Dokonalé plány Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dokonalé plány

Ctižádostivá Leslie ví, že pro některé muže je moc to největší afrodiziakum, a Oliver, pohledný guvernér malého jižanského státu, zjistil, že zuřivost odmítnuté ženy je horší než peklo. Oliver chystá strategii k dobytí Bílého domu, ale zhrzená Leslie ho chce donutit, aby litoval, že se vůbec narodil… Jenže i nejdokonaleji připravený plán může svého strůjce strhnout do záhuby.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dokonalé plány zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dokonalé plány (0.00 EUR)


Stažení Dokonalé plány zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  mariva

  12. března

  Politika ději trochu ubírala na čtivosti, ale vše ostatní to převážilo a závěr byl prostě vynikající. Potvrdilo se mi, že autor oprávněně patří k mým oblíbeným.

  Dandy1

  31. ledna

  Četlo se to dobře. Ale na Sheldona to bylo daleko pod průměrem. Postavy, duševní mrzáci. Děj plochý.

  olcab

  08. ledna

  Tato kniha mě lehce zklamala, jak kdyby to nepsal S.Sheldon, ale nějaký začátečník , jak píše pode mnou soukroma. Četla jsem od tohoto autora Hněv andělů a Pokrevní svazky a přečetla jsem je jedním dechem. Nevím, možná je to překladem, nebo žeby autor to až tak odfláknul? Dávám dva a půl hvězdy. Bohužel.

  soukroma

  19.12.2017

  Divný styl, nevěrohodné postavy a dějové zvraty (mám před svatbou, tak co si třeba vzít raději svoji bejvalku; "vezmeš si mne?" – "tak jo"…a to vše se odehraje v průběhu pár hodin! – takhle by to snad nenapsal ani začínající autor), podivná zápletka (v podobném duchu – "chceš být prezidentem?" – "tak jo"). Nedalo se to číst.

  jandula76

  18.12.2017

  Ráda si chodím přečíst recenze na knížky,abych věděla…Poprvé se mi stalo a docela mě naštvalo,že v jedné recenzi byla prozrazeno více než bylo třeba.Chtěla jsem si tuto knížku přečíst a už se mi do toho nechce!

  moudivlacek

  22.11.2017

  Tak musím dát pět hvězdiček, protože mě autor dostal. Věděla jsem hned od počátku, že Leslie od začátku po zažitém zklamání z Olivera bude mrcha na entou, nikdy jsem jí sladkým řečem nenaletěla. A také jsem rychle pochopila, že Oliver bude děvkař, ať bude v jakémkoliv úřadě.
  Ale pořád jsem měla podezření na něj, bylo to tak napsáno, že to jasně na něj ukazovalo, a já se prostě dala nachytat. Závěr mi tedy vyrazil dech. Tohoto člověka jsem za vraha rozhodně nepodezírala.
  A rozhodně jsem si oblíbila i reportérku Danu, šéfredaktora Matta i sportovního redaktora Jeffa. A velké plus za to, že v tom dobrém i zlém stála vždy při svém muži – Oliverova Jan.
  Kdo má rád politické souboje, přijde si zde rozhodně na své.

  Danago

  21.08.2017

  Knížku jsem četla již před mnoha lety z knihovny a teď s když je znovu vydána jsem neodolala a pořídila jsem si ji. Hned jsem se do ní pustila a přečetla jsem jí jedním dechem.
  Vzrušující a napínavý příběh kde se mísí láska, pomsta , nespravedlivá i spravedlivá obvinění.
  Oliver připravuje strategii jak se stát americkým prezidentem a odmítutá Leslie spřádá plán na velkou pomstu.
  Knížka je úžasně čtivá, akční a napínavá. Konec je naprosto neočekávaným překvapením.

  danae1515

  01.02.2017

  Jak někdo hltá "Bondovky", já hltám "Sheldonovky".V knihovně mám pěkně v řadě kompletní tvorbu Sidneyho. Po této knize jsem sáhla znovu po devatenácti letech. A stejně jako tehdy jsem ji přečetla za dva večery. Sheldon umí psát poutavě, svižně, přehledně, orientujete se v ději, neztrácíte se v postavách. Hvězdička dolů za : plný počet by nebyl fér ve srovnání s pozdější jeho tvorbou, která je bezesporu kvalitnější, vyšperkovanější, vybroušenější, propracovanější. Tuto knihu řadím k těm středně zdařilým, ale i přes to je dost dobrá.

  Terry11

  28.01.2017

  Asi od pulky příběhu jsem si připravovala, jak napíšu, jak je pritazene za vlasy, že by se takhle choval prezident jakekoli civilizovane republiky, že by mu to těžko všechno procházelo, takže mi konec knihy vzal vítr z plachet. Ale i tak byl příběh příliš vykonstruovany, zvrat tak nenadaly a nektere postavy negativní, že jsem celou dobu stala jakoby nad vyprávěním a nemohla se do něj plne ponořit.

  jasnyj

  28.12.2016

  První kniha od tohoto autora. Zpočátku pomalejší rozjezd (už jsem chtěl knihu odložit). Posléze se děj rozběhl z části politickými intriky, z části detektivní zápletkou k jistojistému odhalení: jenže všechno je jinak…

  Mruskulka

  17.11.2016

  Opět mě autor nezklamal. Dokonce knihu napsal tak, že jsem jednu chvíli fandila hlavní ženské postavě, za chvíli opět mužské. Nakonec opět překvapivá zápletka na konci 🙂

  Leskodka

  25.10.2015

  Napínavé, čtivé. Přečteno za jeden den.

  Ivetaa

  20.07.2015

  Autor sice známý, ale zrovna poutavý příběh nenapsal.

  Alíček13

  08.05.2015

  Čteno jedním dechem, stejně jako všechny knihy tohoto autora

  skulenka

  20.07.2012

  Tematicky není tato kniha můj šálek čaje, ale ke konci se z knihy vyvinula detektivka, což už bylo pro mě lepší. V knize je částečně dobře popsáno zákulisí politiky a život vysoce postavených zákonodárců. Od autora je to první kniha, kterou jsem četla a od ostatních se liší formou vyprávění – zcela výstižné krátké odstavce, žádné dlouhé proslovy, popisy, avšak vše dobře a dostatečně vystihnuté.

  Jack Bauer

  24.01.2012

  Další naprosto skvělá sheldonovka. 100% jako všechny jeho knihy.