Doktor v domě Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Doktor v domě

Humoristický román ze života anglických mediků, jehož autorem je lékař, redaktor, jeden z nejznámějších spisovatelů, kteří dnes v Anglii pokračují v slavné tradici humoru a satiry. Děj románu (který zná český čtenář jen z filmového přepisu), v němž vystupuje autor pod svým vlastním jménem, představuje sbírku anekdotických příběhů o studentech medicíny, jejich profesorech, o sestrách a také o pacientech. Kniha připomíná ovzduší naší Alarichovy Medicíny v županu, avšak je v ní zachycen typický anglický humor s jeho zákonitostmi.
Část nákladu brož.Kniha v českém jazyce!


Stažení Doktor v domě zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Doktor v domě (0.00 EUR)


Stažení Doktor v domě zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Doktor

  Originální název:

  Doctor in the House (1958)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor, Romány
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Grety

  14. března

  Jako bývalou studentku sice zvířecí medicíny se mi to moc líbilo, v řadě situací jsem se našla a zavzpomínala si. Vhodné na cesty, nenáročné a vtipné.

  Razič

  07.12.2017

  "…ale když se strefil do diagnózy dříve, než ji potvrdila pitva, byl na vrcholu blaha. Byl to – jak říkal jeho asistent – celkem typický internista."
  Jedna z nejvtipnějších knih jaké jsem kdy četl – s opravdu dobrým humorem. Vzpomněl jsem si na svá studia a za ty desetiletí se spoustu stereotypů vůbec nezměnilo. Výtečné dílo.

  stefinam

  11.03.2016

  Jestli i dnešní doktoři studují podobným způsobem:-) není se co divit.

  kloin

  25.01.2015

  Je vidět, jak mnoho se změnilo a jak mnoho zůstalo při starém. Některé části mě opravdu velmi pobavily. Znal jsem dílo z velmi úspěšného seriálu; a v tomto případě musím říct, že jak seriál tak kniha mají něco do sebe.

  witko

  10.07.2014

  Vtipné podání let studentskýcn.

  učtese

  11.07.2013

  Žádná sranda k popukání, ale příjemné čtení to je. Kniha také zřejmě sloužila jako zdroj inspirace pro autory filmů o Básnících přicházejících o iluze a další věci.

  maryzka

  04.05.2012

  moje oblíbená kniha škoda že nyní nevychází další díly bohužel jsem některý díly zmeškala.

  Jingle

  13.01.2012

  Při hodnocení jsem hodně váhala mezi 3 a 4 hvězdami. Chtěla jsem být shovívavá, když jde o prvotinu, ale zase pak ráda přidám u dalších dílů 🙂 I když autor perfektně popsal prostředí a život studentů medicíny té doby, chvílemi to přece jen trochu vázlo (alespoň si to tak pamatuji, četla jsem to před dvěma lety). Nicméně, ráda si přečtu další díly.

  pet-kyval

  03.04.2011

  [025/11] Další zářez do pažby anglického humoru. Každý národ má svou specifickou svrchnost kultovní literatury, a tak beru za jistou povinnost poznat alespoň některé britské věhlasné autory, když už toliko Angličanů miluje našeho otce robotiky, “Čárlse Šapka“.

  (036) ,,Jenom kvůli ženám muži šplhají na velehory, vedou války, chodí do práce a vystavují se podobným nepříjemnostem."

  Richard Gordon, je spisovatelem velmi populárním, ale nepřipadá mi, že svým humorem z prostředí nemocnic – určených pro lidskou populaci – dosahuje takové úrovně svěžesti, jako James Herriot. I když je pravda, že to má své specifické chvilky a finální skládání závěrečných zkoušek mě rozesmálo raz dva a hlavní hrdina získal mé sympatie, být na místě autora, nebojím se přidat více příhod, zážitků a situací, i kdyby se jednalo o pasáže sebestupidnější.

  (182) ,,Život píše romány."

  Teď jen doufám, že navazující kniha bude o stupeň lepší. Nechci se totiž zklamat, když filmy byly tak svěží a vtipné.