Dívka od řeky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dívka od řeky

Hannah Thorntonové zahynul při důlním neštěstí manžel, proto se i se čtyřletou Elizabeth přestěhovala ke švagrovi na farmu. Lizzie od malička pomáhá s hospodářstvím, ale také se od matky učí sbírat a používat léčivé byliny. Když dospěje, strýc se ji pokouší svést, a tak pro ni smrt matky, přestože ji bolestně zasáhne, představuje vysvobození. Nastoupí místo ní jako ošetřovatelka u Josiaha Pencarrowa, nejbohatšího muže v kraji, a nastěhuje se do jeho sídla. Je ráda, že u něho našla domov a může svými znalostmi pomáhat i jiným lidem. Jedné noci se však z ciziny nečekaně vrátí jeho syn Richard, těžce raněný a s malou dcerou. Elizabeth obětavě pečuje o oba pacienty, ale Richard se k ní chová nepřátelsky a po otcově smrti jí oznámí, že si nepřeje, aby v domě zůstala. Elizabeth se bojí vrátit ke strýci, ale jinou možnost nemá. Netuší, že jí hrozí nebezpečí i od dalšího muže.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dívka od řeky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dívka od řeky (0.00 EUR)


Stažení Dívka od řeky zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  River girl (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Bobina74

  předevčírem

  Tak tohle jakž takž. Není to špatný, ale z kolonky oddechové, červené knihovny to řadím lehce pod průměrem. Dá se napsat krásný "červený" román a já jich četla spousty, ale u této knížky mi přišlo jako by byla poskládána z jednotlivých úseků života Elizabeth, které neměly ukončení…zápletka jak hrom :-), on ji zachránil a šup příběh pokračuje za 3 měsíce…Kde se nám ztratilo vyústění jiskřícího, přetékajícího, nenaplněného citu ???
  P.s.: aspoň, že hlavní hrdinka byla sympatická " žena z lidu"a žádná chudinka ( to pak trpím mnohonásobně více:-) )

  Kytiii

  09.10.2017

  Moc pěkná romance, která se dobře četla, svižně odsýpala, a ačkoli byla dost předvídatelná, a některé náhody bily až moc do očí, tak nebyla hloupá a oba hlavní hrdiny jsem měla ráda a prožívala vše s nimi. Za tento náboj 4 hvězdy, ačkoli jinak bych musela jednu ubrat…

  1casper

  24.05.2017

  Zjistila jsem, že jsem knížku už před časem četla. Nijak mi to nevadilo a přečetla ji znova. Je to typ knížky, ke které se dá vrátit.
  Příběh malé Lizzie mě opět chytil od první stránky.

  bábuška

  28.04.2017

  Příběh z předminulého století na anglickém venkově. Úporná dřina na málo úrodné půdě, neskutečně vyčerpávající práce v dolech. Pracují i děti dvanáctileté, na polích i děti menší. Hlavní hrdinka knihy Elizabeth už od dětství poznává těžký život, ale její intelekt a silná vůle jí pomáhá překonat všechny nástrahy života. Velice pěkný román.

  Rosana

  26.09.2016

  Krásná kniha s nádherným příběhem, která mě chytla hned od první stránky. Mám ráda knihy v tomto stylu.

  rajen

  28.06.2016

  Pěkná kniha, v knihovně jsem si ji vybrala kvůli pěkné obálce. Nenáročná, četla se rychle, měla spád. Taková ne moc sladká romantika.

  klarka61

  13.03.2016

  Nádherná knížka, pěkně vybudovaný příběh, kde nechybělo napětí ani romantika, ale hlavně Vás osloví 2 hlavní hrdinové svou neutuchající sílou překonávat překážky.Když začnete číst, nejde se od ni odtrhnout. Vřele doporučuji.

  Etule

  18.11.2015

  Jako první jsem od autorky četla Růži z Cherrybrooku a tato kniha se mi opravdu nelíbila. Nicméně jsem si řekla, že autorce dám ještě šanci. Mile mě překvapila, protože kniha se mi tentokrát líbila skutečně moc.

  Lenka.Vílka

  23.06.2015

  Vezmu to v bodovém seznamu:
  Splnila kniha má očekávání? Ano.
  Potěšila mě svou sladkosti a hořkosti zároveň? Ano.
  Splnila svůj účel příjemného rozptýlení? Ano.
  Potěšila? Ano.
  Inspirovala mě k přečtení další knihy od autorky? Ano.
  Jenom škoda, že kniha nebyla víc rozepsana a víc do hloubky. Jenže potom by to mohlo byt trochu vážnější čtení. Jako "lehké ženské čtení" mohu jenom doporučit. Samotnou mě překvapilo, jak rychle jsem četla a příběh mě bavil.

  sabca

  24.09.2014

  Kniha se mi moc líbila. Je to moje první od této autorky, ale určitě si přečtu i další. Měla jsem sice trochu problém se začíst, ale když jsem se začetla nemohla jsem knihu odložit. Pěkná až do samého konce. Doporučuji

  KriKri

  13.08.2014

  Moc hezká, i když Dívka z přístavu se mi líbila o kousek víc. Od začátku je kniha trochu předvídatelná, ale to jí vůbec neubralo. Hlavní hrdince jsem fandila od začátku, skvělá oddechovka. Hlavním překvapením pro mě bylo, že se v příběhu objevily Adam a Becky, hlavní postavy z Dívky z přístavu.

  Kabi

  17.04.2014

  Zajímavý, napínavý příběh až do konce. Když se mě někdo zeptá co pěkného jsem četla, vybaví se mi tato kniha. Určitě stojí za přečtení.

  jluky

  23.02.2014

  Táto kniha ma príjemne prekvapila… Takže za deń prečítaná…..

  Andulienka

  16.12.2012

  Táto kniha sa mi od Tanii páčila najviac, dokonca viac ako Dívka z přístavu…. Páči sa mi prostredie, v ktorom sa odohrávajú jej príbehy, viem sa zžiť s postavami….prežívam ich radosť i smútok .