Dívka z přístavu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dívka z přístavu

Když se v čilém přístavním městečku Morwellham usadí světaznalý námořní kapitán Adam Bradley, získá si rychle všeobecný respekt. Pouze mladičká Rebecca Westbrooková jím pohrdá a nelibě nese pozornost, kterou jí prokazuje. Miluje svého kamaráda z dětství Toma Masona a chce se za něho provdat. Napadne ji, že kdyby otěhotněla, otec by dal k sňatku souhlas. Brzy však zjistí, že její cesta ke štěstí bude mnohem delší a strastiplnější.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dívka z přístavu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dívka z přístavu (0.00 EUR)


Stažení Dívka z přístavu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Morwellham’s Child (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (18)

  Přidat komentář

  ThrisaManx

  20.04.2017

  Krásný příběh, skvělá kniha. Jinou jsem od autorky zatím nečetla, takže jsem ke knize mohla přistupovat bez přehnaných očekávání a příběh si tak skutečně užít. Ačkoli obvykle čtu jiný žánr a těmto knihám se vyhýbám, k Dívce z přístavu se ráda jednou vrátím.

  Rosana

  05.11.2016

  Skvělá kniha, opět nádherný příběh jako v předchozích dvou knihách této autorky. Všechny tři knihy od ní jsou prostě vynikající. Doufám, že ještě nějaké knihy napíše.

  klarka61

  06.07.2016

  Knihu jsem dočetla a bohužel mi moc nesedla. Po Dívce od řeky jsem totiž čekala mnohem víc. V první polovině mne štvala Rebecca a druhá polovina se zbytečně moc táhla. Přesto musím uznat, že autorka píše poutavě a určitě si od ni ještě něco přečtu.

  klarka61

  07.06.2016

  Knihu právě čtu a musím napsat, že mě hlavní hrdinka neuvěřitelně štve.Přijde mi rozmazlená, hubatá a naprosto nevděčná. Knihu jako celek zatím hodnotit nebudu, jsem teprve v půlce

  jluky

  31.12.2015

  Očakávala som viac po "Dívke od řeky" a dostala som menej…Hlavná ženská postava ma svojou "zabednenosťou" neskutočne rozčuľovala…

  Lenka.Vílka

  03.07.2015

  Po obsahové stránce mě příběh na začátku zaujal trochu víc než Dívka od řeky. Čtení je to dobré, ale ve výsledku mě Dívka bavila víc. A taky se mi líbila první polovina víc. Neříkám, že druhá byla špatná, byla naprosto opodstatněna (zoufalost Adama z Rebecci z prvni casti, byla perfektně vyvážena zoufalosti Rebecci z Adama v části druhé), takže jako celek dobré…

  Luccy78

  30.05.2015

  Byla jsem překvapená moc krásnou knížkou. Není to rozhodně typický "slaďáček", ale je to příběh plný životních zvratů, neštěstí i bolesti. Ale pokud jsou na to dva, hned se vše lépe snáší a i tady se to potvrzuje dvojnásobně. Je to dramatický příběh o tragických osudech a síle lásky..

  Kabi

  09.07.2014

  Zajímavý, romantický příběh. Knížka se krásně čte.

  Henriette

  16.06.2014

  Romantický příběh se zajímavými zvraty, kdy mi byla hlavní hrdinka krajně nesympatická. Ze začátku to až zavánělo Harleqninkou, ale pak se děj stal více zajímavý. Ovšem ve chvíli, kdy došlo k psychické "proměně" kapitána, už mě bavil zase o něco méně. Zkrátka nemám ráda ufňukané hrdiny co čekají až se stane něco, co je zachrání…

  jaja10

  08.06.2014

  Nebyla to špatná kniha, ale nějaké výhrady jsem k ní určitě měla.

  danca044

  14.01.2014

  Kniha má své světlé i temné stránky, mohla bych vyjmenovat spoustu předvídatelných událostí, ale nechci knihu nijak očerňovat. Konec byl jako vždy šťastný a jsem ráda, že to pro mě s poněkud nesympatickou Rebeccou, dopadlo dobře.

  KriKri

  07.01.2014

  Přiznám se, že mě kniha místy i nudila, ale jinak to bylo pěkné, pohodové čtení.

  Katka.Z

  17.10.2013

  knížka se mi velice líbila! nemám ráda romány ,ale tuhle knihu jsem přečetla jedním dechem 🙂

  evasamankova

  25.06.2013

  Hezká kniha z kolonky historické romance. A nutno říct, že jedna z těch zdařilejších. Místy hodně smutný příběh. Přestože byli oba hrdinové postupně po určitou část knihy na probírací facku, oba byli velmi sympatičtí. Příjemné čtení.

  Drobi

  23.01.2013

  konec p

  Majulinek

  08.01.2013

  Dojemný příběh Rebeccy, která ztratí milovaného přítele. Děj se četl jedním dechem. Zajímavý námět.

  Joudinka

  03.01.2013

  Nádherná kniha, přečetla jsem ji jedním dechem!

  Andy.Kshandy

  20.08.2012

  Po knize jsem sáhla z nouze v knihkupectví, když neměli knihu pro kterou jsem si šla. Začtená až po uši, knihu jsem nepoložila dokud jsem jí nedočetla.