Dračí mor Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dračí mor

I draci mohou onemocnět. A zemřít. Není proto divu, že potřebují lékaře. I když je to obyčejný… člověk. Příběh, odehrávající se v minulosti světa vynikající povídky Hic sunt dracones, která vyšla ve sborníku Legendy: Draci, vás zavede do světa, který leží hned vedle toho našeho. Stačí jen použít tu správnou sadu smyslů. A draci to umí. Jenže teď se jejich světem šíří neznámá epidemie, která mnohé zabíjí a některé mění. Dokáže ji zastavit otrok ze světa lidí? A bude vůbec chtít?Kniha v českém jazyce!


Stažení Dračí mor zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dračí mor (0.00 EUR)


Stažení Dračí mor zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Dračí série (1.)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Straky na vrbě
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Svářeč

  02. ledna

  Vlastně ani nevím, proč jsem si Dračí mor kupoval. Povídka Hic sunt dracones z antologie Legendy: draci mě nijak neoslovila, navíc soudě dle recenzí se nejedná zrovna o můj šálek čaje (málo příběhu, hodně postav a psychologie, atd). Asi v tom byl nějaký šestý smysl, protože… tahle knížka je fakt výborná 🙂 Příběh je sice odsunut na vedlejší kolej, tvoří víceméně jen kulisu pro postavy, každopádně hlavní hrdinové jsou vážně výborně vykreslení, sympatičtí, no prostě jsem si je zamiloval. Tenhle typ knih vážně normálně moc nemusím, ovšem Dračí mor jsem přečetl během jednoho dne. Fakt mě překvapil. K dokonalosti mu ještě něco málo chybí (přecijen mi chyběla nějaká "šedá" postava, všichni jsou totiž buď dobráci od kosti nebo prohnilí padouši), ale pět hvězd si zaslouží. 95%

  Allpa

  05.02.2016

  Nevěděla jsem co čekat, autorku neznám. Líbí se mi velikost knihy – ideální na cestu vlakem do kabelky, nebo v létě k vodě 🙂 . Obsah mne však mile překvapil. Líbil se mi popis postav a i zase trošku jiný dračí svět. A hlavně tam draků, leteckých scén i akce bylo dost.

  Ashi

  22.09.2015

  Způsob psaní českých autorů je takový zvláštní, za mě naprosto průměrná kniha. Ani špatná ani bestseller. Přijde mi že popis knihy nekoresponduje s obsahem. Z popisu to vypadá že se bude řešit hlavně Mor, který je v knize spíš mimochodem. Ale kniha se četla rychle a dobře.

  cori

  02.02.2012

  Draci trochu jinak – jako vyspělejší civilizace, která předčí tu lidskou. Draci (samozřejmě po proměně do lidské podoby) jezdí automobily, používají telefony, staví železnici, zatímco ve světě lidí panuje středověk. Jedná se o oddychové romantické čtivo (láska mezi lidským otrokem a dračí paní) s happyendem, které se bude líbit hlavně dívkám. Pro pány je určeno pár akčních scén (např. vzdušné souboje draků).