Dokonalá vražda Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dokonalá vražda

Malcolm Fox s týmem policejní inspekce jsou zpět: tentokrát v městečku Kirkcaldy vyšetřují, zda již usvědčeného detektiva Cartera jeho kolegové nekryli. Jednoduchý případ – dokud ho nezkomplikuje smrt bývalého policisty. Stopy překvapivě vedou do bouřlivého roku 1985, kdy teroristé odhodlaní vybojovat Skotsku nezávislost rozesílali poštou bomby a spory antraxu, plánovali únosy i atentáty a pátrali po policejních provokatérech ve vlastních řadách. Inspektor Fox hodlá pravdu odhalit stůj co stůj, ačkoli tím na sebe přivolá hněv nadřízených a nakonec musíKniha v českém jazyce!


Stažení Dokonalá vražda zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dokonalá vražda (0.00 EUR)


Stažení Dokonalá vražda zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Malcolm Fox (2.)

  Originální název:

  The Impossible Dead (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  barbara7379

  24.02.2017

  Takové nějaké kostrbaté, nepřirozené rozhovory, neuvěřitelné postavy… nevím, jestli je to knihou nebo překladem.
  Příběh je ale zajímavý

  Nikol18

  23.10.2016

  Skutečně realistická kriminálka, kde se většina věcí dělá postaru, bez použití té nejmodernější techniky a k tomu jak autor vylíčil prostředí Skotska a dob minulých, kde zemí zmítaly nepokoje, skvělé. Nadchlo mě to, člověka to donutí přemýšlet, kdo je vrah a jaké ho k tomu vedly pohnutky.
  Dokonce i mírně nastínil problémy jednotlivých představitelů, tak jemně a nenásilně, že jste to s nimi prožívali taky a přáli si, aby to s nimi dopadlo dobře.

  čef

  16.05.2016

  Detektivka je to také, ale pro mne spíše román o skotském nacionalismu v dobrém i hodně špatném významu tohoto slova. Zajímavé i z dnešního pohledu, kdy se rozhoduje o Skotsku v Evropě nebo v GB. Samotná kriminální zápletka je dost složitá, k řešení se dospěje spíše nahodile se štěstím záblesky inteligence než trpělivým sběrem a vyhodnocením důkazů. Překážky kladené do cesty hlavnímu detektivovi jsou také o dost větší než v převážné většině románů tohoto druhu literatury. Poměrně složité ale inspirativní čtení.

  Merlinit

  30.07.2015

  Malcolm Fox je líbezný: v podstatě pacifista, trochu těžkopádný, zato však pořádně umanutý. Když pojme myšlenku, že je ten čtvrtstoletí starý případ nedotažený, jde za ní, jako buldok, bez ohledu na vysoké posty zúčastněných, na osobní ohrožení i na varování přátel. Zkrátka a dobře detektiv podle mých představ!

  Plútarchos

  19.01.2015

  Malcolm Fox je příslušníkem policejní inspekce, takže prošetřuje a dohlíží na strážce pořádku. Není tedy tím nejoblíbenějším policistou a taky má problémy se svou sestrou a nemocným otcem. Případ, který musí nyní prošetřit se záhy zkomplikuje a obyčejná stížnost na policistu přeroste v několik vražd. Malcolm a jeho tým postupně odhalují dávnou minulost a hříchy z mládí dnes usedlých a ctěných občanů Skotska. Tuctová detektivka – nevím proč se kniha jmenuje "Dokonalá vražda", když se tam žádná taková nevyskytuje! Že by autor zaměnil názvy svých knih? Tři hvězdičky za čtivost a charakter postav.

  LG73

  06.06.2013

  Velice dobře napsaná detektivka ze skotského prostředí. Hlavní hrdina člen policejní inspekce se trošku nechtěně zaplete do vyšetřování vražd, jejichž kořeny sahají až ke skotským teroristickým skupinám působícím v 80. letech. Postupně začne odkrývat skutečnosti, které by podle některých měly zůstat ukryty. Svým pátráním se dostává až k těm nejmocnějším a tím stále více ohrožuje svůj život. Ian Rankin napsal kvalitní příběh s vynikající detektivní zápletkou, která se skvěle čte.