Dotkni se mě, lásko Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dotkni se mě, lásko

Příběh o lásce a tajemství.
Zuzana je úspěšná žena. Tedy navenek určitě. Studovala vysokou školu, z malé slovenské vesnice se přestěhovala do Bratislavy, našla si skvělé zaměstnání. Má spoustu přátel, s kolegy v práci si rozumí. Co všechno ale musela v životě překonat, aby se dostala tam, kde je? Proč matka bránila Zuzaně ve vztahu s Jankem, její první láskou? Proč Janko přerušil se Zuzanou kontakt? A proč se teď Zuzana bojí každého důvěrnějšího dotyku a je přesvědčena, že už ji žádná láska nečeká? A přitom má životní lásku přímo vedle sebe…Kniha v českém jazyce!


Stažení Dotkni se mě, lásko zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dotkni se mě, lásko (0.00 EUR)


Stažení Dotkni se mě, lásko zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Dotkni sa ma, láska

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  bábuška

  15. února

  Opět jsem přešla na jiný žánr. Má oblíbená autorka nám zase předestřela příběh venkovského děvčete, které hledalo na studiích ve městě zapomnění na dětskou lásku a setkává se na jedné straně s násilím, na druhé pak příjemný pracovní kolektiv, prostě ‘jako jedna rodina’. I tam se setkává občas s nepříjemnými situacemi, potkává i velikou lásku po níž následuje rozčarování, ale vše končí dobře.Tato kniha vyšla poprvé v roce 2005, proto se mi zdá trochu slabší, než ostatní romány pozdější doby. Ale čtení je to pohodové, přesně jak jde život, žádná nadsázka.

  Toňula

  28.04.2015

  Čtivý příběh, který,stejně jako většina autorčiných příběhů, prolíná minulost s přítomností,aby ve finále dospěl k šťastnému konci a vyrovnání se s traumaty z dřívějška.

  modranka

  30.09.2014

  Dej je síce zaujímavý, ale skladba príbehu pôsobí chaoticky. Autorka sa v myšlienkach často vracia v deji späť, potom sa zas posúva dopredu. Navyše autorka zvolila písanie v prvej osobe, čim si vo vlastnom štýle písania podpílila onú pomyselnú vetvu stromu. Na prvú osobu má príbeh príliš veľa postáv, exteriérov a tak podobne. Ak si autor zvolí písanie v prvej osobe, mal by si uvedomiť, že by mal písať o scénach, ktoré vidí a prežíva hlavná hrdinka. Preto odporúčam plne sa sústrediť, čo je ale pri oddychovej literatúre kontraproduktívne.

  1v8na

  01.08.2014

  tahle kniha byla úžasná, vyloženě ji doporučuju. Četla jsem ji jak v češtině,tak i ve slovenském originálu. Bylo to napínavé, romantické, prostě super

  malen

  11.09.2013

  Podle názvu a obalu knihy, jsem měla pocit, že to bude taková ta červená knihovna, ale naštěstí nebyla. Sice je to o lásce, ale velmi čtivé. I když člověk asi tuší, jak to dopadne, je to naspáno tak napínavě, že jsem měla sto chutí se podívat na konec, jestli se nemýlím.
  Je to první knížka, kterou jsem od této autorky četla a nebude, doufám, poslední. Slovenské autorky se mi začínají stále víc a víc líbit, tedy jejich knížky.

  kika 13

  07.11.2012

  Pěkně psané a dobrý konec to je to nejlepší na čtení.

  Evik1

  13.08.2011

  Taky se mi román velice líbil. Zuzana byla obdivuhodná osoba a jsem ráda, že nakonec našla svoje štěstí. Určitě si přečtu i další knihy této spisovatelky.

  LibraryGirl

  06.01.2011

  Nádherná kniha! Sice místy hodně smutná, ale jinak krásná. Velmi silný příběh. Doporučuji při čtení mít u sebe krabici kapesníčků. Velmi obdivuji Zuzanu, že všechny překážky a zrady přežila. A je mi moc líto tragického skonu Reginy a Janka, hlavně Reginy, která si také užila své. Mám v úmyslu si možná přečíst i další knihy od autorky, ale tahle kniha mě docela zasáhla, takže s tím nějakou dobu počkám. Takový další příběh bych už asi nevydržela.