Dokonalá harmonie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dokonalá harmonie

Dokonálá Harmonie nás zavádí do světa pokročilé americké techniky a čínské alternativní medicíny.
Charlotta Lee čelí vážné krizi. Po požití bylinných přípravků vyrobených v její biotechnické firmě zemřeli tři lidé. Agenti Úřadu pro potraviny a léčiva zjišťují, že jed byl do výrobků přidán dříve, než opustily továrnu, a přicházejí závod zavřít. Biotechnologická firma Harmonie je rodinný podnik, který obchoduje s bylinnými přípravky, vyrobenými podle receptů Charlottiny singapurské prababičky a určenými k léčení těla i ducha. Původně je prodávala Charlottina babička v ulicích Čínské čtvrti v San Francisku a postupně vybudovala firmu, která zaměstnává stovky lidí. Zpráva, že s výrobky nedovoleně manipuloval někdo uvnitř rodinného podniku, má zničující dopad.
Alarmující je rovněž zjištění, že mezi obětmi existuje spojení: všechny tři patřily k Charlottiným nepřátelům. Měla tedy motiv je zabít a důkazy začínají mluvit proti ní. Kdo by mohl mít zájem zničit firmu i Charlottu osobně? A jak by překonal sofistikovaný bezpečností systém v závodě?
Když kdosi Charlottě na internetu anonymně vyhrožuje dalšími mrtvými a nutí ji do dvanácti hodin uspořádat tiskovou konferenci, kde by se přiznala k vraždám, začíná závod s časem a ona se snaží přijít věci na kloub, než zemřou další nevinní lidé. V pátrání jí pomáhá bývalý milenec, expert v oboru počítačových bezpečnostních systémů. Spolu s ní proniká do hlubin virtuálního světa i do vlastní minulosti. Ona se přitom hodně dozví o vrahovi, o sobě samé i o čínské rodové linii z matčiny strany. Toto poznání navždy změní její život.
Poutavý příběh kulturní identitě, lásce i intrikách okořeněný směsicí špičkové moderní techniky a starobylých čínských tradic.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dokonalá harmonie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dokonalá harmonie (0.00 EUR)


Stažení Dokonalá harmonie zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Perfect harmony (1998)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  petra4080

  14.12.2017

  Krásná kniha, historie, láska, zápletka, přesně to co od autorky očekávám.
  Doporučuji.

  Laime

  08.11.2017

  Hodnocení píšu s velkým časovým odstupem od přečtení i proto, že po knize s takto laciným názvem jsem sáhla víceméně náhodou. Přesto jsem se ke ní vracela mnohokrát ve svých myšlenkách, inspirovala mne prostudovat pečlivěji feng shui a tím přispěla k harmonizaci nově budovaného domova. Hezký příběh, dobře napsaný, zajímavé reálie..

  Romžiry

  11.07.2017

  Woodová má moc pěkné romány s trochou tajemna a napětí. Pokud si chci přečíst něco nenáročného, sáhnu po jejích knihách. Doporučuji.

  Kerberos

  20.06.2017

  Až na ten závěr velmi pěkná kniha z exotického prostředí.

  AdaVinculin

  22.04.2017

  Super, ale ten zaver, moc zbytecnoti dle meho, ale jinak se cetlo skvele a nemohla jsem se odtrhnout.

  LuMare

  11.04.2017

  Moc krásná kniha o popisu dvou pro mě naprosto neznámých prostředí. Kniha je od začátku velmi poutavá a čte se jedním dechem. Je krásné na ní, že člověk vidí, jak mohou fungovat mezilidské vztahy a kam až touha po společenském postavení a penězích může zajít.
  Krásné vložení i příběhů o lásce.

  Wikira

  07.12.2016

  Na této knize se mi líbilo, že byla z jiného prostředí než ostatní knihy B. Woodové. Poutavé čtení, ve kterém se navíc dozvíme něco o Číně.

  princesse

  09.11.2016

  Tuto knihu jsem četla před lety a nyní jsem si to zopakovala. Ze začátku jsem se úplně nemohla začíst, ale pak to šlo samo. Na konci mě opravdu pobavila část orozklíčování příbuzenských vztahů. Připomnělo mi to Járu Cimrmana a jeho hru kočovné společnosti …

  26Mirka

  02.11.2016

  Další úžasná knížka od "paní" autorky. Byla jsem napnutá od začátku až do konce, čtivá, poutavá, líbilo se mi protínání minulosti a součastnosti. Mohu jen doporučit.

  Lenik51

  24.04.2016

  Poutavá knížka, moc mě zaujala. Zajímavé líčení současnosti a minulosti. Zvláštní a nečekané ukončení příběhu.

  Danulka-21

  07.01.2016

  Původně jsem jí začala číst v rámci výzvy jako knihu začínající na stejné počáteční písmeno jako moje jméno,ale nakonec jsem ji stihla přečíst asi za 9 hodin (začala jsem v 17:00 odpoledne a skončila ve 2:00 ráno), tak teď nevím, kam jí zařadit :). Myslím, že to vypovídá o tom, jak se mi líbila.

  niknikita

  21.04.2015

  Jak podotkla amysa "odpouštění rodinných propletenců" je tentokrát na místě, ale bylo jich mnohem víc než jsem dokázala snést. Asi proto se mi v tomto příběhu moc nezalíbilo a přitom mám autorčiny knihy ráda.

  LéňaM

  26.11.2014

  Trošku jiné téma, než jsem zvyklá u této autorky, ale je čtivá, pěkná. Mě se kniha moc líbila

  amysa

  14.09.2014

  Četla jsem od autorky už více knih a tak jsem již zvyklá na prolínání dvou linií příběhu – minulosti a současnosti, které se na úplném konci knížky překvapivě propojí… Tato mi sedla velice pěkně, je opravdu čtivá, napínavá a ani kapka té romantiky zde nechybí, zkrátka mě zcela nečekaně překvapila a užila jsem si jí. Souhlasím ale i s komentářem, že ten závěr už byl i na mě trošku zbytečně přetažený, proto nedám maximální počet hvězdiček, ale myslím si, že i ty 4 jsou zasloužené a klidně mohu doporučit dál.
  Věřím, že autorce ty zamotané rodinné propletence přeci jen nakonec odpustíte:-)

  ElenaK

  17.04.2014

  Od této autorky jsem už četla více knížek, tato se mi líbila asi nejvíc, moc čtivá, svižná, podařená. Můžu jen doporučit, stojí za to.

  Hřibče

  10.06.2013

  První kniha, kterou jsem od Barbary četla a už tehdy jsem věděla, že nebude poslední. 🙂 Velmi čtivé, doporučuji! 🙂

  zdazilek

  07.05.2013

  Mám raději jiný typ příběhů ale nebyla vůbec špatná.

  kika 13

  20.01.2013

  Pěkná knížka tato autorka píše čtivé romány.

  Vojslava

  26.02.2012

  Kdyby nebylo toho překombinovaného závěru, kdy babička je matka a nevlastní bratr je synovec (což trochu připomíná Járu Cimrmana), dala bych knize klidně pět hvězdiček. Jinak se mi četla moc pěkně!

  malen

  01.09.2011

  Trochu jiná, než jsem od ní zvyklá, ale moc pěkné čtení !!

  katynais

  28.02.2011

  Bránila jsem se Woodove, ale je to dobrá spisovatelka. Nepíše klasické romány, ale je tam i zápletka a tato kniha se mi moc líbila