Doktor chodí tiše Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Doktor chodí tiše

Hlavní hrdina románu dr. Harry Corbett jde navštívit do nemocnice svou manželku Evie, kterou druhý den čeká náročná operace. V posledních chvílích je Evie uzavřenější a mlčenlivější než dosud, poté je objevená mrtvá a její manžel se stává podezřelým číslo 1. Po soukromém pátrání zjišťuje Harry, že jeho manželka vedla dvojí život a znala mnohá nebezpečná tajemství.

Poté vrah dostane další oběť, nejoblíbenějšího pacienta doktora Corbetta takovým způsobem, že Harry nabyde jistoty – vrah je medicínsky vzdělaný, je arogantní, inteligentní, schopný nepozorovaně se pohybovat v nemocnici. Musí to být prostě lékař. Corbett pátrá a odhaluje spiknutí, které ohrožuje každého pacienta ve městě.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Doktor chodí tiše zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Doktor chodí tiše (0.00 EUR)


Stažení Doktor chodí tiše zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Silent Treatment (1995)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Aktuell
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  TamaraKrejčí

  16.07.2017

  Mám ráda filmy, knihy z lékařského prostředí. Ale neměla jsem zatajený ani zrychlený dech od začátku do konce…

  bajinecka

  02.04.2017

  Dlouho vim,ze me lekarske prostredi nebavi,presto jsem to s Palmerem zkusila…A opravdu zanr neni pro me – po necelych 100 stranach jsem to vzdala-nebavilo me to.

  muchomurka

  01.04.2017

  První polovina knihy suprová, napínavá. Druhá polovina se mi neskutečně vlekla. Bylo to zbytečně natahované. Některé linie příběhu byly dost přitažené za vlasy (častokrát mi to nevadí, ale tady mi to nesedlo). Harry i Maura byli sympaťáci, ale to nestačilo. Také mě mrzelo, že autor některé věci nakousl a pak se jim nevěnoval, nebo to jen tak honem využil a nic. Navíc jsem doufala, že se Harrymu dostane zadistiučinění, že Sidonisovi a tomu detektivovi dokáže, že je nevinný.

  MAXA71

  25.03.2016

  Výborná kniha. Zaujímavý a vystupnovany dej a skvelý záver.

  TaLu

  23.10.2015

  Autora jsem objevila skrze tuto knihu a užasla jsem, že jsem si ho zatím nepovšimla. Tento thriller měl strhující děj, propracované zápletky. Přečetla jsem si i další knihy autora. Mohu doporučit.

  keri.H

  25.08.2015

  Úžasná knížka, jen jsem to nestihla přečíst před dovolenou, takže jsem trochu ztratila nit, jak jsem to četla až po pár dnech. Myslí, že kdybych to četla v kuse bylo by to pro mě lepší. Ale příběh byl skvělý. 🙂

  evafort

  05.11.2014

  Ufff zase jedna knížka, která mi nedovolila spát, protože bych nejraději četla na jeden zátah, napínavé to teda bylo, mám ráda Palmerovy thilery.

  bobina58

  03.07.2013

  Naprosto skvělá kniha,napínavá až do konce,mám více knih od M.Palmera, jeho knihy mám ráda.