Dívčí hrob Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Dívčí hrob

Školní autobus vezoucí osm hluchoněmých školaček a jejich učitelky zastaví na kansaské silnici, aby se vyhnul děsivé autonehodě. Vzápětí však vyjde najevo, že zastavit byla osudová chyba. Venku totiž čekají tři nebezpeční vrazi a hluchoněmé dívky se stávají jejich rukojmími.
Trestanci se uchýlí do opuštěné budovy bývalých jatek, odkud vznášejí požadavky a vyhrožují, že nebudou-li jejich podmínky splněny, zavraždí každou hodinu jednu dívku. Následuje dvanáctihodinové obléhání plné napětí, během něhož se dva geniální mozky – vůdce uprchlých vězňů a policejní šéf – utkají ve válce nervů. Muži zákona jsou si plně vědomi, že v případě jejich neúspěchu se mohou bývalá jatka až příliš snadno znovu proměnit na dům smrti – v jeden obrovský dívčí hrob…Kniha v českém jazyce!


Stažení Dívčí hrob zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dívčí hrob (0.00 EUR)


Stažení Dívčí hrob zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  A maiden’s grave (1995)

  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (24)

  Přidat komentář

  Synysterka

  včera

  Pro mě zatím nej od Deavera, tak jak jsem začala rozpačitě číst, nemohla jsem odložit, dokud jsem nedočetla. Opravdu top.

  Ethys

  10. února

  Moje první kniha od tohoto autora. Chvílemi jsem přemýšlela, jestli ji chci dočíst. Dost jsem se bála, jak to bude pokračovat. Ale nakonec jsem ráda, že jsem ji dočetla. Úžasně napínavé. Určitě si přečtu další knihu od tohoto autora.

  punktruhlicka

  10.10.2017

  Super knížka. Chvilkama mě fakt mrazilo. Detektivky moc nečtu, ale vrámci výzvy je to blíbená knížka mé mamky.

  Veeris

  31.08.2017

  Jen jedna připomínka, proč nejsou Deaverova díla zfilmovaná?? :´( S šikovným režisérem by to byly skvělé thrillery. Zatím jsem tedy četla jen dvě díla, ale již nepochybuju o jeho talentu.. V knížkách nechybí žádné prvky a neobsahují žádné nejasnosti včetně otevřených konců, jak už to u některých autorů bývá. Ty nemám ráda. Hlavní hrdinka byla velmi sympatická a dokonce vrah byl místy obdivuhodný, autor je skvěle vypracoval…

  DickBach

  05.08.2017

  Velmi dobrá kniha, nervydrásající příběh a neskutečně realisticky vypracovaný. Osobně bych možná vynechala pasáž s policistkou, to možná bylo trošinku "okaté", ale i tak perfektní práce.

  Niu

  29.12.2016

  Jsem fanda Jefferyho Deavera. Mám ráda jeho Lincolna Rhyma, Amelii Sachsovou a Kathryn Danceovou. Proto je pro mne výzvou sáhnout po knize s novými detektivy. Arthur Potter je další hrdina, kterého přidám k výše zmíněným. Dívčí hrob byl opravdu strhující kniha. Líbí se mi představa, že i příběh se dá vystavět na třech hlavních aktérech – vyjednavač, únosce a rukojmí. Deaver zas přišel pro mne s něčím novým. Bezmoc, strach, naději, netrpělivost, aby bylo vše správně … Tyhle všechny a další pocity umí Deaver ve mně vyčarovat.

  Schamila

  29.11.2016

  Hodně napínavé, místy hodně drsné – určitě má na to vliv zvláštní prostředí děje a účastníci děje, tohle je prostě Deavero.

  Danuše7

  07.09.2016

  Vymítit zlo trvá někdy dlouho a stojí to velke oběti. Často životně nespravedlivé.

  katy238

  25.05.2016

  Psychologická hra únosce a policisty začíná. Oba ví, že na konci zůstane pouze jeden vítěz. Ani jeden nechce být poraženým. Čas ukáže, na čí stranu se převáží váhy osudu a štěstěny. A právě čas neúprosně běží. Psychologický thriller, napětí až do poslední chvíle, nečekané zvraty. Deaver se vším všudy.

  Tabby

  18.05.2016

  První kniha co jsem od Deavera četla a nebyl tam Lincolm Rhyme.
  Kniha se mi občas zdála až zdlouhavá a u některých pasážích jsem si říkala že to ani nemohl napsat ten autor, kterého mám tak ráda. Na konci si ovšem opravil reputaci a konec mě opět dostal, byl plný nečekaných zvratů a překvapení.

  jaja1989

  07.05.2016

  Krásně popsaný příběh o statečnosti hluchoněmé učitelce, ale bylo to zdlouhavě popsané postupy, které mě nebavili a postavy mi taky splývali, nebyli moc dobře popsány, zato znásilnění bylo až moc popsáno.
  Za to konec byl fakt nečekaný.

  biki

  30.01.2016

  Kromě toho, že je to vynikající thriller, je zde v tomto typu literatury naprosto ojedinělý pohled do světa sluchově hendikepovaných.

  NikiVai

  24.11.2015

  Skvělý napínák od začátku do konce. Už dlouho se mi nestalo, že bych byla "nucená" číst i během vaření, ve vaně nebo dlouho do noci. Dívčí hrob prostě nešel odložit 🙂

  jasmína

  17.11.2015

  Výborná detektivka, jen popisy znásilňovacích scén a zvláště nechutný "Medvěd"mi přišly už trochu moc….. To je jedinà výhrada.

  konicekbily

  22.10.2015

  Napnuto až to samého konce, povedlo se mu to!!!

  Terinka14

  20.07.2015

  Opravdu úžasná kniha. Detaily byly chvílemi tak živé, až to bolelo. Nadchlo mě, že kniha byla vyprávěná z různých pohledů. to, že dívky byly hluché mě také nadchlo. Jelikož jsou mé vědomosti o únosech podložené Americkými filmy, dělalo mi značné potíže rozhodnout se, co je správné. Věděla jsem, že je pitomost, že bych jako rukojmí sebrala pistoli a všechny postřílela, ale bolelo mě, že vyjednávač jen vyjednával. 🙂 Konec mě překvapil a to v dobrém slova smyslu. Velmi všem doporučuji!

  Market = )

  09.05.2015

  No jo, to je tak, když začnete před víkendem cestou do práce číst zajímavou knížku a v sobotu se rozjede tak, že nic neuděláte, ale musíte číst do tří a zbytek domlasknete v neděli dopo :-/. Až na podle mě zbytečný konec (neoceňuju genialitu krkolomných zvratů, spíš mě otravují…) vážně bezva :-).

  Paja Ch.

  06.08.2014

  Knížku jsem si vzala na dovču a četla jsem si na pláži a musím říct, že se mi nechtělo ani do moře, jak jsem do toho byla zapálená.

  lenik331

  13.11.2013

  Deaver … jako vždy skvělý.

  Kůstka

  14.04.2013

  Arthura Pottera jsem si hned oblíbila a hluchoněmí rukojmí tam prostě seděli, bylo to hned zajímavější, když netušili, o čem si únosci povídají, co mají za lubem, co je čeká, mohli prostě jen sedět a doufat.. Melaniino chování mi přišlo takové nepřiměřené.. nejdřív že závidí Susan jaká je nebojácná, že ona taková nikdy nebude.. a pak jaká je najednou akční.. :)) Až se tomu uvěřit nedalo, přišlo mi to tam spíš až takové nastrčené.. Nevadí, mělo to fakt napětí. Ale pro mě je prostě pořád jednička Lincoln Rhyme, nemůžu si pomoct. 🙂

  Katuska001

  09.12.2012

  Knížka pěkná, ale Deaver má i lepší kousky

  Hrefna

  07.05.2012

  Jako u všech ostatních knih Deavera, začetla jsem se do ní a shltla jí jedním dechem a nevyspala se. Všechny jeho knihy jsou si velice podobné, bojuje v nich geniální mysl pachatele a geniální mysl vyšetřovatele, ale nikdy si nemůže být čtenář jistý jak to dopadne a kdo je v čem namočený…a i přes tuto výraznou podobnost mě stejně jeho knihy vždy a znovu pohltí ,nenudí mě a vyvolají ve mě silné emoce. Jedna z nejděsivějších a nejsyrovějších knih, na čemž má dle mě největší podíl, pro mne sympatický vyjednavač, který prostě musí být chladně kalkulující a uvažující mimo naše sociální chápání…

  tandula

  08.02.2011

  Tak já Vám nevím…Dívčí hrob jsem si koupila v knihkupectví, protože mě zaujalo, o čem ta kniha je. Myslela jsem, že to bude zajímavé a že je to dobrý nápad. Bohužel už asi po 15 stranách, co jsem knihu četla, mě zklamala. Představovala jsem si, že ten příběh bude vyprávěný úplně jinak a podle mě zajímavěji, než jak je. Byla to moje první kniha od Jefferyho Deavera a popravdě nevím, jestli si od něj ještě někdy nějakou přečtu, protože tahle mě doopravdy zklamala.

  pistalka

  23.11.2010

  Dívčí hrob je úžasná kniha, která odstartovala nejlepší období Deaverovy tvorby. Po všech stránkách mrazivý thriller, ve kterém je skupina hluchoněmých dívek unesena na opuštěná jatka. Policii nezbývá nic jiného než dát se do války nervů s únosci, kteří již nemají co ztratit. V románu je taky výborně vykresleno chování a uvažování němých lidí.
  Celkem se divím relativně nízkému hodnocení oproti jiným autorovým knihám (78% od 26 uživatelů). Myslím, že tahle knížka patří k tomu úplně nejlepšímu, co Jeffery napsal.