Dopisy bez hranic Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dopisy bez hranic

Po celé dva roky si Milan Lasica a Jiří Stránský vyměňovali své nápady a postřehy o době, o sobě, o paměti osobní i společenské prostřednictvím dopisů. Že je tento žánr v našem běžném životě už téměř zcela nahrazen stručnými sms zprávami či elektronickou poštou, ve kterých je čím dál více prostoru pro nedbalý jazyk plný gramatických chyb a překlepů, víme všichni. Zato hlubokou myšlenku, bonmot či poezii v nich najdeme málokdy.
Je tedy na čtenáři, aby se začetl do epištol moudrých mužů, které oslňují jako krásná literatura svým obsahem i vzletnou formou.
Dopisy jsou doplněny výběrem fejetonů obou autorů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dopisy bez hranic zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dopisy bez hranic (0.00 EUR)


Stažení Dopisy bez hranic zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura slovenská
  Vydáno: , Andrej Šťastný
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  onRock

  10.12.2017

  Skutočne čítanie, ktoré občerství a posilní nádej, že slušnosť a normálnosť stále v bývalom Československu existuje.

  milamarus

  23.01.2017

  Přidávám se k pochvalnému komentáři pode mnou a konstatuji, že číst korespondenci obou pánů byl pro mě skutečný požitek. Skoro jako ryba lačná po kyslíku jsem nepatrně otvírala pusu a slova si polohlasně mumlala. Pak je tu samozřejmě smysl těch vět, následný smích, a o to větší touha říct někomu poblíž: ,,Hele, teď zrovna čtu….“

  Dávám plný počet!
  —————

  ,,(…) Používam mobil asi desať rokov a spočiatku som sa k nemu správal váhavo, dlho trvalo, kým som si ho kúpil, potom trvalo dosť dlho, kým som ho začal používať. Zo začiatku som ho mal vypnutý a zapol som ho iba vtedy, ak som chcel niekomu volať. A potom to už išlo ako po masle. Volám a som volaný. A volám, kedy sa mi zachce a odkiaľ sa mi zachce. Bohužial, aj volaný som, kedy sa zachce tomu, kto ma volá. Ale nemusím zdvihnúť. Lenže zdvihnem vždy, pretože som zvedavý, kto mi volá. Stalo sa mi, s čím som nepočítal. Nedávno mi v Prahe mobil ukradli a bol som doslova, ale doslova imobilný. Nevedel som naspamät nijaké telefónne číslo. Ani číslo svojej ženy. Vedel som len to, že sa volá Magda. Bolo to zúfalé. Vtedy som zistil, že som na mobile závislý. (…)“

  čtoucí

  11.12.2013

  Úžasné čtení,krásný jazyk jak slovenský tak český – vřele doporučuji VŠEM VŠEM VŠEM.Čtoucí