Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky

Publikace pojatá stejně jako předchozí kniha Indiáni je přehlednou a zajímavou encyklopedií dobývání amerického Západu. Jeier důkladně a svědomitě mapuje skutečnosti i mýty – hrdinské příběhy i často drtivou realitu. Díky jeho živému stylu před čtenářem ožívá Divoký západ, kam táhli do neznámé země osadníci v krytých vozech, kde Irové a Číňané stavěli první transkontinentální železnici a mísili se tam osadníci, kovbojové, šerifové, bandité, dobrodruzi, zlatokopové a statečné ženy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky (0.00 EUR)


Stažení Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Das grosse Buch vom Wilden Westen

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Universum
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Vlk.kh

  31.12.2017

  Stejně, jako u knihy Indiáni od stejného autora oceňuji velké množství u nás zatím jinde nepublikovaných fotografií a celkově jsem velmi spokojen. Jednu hvězdičku musím ubrat za překlepy a chyby v textu – za což ovšem nemůže autor. Přecejen, když dám nemalý peníz za nějakou knížku, očekávám přiměřenou kvalitu a že si někdo dá tu práci s kontrolou a hrubky a bláboly v textu nebudou.

  dobras

  08.11.2017

  Výborná kniha o historii Divokého západu doplněná dobovými fotografiemi. Po mnoha letech konečně vím co v písní Krinolína znamená : jsem v krinolíně lariatu oblečen….

  kjama

  03.01.2016

  Hezká kniha. Mohu pochválit fajn rozdělení na kapitoly, dobové fotografie a také oddíl věnující se odkazu divokého západu. Navíc je to snad jediná kniha na našich pultech věnující se tématu se vším všudy. Naneštěstí jsme měla tu možnost přečíst spoustu zahraničních knih o tomto období. Chybí mi tedy mapy se stezkami osadníků, cestami kovbojů a případně s krajinou vysvětlující obtíže osadníků. Kniha je plná překlepů a hrubek, nezřídka chybí, či přebývá slovo. Vadí mi, že stránka nekončila tečkou, tudíž se těžce vracelo ke vloženým kapitolám. Autor také často zmíní nějaký pojem a očekává, že ho čtenář bude znát. Občas je autorovo vysvětlení povrchní a často se opakuje. Přesto kniha patří k tomu nejlepšímu, co lze u nás dostat, bohužel.

  Hezy

  20.10.2015

  Perfektní kniha s dobře seřazenými etapami, jejichž vývoj a průběh vytvořil takový západ, jak ho my dnes známe. Knihu oceňuji už z toho důvodu, že historických knih o divokém západě je poblíž v knihkupectvích dost málo. Tuto encyklopedii o divokém západě doprovázejí velice zajímavé, pamětní fotografie a dále i hezké fotky, které sám autor nafotografoval. Kniha mě velice potěšila a doporučuji jí všem, kdo chtějí nahlédnout do začátků historie, která postupem času vytvořila tu část drsné země, kam se lidé chodili dívat na oběšence ( jako v jiných zemích), kde vícekrát promluvila pistole dříve než ústa a kde lidé hledali štěstí a mnohdy se jim hledání stalo osudným. Země, která ovšem svojí romantiku nepostrádala a stále mnoho lidí láká svojí symbolickou atmosférou.