dlouhe dobe nemohl odtrhnout. Dobra prace.

  marapavelka

  02.05.2013

  Ze začátku jsem měl trochu problém se do knížky ponořit, ale nakonec se ukázala jako celkem čtivá. Děj má docela spád, jen ke konci druhé části trochu ztrácí dech. Jen škoda těch spousty chyb v elektronické verzi.

  Neo1tex

  13.04.2013

  Upřímně jsem nikdy nepochopil, proč nás ve škole učili, že sci-fi, fantasy a další podobné žánry, patří do kategorie brakové literatury. Dokázal bych vyjmenovat nejednu knihu z jiných "uznávaných" kategorií, pro které je brak ještě příliš slabé označení a přesto se prodávají (většinou díky marketingu) po tisících kusech. Klasickým příkladem budiž aktuální titul Padesát odstínů šedi.

  Dračice se zcela jistě neprodaly tisíce kusů, téměř s jistotou se dá říct, že tuhle knihu příliš mnoho lidí nezná a v knihkupectví byste ji asi hledali obtížně. Přesto je to naprosto vynikající čtení. A když říkám naprosto vynikající, tak to myslím doslova.

  Kniha se skládá ze dvou příběhů, které na sebe volně navazují. Děj je parádní, hotový fantasy orgasmus pro všechny milovníky draků a magie. Styl psaní obou autorů je vynikající, slova se čtou téměř sama. V příbězích se střídají napínavé pasáže s popisnými a – světe div se – nejeden dialog je proložen skutečně vtipnými hláškami hlavních postav.

  Dračice, je vynikající kniha. Navíc jsem ji pořídil ve výprodeji na Palmknihách asi za šedesát korun, což si tenhle titul ani v nejmenším nezaslouží. Opět jsem po nějaké době litoval, že kniha skončila tak brzy. Jste příznivci žánru? Máte rádi, drahy, kouzelníky, černou magii…? Tak neváhejte ani vteřinu. Dračice vás nezklame. Fantastické čtení. Doslova.

  RaptoR

  31.01.2013

  Román Dračice od J. Hlávky a J. Vybíralové mne hned zaujal. Fantasy, ve které se to jen hemží draky, se po vydání Eragona dají dláždit ulice, ale líbil se mi ten nápad. Draci versus nekromanti. A ono to je celé trochu jinak.
  Nechci ubírat ideu, knížka to je velmi pěkná, i když draci se tam hemží dohromady asi na patnácti stranách. Hlavní dějová linie se odvíjí okolo prince Kelema, což je typický rozmazlený mladý floutek. Okolní království sužují draci, kteří drancují a plení. Ty dokáže zastavit pouze mocná magie řádu Corath terra (ne nekromanti, ale něco jako sithové ve Star Wars… No prostě temná magie:). Magistra přislíbí králi pomoc v boji proti drakům, když se s ní princ Kelem ožení…
  Na relativně útlou knihu děj velmi rozsáhlý. Popisuje hlavně vztah Kelema a jeho nastávající. Zároveň autoři stihnou vylíčit i spoustu podružností. Čtenář je díky tomu dostatečně vtažen do děje, ale já osobně jsem se nemohl ubránit dojmu, že by román klidně mohl mít o dalších dvěstě stránek navíc, aby autoři mohli detailně popsat zajímavé charaktery, které se v knize jen mihnou. Takže i když knížka příjemně plyne, čtenář by chtěl vědět víc. Jak o magiích, tak o dracích.
  Román Dračice tak kvůli spoustě děje a nápadů působí jako výtah z nějakého eposu. Rozhodně se ale nedá upřít jeho čtivost.

  Reithe

  06.01.2013

  Ačkoli jsem si po prvních stránkách nebyl jistý, jestli se mi tenhle příběh bude vůbec líbit, brzy jsem mu přišel na chuť a začal se u něj velice dobře bavit. Humor, občas i černý, mi sedl a určitě si rád přečtu další případný příběh ze světa prince Kelema a magistry Sillion.

  Sirius

  02.01.2011

  Dobrá a hlavně čtivá oddechovka na jeden večer. Pravda, po Odplatě jsem od Honzy čekal něco jiného, ale tohle taky nebylo špatné. Hlavní hrdina sice nebude mým knižním favoritem, Silion mi připomínala Asenat z Odplaty, ale to nevadí. I tak jsem se královsky bavil, vypnul jsem u toho na pár hodin mozek. Takže, Jane a Jano, těším se na vás další společný počin.